Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja szybkiego startu Ge Dbxr463ggww

Ge Dbxr463ggww jest profesjonalnym lodówką z technologią SmartDispense ™, która oferuje wygodę i oszczędność w zarządzaniu zapasami wody i lodu. Ge Dbxr463ggww zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki funkcjom, takim jak system automatycznego blokowania, który uniemożliwia dostęp do lodu i wody bez użycia klucza. Produkt jest objęty gwarancją producenta, która ma na celu zapewnienie pomyślnego i bezproblemowego użytkowania. Instrukcja szybkiego startu zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby zapoznać się z produktem. Dostarcza również wszystkie szczegóły dotyczące instalacji, użytkowania i czyszczenia sprzętu, a także informacje o tym, jak korzystać z jego funkcji SmartDispense ™.

Ostatnia aktualizacja: Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja szybkiego startu Ge Dbxr463ggww

Kupując urządzenie Cisco, niezależnie czy będzie nowe czy odnowione (refurbrished), możemy wykupić do niego kontrakt serwisowy. Partner Cisco, u którego jest zamawiany sprzęt może nam przedstawić kilka opcji, w jakich te serwisy będziemy mogli dostać. Najpopularniejszą wersją są serwisy SMARTnet. Pozwalają one na korzystanie przez zdefiniowany czasu (12, 24 lub 36 miesięcy – na tyle można jednorazowo wykupić serwisy) ze wszystkich oferowanych przez producenta możliwości. Serwisy SMARTnet umożliwiają:

 • Wymianę sprzętu na nowy w określonym w umowie czasie – od trybu 24x7x2 (2 godziny) do Next Business Day. Dostępność serwisu, gdzie możemy wymienić sprzęt w ciągu kilku godzin zależy od lokalizacji instalacji sprzętu, w centrum Warszawy możemy liczyć na to, że urządzenie przyjedzie w ciągu 2 godzin, jednak na obszarach odległych od głównych miast i centrów serwisowych, może to być jedynie NBD.
 • Pozwalają na aktualizację oprogramowania co zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność całej sieci. Mamy bezpośredni dostęp do cisco. com i pobieramy dowolne oprogramowanie na nasze urządzenie.
 • Posiadając aktualne serwisy użytkownik może zgłosić swój problem do inżynierów Cisco tzw. TAC – Technical Assisatnce Center. Bez pośrednictwa partnera zgłaszamy problem do Cisco i zostaje nam przedzielony inżynier, który pomaga nam w rozwiązaniu problemu. Inżynier prosi często o konfigurację urządzenia, logi i opis sytuacji. Czasem jest nam w stanie pomóc w ciągu godziny a czasem złożone problemy zajmują wiele dni i tygodni. Co istotne inżynierowie mają dostęp do wewnętrznych baz danych i są często w stanie dość szybko określić problem korzystając z wewnętrznych baz danych. Zdarzyło nam się również, że TAC odtwarzał problem u siebie w labie i przy wsparciu developerów oprogramowania znajdował problem.

Na przykładach poniżej mamy opcje do wyboru przy zakupie serwisu SmartNET:

 • SMARTnet 8x5xNBD – wsparcie inżyniera przez 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu + wymiana sprzętu następneg dnia roboczego
 • SMARTnet 24x7x4 – wsparcie inżyniera przez 24 godziny 7 dni w tygodniu + wymiana sprzętu w ciągu 4 godzin
 • SMARTnet 24x7x2 – wsparcie inżyniera przez 24 godziny 7 dni w tygodniu + wymiana sprzętu w ciągu 2 godzin

Czy potrzebuję serwisu:

To zależy od urządzenia i gwarancji na sprzęt. Dość dużo podstawowych urządzeń (np Catalysty i AP) mają gwarancję Enhanced Lifetime, dzięki której możemy wymienić urządzenie na następny dzień roboczy bez serwisu przez cały czas trwania gwarancji (koniec sprzedaży urządzenia tzw. end of life + 5 lat, często w praktyce będzie to oznaczało 10 lat darmowego serwisu nbd). Niektóre urządzenia mają również możliwość wymiany oprogramowania przez cały czas trwania gwarancji. Jedyny element jakiego nie dostajemy nigdy z gwarancją to dostęp do inżynierów TAC.

Cały czas wiele urządzeń ma podstawową gwarancję 90 dni i jest konieczność wykupienia serwisu, aby korzystać z wszystkich jego opcji.

