Biuletyn nowych produktów Brother Hl L2360dn

Brother Hl L2360dn to nowy i zaawansowany produkt firmy Brother, który zapewnia szybkie i wydajne drukowanie w domu lub w małym biurze. Urządzenie jest wyposażone w wielokrotne funkcje drukowania, w tym drukowanie dwustronne, drukowanie wielostronicowe i drukowanie zdjęć. Urządzenie jest również łatwe w obsłudze dzięki interfejsowi drukarki, który jest prosty w użyciu. Brother Hl L2360dn ma wbudowaną funkcję oszczędzania papieru, dzięki czemu można zmniejszyć koszty drukowania. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję bezprzewodowego drukowania z urządzeń przenośnych, co jest szczególnie przydatne w przypadku drukowania za pomocą tabletu lub telefonu.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn nowych produktów Brother Hl L2360dn

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Pomoc techniczna i pobieranie

Pobieranie

Pobierz najnowsze sterowniki, narzędzia i oprogramowanie sprzętowe.

Odpowiedzi na często zadawane pytania i rozwiązywanie problemów

Znajdź odpowiedzi na często zadawane pytania oraz informacje dotyczące rozwiązywania problemów. com/g/b/shared/img/module/icon_manual_57. png" width="57" height="37" alt="Podręczniki" title="Podręczniki"/>

Podręczniki

Przeglądaj lub pobierz podręczniki dla posiadanego produktu. com/g/b/shared/img/module/icon_folder_57. png" width="57" height="33" alt="Materiały eksploatacyjne i akcesoria" title="Materiały eksploatacyjne i akcesoria"/>

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Poznaj materiały eksploatacyjne, akcesoria i opcje dla posiadanego produktu. com/g/b/shared/img/module/icon_pc_57. png" width="57" height="32" alt="Obsługiwane systemy operacyjne" title="Obsługiwane systemy operacyjne"/>

Obsługiwane systemy operacyjne

Sprawdź, jakie systemy operacyjne są obsługiwane przez posiadany produkt. com/g/b/shared/img/module/icon_spec_57. png" width="57" height="40" alt="Specyfikacja" title="Specyfikacja"/>

Specyfikacja

Zapoznaj się ze szczegółowym zestawieniem specyfikacji produktu.

Informacje

 • Narzędzie aktualizacji oprogramowania jest dostępne dla tego modelu.Kliknij tutaj aby zaktualizować oprogramowanie.
 • BRAdmin Light for Mac is not available for download from November 2015.

Pełny pakiet oprogramowania

TytułOpisData wydania
(Wersja)
Rozmiar
Pełny sterownik i pakiet oprogramowania (Zalecany)

Zalecamy t pobieranie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności Twojego urządzenia Brother. Jest kompletny plik zawierający dostępne sterowniki i oprogramowanie do urządzenia Brother.

10/03/2015
(C1)
44. 12
MB

Sterowniki

Sterownik drukarki

(Certyfikat Microsoft WHQL)

To pobieranie obejmuje tylko sterownik drukarki.

30/03/2017
(1. 11. 0. 0)
17. 70
MB
 • Pokaż wszystko

Programy narzędziowe

 • Pokaż wszystko
 • Narzędzie zarządzania

  Oprogramowanie sprzętowe

  Biuletyn nowych produktów Brother Hl L2360dn

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn nowych produktów Brother Hl L2360dn

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn nowych produktów Brother Hl L2360dn

  Sterownik drukarki obsługującej specyfikację XML Paper

  (Certyfikat Microsoft WHQL)

  XML Paper Specification Printer Driver jest właściwym sterownikiem do użycia z aplikacjami wymagającymi obsługi XML Paper Specification.

  Jeżeli używasz sterownika XML Paper Specification Printer z aplikacją nie wspierającą obsługi dokumentów XML Paper Specification wydajność druku i/lub jakość wydruków mogą być niezadowalające.

