Dokument rozwiązania Brother 888 E50

Brother 888 E50 jest wysoce wydajnym rozwiązaniem do drukowania, skanowania, kopiowania i faxowania. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz LCD, który zapewnia łatwy dostęp do menu i funkcji. Użytkownik może z łatwością drukować bezpośrednio z komputera lub za pośrednictwem portu USB. Brother 888 E50 oferuje wyrafinowaną jakość wydruku, wystarczającą szybkość druku do 33 stron na minutę i wiele innych funkcji, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wyniki. Wszystkie drukarki Brother 888 E50 są wyposażone w oprogramowanie sterujące, które pomaga przetwarzać dokumenty i zapewnia obsługę sieci.

Ostatnia aktualizacja: Dokument rozwiązania Brother 888 E50

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

Jak Brother może pomóc Twojej firmie?

Tak, dzięki programowi Brother Solutions Interface, który jest otwartą platformą interfejsową, stworzoną by umożliwić firmom zewnętrznym tworzenie ich własnych rozwiązań dla urządzeń Brother. W ten sposób możesz decydować o tym, jakie powiadomienia pojawiają się na wyświetlaczu i zyskujesz tym samym więcej kontroli.

Tak, rozwijamy system SAP, a nasze drukarki i skanery są w pełni kompatybilne z systemem Citrix.

Po wydrukowaniu nie zawsze jest możliwe sprawdzenie, kto zlecił druk. Rozwiązanie Brother ID Print zapewnia jednak wgląd w kilka kluczowych szczegółów, takich jak nazwę użytkownika, datę, czas a nawet spersonalizowane wiadomości na dole lub na górze strony. org/Question" id="common-accordion-item-4-body7295604e-a512-4490-ba08-62df431f68a3">Zazwyczaj, jeśli polecenie druku jest wysyłane do drukarki, może tam znajdować się do czasu wyłączenia urządzenia. To naraża Twoje dokumenty na dostanie się w ręce osób niepowołanych. Z funkcją Time Erasing możesz spowodować, aby drukarka usuwała Twoje wrażliwe dane po pewnym czasie - w zależności od Twoich preferencji, mogą być to godziny lub dni.

  1. HomeBrother
  2. Serwis i wsparcie
  3. Podręczniki i instrukcje

Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Pomoc techniczna i pobieranie

Wykonaj poniższe wymagane czynności.

  1. Wybierz kategorię swojego produktu
  2. Wybierz swój produkt

2 Wyniki

  • HL-1110E
  • HL-1112E

Pomoc techniczna i pobieranie

Polska(Polski)

Zmiana kraju lub regionu (języka)

Dokument rozwiązania Brother 888 E50

Bezpośredni link do pobrania Dokument rozwiązania Brother 888 E50

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument rozwiązania Brother 888 E50