Gdzie znajdziemy informację o gwarancji danego produktu -> Cisco Warranty Finder (wymagany login CCO)

Więcej informacji o serwisach i gwarancji

Kupując nowy rower, zwracamy uwagę na to, aby był on wygodny, bezpieczny, lekki i szybki. Miłośnik jazdy rowerowej wie, jaką radością jest jazda na dobrym i sprawnym rowerze. Aby była ona w pełni przyjemna, należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo: dostosować do swojego wzrostu wysokość siodełka i kierownicy, sprawdzić hamulce i oświetlenie, zadbać o odpowiedni strój, którego niezbędnym elementem jest kask. Ruszając w drogę, rowerzysta zna przepisy o ruchu drogowym i bezwzględnie ich przestrzega.
Podobnie jest z komputerem. Jeśli użytkownik pragnie skutecznie z niego korzystać i czerpać z tego przyjemność, musi pamiętać o postępowaniu zgodnie z zasadami bezpiecznego korzystania ze sprzętu i oprogramowania. Należy też zadbać o jak najlepsze stanowisko i komfort pracy. Nie wolno zapominać o tym, że z komputerów, które są w szkolnej pracowni, korzystają także nauczyciele i uczniowie z innych klas. Dlatego dbałość o sprzęt jest obowiązkiem każdego użytkownika.

R1bcPnvbEyKNf1

Źródło: Loutreraideuse, licencja: CC0.

R4Gen9qEiaAsK1

Źródło: luc (original picture), modification: Mielon, licencja: CC0. pl/portal/f/res-minimized/R1Xndh0TmEsHO/3/2pDChu9lGyaqVAiUceagiQIDe9JAj5bY. jpg">R1Xndh0TmEsHO1

Źródło: JL, licencja: CC BY 3. pl/portal/f/res-minimized/RET9QNxD3nwrZ/3/13wXQXO74KSYgaDkR2jnRi7kuZDyDflQ. jpg">RET9QNxD3nwrZ1

Źródło: JL, licencja: CC BY 3.

mfa04cdd996295503_d5e168

Aby praca na komputerze była pożyteczna i jednocześnie przyjemna, należy spełnić następujące warunki:

 • krzesło i biurko powinny być dopasowane do twojego wzrostu;

 • klawiaturę i ekran monitora należy ustawić w odpowiedniej odległości, dostosowanej wzrostu i wzroku użytkownika;

 • zadbaj o właściwe oświetlenie;

 • zapewnij sobie przerwy w pracy z komputerem, które pozwolą ci się zrelaksować i umożliwią odpoczynek oczom, mięśniom szyi, barku i dłoni.

Ważne!

Podczas pracy przy komputerze nie zapominaj o poniższych zasadach:

 • plecy powinny być wyprostowane i przylegać do oparcia krzesła;

 • przedramiona ugięte pod kątem zbliżonym do kąta prostego, powinny opierać się o brzeg biurka;

 • dłonie powinny być prawidłowo ułożone na klawiaturze;

 • wzrok użytkownika komputera powinien być skierowany na wprost, a odległość twarzy od monitora to od 40 do 80 cm (w zależności od wielkości monitora);

 • monitor powinien być odchylony nieznacznie do tyłu.

  RbR8SMeMsBnJd1

  Rysunek przedstawia prawidłową pozycję, jaką przyjął użytkownika przy komputerze, zgodnie z powyższymi zasadami

  RAgqW0Q3kCcRy1

  Oświetlenie powinno być ustawione tak, aby światło nie odbijało się w monitorze.

  R1RdejtZxGRgw1

  Aby skutecznie pracować przy komputerze, musisz zadbać o częste przerwy w pracy.

  RT2nua7VORed61

  Przerwę w pracy wykorzystaj na zajęcia ruchowe oraz odpoczynek dla oczu.

mfa04cdd996295503_d5e235

Praca przy komputerze w niewłaściwych warunkach może być powodem dolegliwości i chorób:

 • zbyt długie patrzenie na monitor może powodować pogorszenie wzroku.

 • niewłaściwa postawa, podczas siedzenia przy komputerze, może przyczynić się do zmęczenia mięśni, bólu kręgosłupa, szyi, barku i dłoni.

 • długotrwała praca przy komputerze może być przyczyną choroby długotrwale obciążonych stawów.

 • długotrwałe i częste korzystanie z komputera może doprowadzić do uzależnienia i wpłynąć negatywnie na samopoczucie, wywołując ciągłe zmęczenie, zmianę nastrojów i zły humor, oraz brak kontaktów z rówieśnikami w świecie rzeczywistym.