  31/03/2017
  (1. 0)
  16. 83
  MB
  Rozszerzony ogólny sterownik PCL

  Zalecane pobieranie jeżeli używasz wielu urządzeń sieciowych Brother, zamiast pojedyńczego pobierania sterowników druku dla każdego urządzenia.

  30/08/2017
  (1. 09)
  1. 01
  MB
  Uniwersalny Sterownik Drukarki PCL

  Zalecane pobieranie jeżeli używasz wielu urządzeń Brother, zamiast pojedyńczego pobierania sterowników druku dla każdego urządzenia.

  Ten Uniwersalny Sterownik drukarki PCL współpracuje z różnymi monochromatycznymi urządzeniami firmy Brother za pomocą emulacji PCL5e lub PCL6. Możesz wyszukać dostępne urządzenia podłączane poprzez USB i sieć, wybrać jedno, a następnie wydrukować. Jednakże, uniwersalny sterownik druku dla PCL NIE jest obsługiwany przez Windows® XP Home Edition.

  28/05/2013
  (1. 10)
  7. 13
  MB
  Narzędzie naprawy połączenia sieciowego

  To narzędzie pomaga przywracać parametry druku przy minimalnej wymaganej interwencji użytkownika. To narzędzie automatycznie lokalizuje i aktualizuje adres IP urządzenia Brother w sterowniku drukarki.

  04/03/2021
  (1. 2. 23. 0)
  1. 34
  MB
  Narzędzie do dezinstalacji

  Narzędzie do dezinstalacji umożliwia przeinstalowanie sterownika przy wykorzystaniu technologii Windows Plug and Play.

  10/01/2023
  (1. 61. 08
  MB
  Oprogramowanie BRAdmin Light

  To oprogramowanie umożliwia wyszukiwanie produktów Brother w środowisku TCP/IP, wyświetlanie stanu oraz konfigurowanie podstawowych ustawień sieciowych, takich jak adres IP. To oprogramowanie nie jest zgodne z urządzeniami Brother wykorzystującymi serwer druku NC-2200w.

  02/12/2021
  (1. 37. 0000)
  40. 22
  MB
  Oprogramowanie BRAdmin Professional

  (Angielski)

  To oprogramowanie pozwala administratorom sieci na zdalny podgląd i zarządzanie podłączonymi sieciowo urządzeniami Brother oraz większością innych urządzeń drukujących obsługujących protokół SNMP.

  10/11/2021
  (3. 76. 0000)
  32. 42
  MB
  BRAgent

  (Angielski)

  Oprogramowanie ma również możliwość komunikowania się ze zdalnymi "Agentami". Agentami są usługi uruchamiane na zdalnych komputerach. Agenci ci zbierają informacje o urządzeniach znajdujących się w sieciach LAN, w których działają. Dane te są przechowywane na dyskach twardych komputerów PC, na których uruchomione jest oprogramowanie agenta. Informacja jest przekazywana do oprogramowania serwera, które następnie może wyświetlić status urządzenia.

  15/01/2020
  (1. 38. 0000)
  8. 58
  MB
  BRPrint Auditor (Klient Oprogramowania Monitorującego)

  (Angielski)

  This software allows you to monitor USB Brother devices locally connected to the PC on your network. The administrator will receive e-mail notification with information about the device status such as page counts, consumable status and the firmware version. Install this software on a PC which is locally connected to the device you want to monitor.

  18/06/2018
  (3. 7)
  1. aspx? c=pl&lang=pl&prod=hll2360dn_eu_as&os=10013&dlid=dlf005058_000&flang=49&type3=30">Kreator instalacji sterownika

  To jest interaktywny przewodnik instalacji sterownika dla urządzeń Brother podłączonych lokalnie lub sieciowo. 44. 36)

  36. 96
  MB
  Data wydania
  (Wersja oprogramowania sprzętowego)
  Narzędzie aktualizacji oprogramowania

  Narzędzie to aktualizuje oprogramowanie sprzętowe urządzenia Brother, przesyłając oprogramowanie sprzętowe do danego urządzenia z serwera internetowego firmy Brother.

  16/06/2022
  (1. 33/1. 12)
  3. 99
  MB