Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Beko Wmg 11464 W

Przygotowanie terenu jest jednym z najważniejszych elementów instalacji pralki Beko WMG 11464 W. Przed rozpoczęciem procesu należy sprawdzić, czy teren jest odpowiednio przygotowany. Wszystko, co jest potrzebne do przygotowania terenu, znajduje się w instrukcji dołączonej do pralki. W instrukcji znajduje się szczegółowe wyjaśnienie wszystkich kroków, które należy wykonać, aby teren był odpowiednio przygotowany do pracy. Instrukcja wyjaśnia również, jakie materiały i narzędzia są potrzebne do przygotowania terenu, a także jakie czynności należy wykonać, aby zapobiec uszkodzeniom.

Ostatnia aktualizacja: Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Beko Wmg 11464 W

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Znaleziono około 34 wyników dla: beko instrukcja serwisowa

 • TV Altus (Beko) co może mieć winę???

  Może ktoś spotkał się z podobną usterką lub wie co może byc uszkodzone???W TV Altus 14" chassis 12. 5 (Beko) nie znajduje programów.Przyczyną takiej sytuacji jest złe ustawienie w menu serwisowym typu głowicy. Jednak nie można wybrać innego typu głowicy niż przestrajana napięciowo, a wg instrukcji...

  TV Serwis 02 Wrz 2004 20:08Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2788

 • Pralka Beko WKD75106 Volumax 5 - jak wejść w tryb serwisowy?

  Witam koledzy.Czy ktoś mógłby podzielić się informacją jak wejść w tryb serwisowy tej pralki? Tak by (podpowiedziała mi co ją boli) reset jej nie pomaga, a brak jest jakiegokolwiek błędu.Problem jest następujący, wyświetlacz pokazuje prawidłowe dane wypuszcza i pobiera wodę natomiast nie obraca...

  AGD Pralki, Suszarki 19 Maj 2016 20:30Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 10206

  Pralka Beko WMY71243PL nie pierze po włączeniu wyłacza się po chwili

  Jak włączyć tryb serwisowy i odczytać kody błędów pralki Beko WMY71243PL?Przydałaby się też instrukcja serwisowa.

  AGD Użytkowy 10 Paź 2020 10:56Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2385

  Beko WBF 6005 C - Pralka nie odpompowuje wody

  Witam,Mam problem z pralką Beko WBF 6005 C, która po odwirowaniu prania nie odpompowuje wody. Chciałem wczoraj wyczyścić filtr, ale zdziwiłem się, kiedy w miejscu gdzie być powinien, zobaczyłem tylko blachę 8-O. Jak odnalazłem instrukcję, to nie było w niej nic wspomniane nt. sposobu czyszczenia...

  AGD Początkujący 10 Kwi 2014 21:57Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 6594

  Beko DIN26422 - nowa zmywarka nie pobiera wody

  Zmywarka beko błąd e02 – co oznacza i jak go usunąć?W zmywarce beko błąd E02 to prawdopodobnie usterka wlotu wody. Według instrukcji serwisowej woda wprowadzana do maszyny jest monitorowana za pomocą systemu licznika wody (przepływomierza). Podczas kroku „Wlot wody”, jeśli elektronika...

  01 Sie 2022 10:46Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 234

  Beko WM5506T - Pralka BEKO WM5506T wyświetla błąd: F05

  WitamMam problem w pralką -zatrzymuje się w czasie prania i nie kończy.Wyświetla się błąd F05. Po sprawdzeniu i po skasowaniu i ponownym uruchomieniu zrobiła 1 pranie i znowu pojawił się powyższy błąd.Mam prośbę o zamieszczenie informacji co to za błąd?Jeśli ktoś ma dostęp do pełnej listy...

  28 Gru 2013 10:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2877

  Beko WMA 510W - Wirowanie, reset a inteligentne sterowanie z funkcją uczenia

  Pralka w dobrym stanie a łożyska może 100-150 prań jak były wymieniane. Instalacja domowa solidna tylko że 240V -tu nie ma wyładowań atmosferycznych. Z grzałką pomierzę a popróbuję bez grzałki, choć przyznaję że dosyć mam już prób w ciemno. Uruchomiona w trybie serwisowym ( o ile to dobrze robię)...