Ćwiczenie 1

Znasz już warunki, jakie musisz spełnić, pracując przy komputerze. Na podstawie swojej wiedzy opracuj, w znanym ci edytorze tekstu, zestaw zasad, które powinny obowiązywać w twojej klasie podczas zajęć komputerowych. Zastanawiając się nad nimi, przyjrzyj się pokazowi ilustracji. Pomogą ci one sformułować zasady prawidłowego zachowania uczniów w trakcie zajęć komputerowych. pl/portal/f/res-minimized/RZxHMqgjZXV5c/3/1Curv6Wet0g3mNVAIKwh1BNl4B6RxqwP. jpg">RZxHMqgjZXV5c1

Źródło: JL, licencja: CC BY 3. pl/portal/f/res-minimized/R4KeSb4VlLVE3/3/1foKHprDMALkP5lb4biQO2zheFpE0vTv. png">R4KeSb4VlLVE31

Źródło: Ewa Dobrzyńska, licencja: CC BY 3. pl/portal/f/res-minimized/R1GGLFb60MZnl/3/1bKItstY1qO7TKjkReup1DOZr0WJRoPQ. png">R1GGLFb60MZnl1

Źródło: Ewa Dobrzyńska, licencja: CC BY 3.

Po zakończeniu pracy porównaj swój zestaw zasad z przykładowym zestawem.

mfa04cdd996295503_d5e313

Zapamiętaj!

Stanowisko komputerowe musi być tak przygotowane, aby zapewnić ci bezpieczeństwo oraz przyjemną i komfortową pracę. W pracowni komputerowej obowiązują zasady bezpiecznego korzystania z komputerów.

  • Nazwa
  • Zapytaj o alternatywę

  Cisco SCE2020 Service Control Engine, Single Mode, 4-port GE

  P/N: SCE2020-4XGBE-SM
  Producent: Cisco

  Ocena produktu:

  Zapytaj naszych specjalistów o:

  - odpowiednik innego producenta
  - ten sam produkt w innym stanie niż nowy (np. refurbished)
  - inne/alternatywne rozwiązanie

  Cena i elastyczne finansowanie

  • Cena
  • Negocjacje
  • Leasing
  • Reseller

  Negocjuj z nami cenę jeśli:

  - nie mieścisz się w swoim budżecie
  - kupujesz więcej niż jedną sztukę
  - jesteś naszym stałym klientem
  - chcesz sprawdzić jak bardzo elastyczne są nasze ceny!

  Poznaj naszą
  politykę cenową

  Weź ten produkt
  w leasingu!

  Dziś można leasingować sprzęt, oprogramowanie i usługi! Pozwól sobie na więcej dzięki elastycznemu finansowaniu w leasingu.

  Poznaj możliwości
  leasingu

  Jesteś Resellerem?

  Możemy Ci zaoferować dodatkowe korzyści i długofalową współpracę! Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i atrakcyjne możliwości!


  Strefa pomocy

  GRATIS

  Konsultacje

  Zadzwoń: 71 738 25 31

  Napisz: cisco@112it. pl

  > doradzimy w wyborze
  > pomożemy uratować!
  > przeszukamy cały świat!

  Dobierz dodatkowo:

  • Opcje
  • Usługi
  • Oprogramowanie

  Pomyśl o dobraniu opcji do sprzętu, który chcesz zakupić.

  Posiadamy portoflio opcji nie tylko do modeli aktualnych w ofercie producenta, ale także do starszych modeli, które nie są już produkowane.

  Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

  W odpowiedzi na Twoje potrzeby jesteśmy w stanie świadczyć usługi związane z każdym etapem życia Twojej infrastruktury!

  Skorzystaj
  z naszych usług

  Dobierz oprogramowanie dla swojego sprzętu!

  Jeśli masz pytania, nasi specjaliści chętnie doradzą i przedstawią zasady licencjonowania oraz ceny.

  Informacje dodatkowe

  • Opis
  • Opinie (0)

  Uprzejmie informujemy, że mimo wszelkich starań specyfikacja może być nieaktualna, a zamieszczona zdjęcia nie zawsze odpowiadają rzeczywistemu wyglądowi produktu.

Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja szybkiego startu Ge Dbxr463ggww

Bezpośredni link do pobrania Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja szybkiego startu Ge Dbxr463ggww

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja szybkiego startu Ge Dbxr463ggww