  17 Mar 2016 21:31Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2331

  Zmywarka Beko DFN38530G - nie startuje

  Próbuję odtworzyć dźwięk, ale nic nie słychać. :)Pobiera wodę, czy wypompowuje wodę.Po pobraniu wody powinien włączyć się zawór spryskiwacza i grzałka.Bez otwierania obudowy się nie obejdzie, więc jeśli chcesz sprawdzić, czy podołasz, ściągnij sobie instrukcję serwisową.Jak masz narzędzia może...

  17 Paź 2019 14:36Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 948

  Pralka Beko WMD 56120 - Uszkodzona elektronika?

  Poszukuję instrukcji serwisowej do Beko WMD 56120, albo listy kodów błędu.

  30 Sty 2014 14:03Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 11928

  Pralka Beko WKD73500 Nie może skończyć programu

  Pralka BEKO WKD73500 ma problemy z zakończeniem programu. Program 30 minprzerwałem po 1, 5 h. Pralka nie przeszła do wirowania. Cały czas jakby płukałą.Zalwa i odprowadza wodę. Nie wiruje. Są kłopoty z zatrzymanie programu i restartem ( 3s. Play) Czasem nie reaguje przyciski. Pomaga wyciągniecie...

  04 Mar 2016 22:57Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2235

  Lodówka Beko CN 147243 GB i zbierająca się woda na dole

  posiadam od prawie 3 lat lodówkę Beko CN 147243 GB.Od kilku dni zaczęła zbierać się woda w dużych ilościach na dole chłodziarki. Dziennie zbiera się tego ok pół litra.Domyślam się, że są to skropliny i winny jest zapchany przewód odprowadzający na parownik... problem w tym, że tył lodówki...

  03 Paź 2017 00:18Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 10155

  Beko DPY8506GXB1 - Totalny trup

  Szukam jakiejś instrukcji serwisowej lub zwyczajnie rady. Pacjentem jest Beko DPY8506GXB1. W dzień, jak nie była używana wywaliła bezpiecznik przeciążeniowy i róznicówkę. Nie wiedziałem o co chodzi więc włączyłem i zapomniałem o sprawie. Dzisiaj się okazało ze suszarka jest trupem. Jakby była odłączona...

  11 Gru 2021 13:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 390

  TV Orion 798SI - jak wejść w tryb serwisowy?

  W środku, to chassis Beko 14. 2, procesor TDA9563H/N1, instrukcja serwisowa podaje, że z nadajnika serwisowego można się dostać, a czy ktoś z kolegów zna może inny sposób? Kod 9301 nie pasuje.Pozdrawiam serdecznie

  TV CRT Serwis 31 Maj 2008 19:55Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2837

  Szukam schematu do pralki Beko 6108 XD

  Jak wyżej podałem poszukuje schematu lub instrukcji serwisowej do tego urządzenia.Z góry dziękuje za pomoc oraz zainteresowanie.Tutaj macie tabliczkę znamionową mojej pralki:

  AGD Szukam 28 Sty 2010 10:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2217

  Naprawa żelazka Beko SPA 7131P

  Z instrukcji serwisowych jakie przesłał kolega ssss wynika, że śrubki są ukryte. I masz pokazane gdzie one są.Wiec przejrzyj to co przesłał kolega ssss i powinieneś dać radę rozebrać żelazko.Dodano po 2Wszystko na rysunkach masz dobrze pokazane.

  AGD Drobny sprzęt 03 Lis 2020 13:51Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1281

  Beko GNE134631 - lodówka pracuje cały czas kompresor

  Witam.Po upływie dwuletniej gwarancji lodówka zaczęła pracować praktycznie non stop. Oczyszczony został skraplacz uszczelki. Pytanie czy ma ktoś z was instrukcję serwisową do tej lodówki, może wystarczy ja zresetować. Jest to lodówka No Frost może trzeba ją po prostu rozmrozić tak samo jak zwykłą tradycyjną....

  19 Maj 2021 18:28Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1044

  Beko MWUE7636CW - Przy ropakowywaniu odpadł zatrzask - potrzebna identyfikacja.

  Kolego- po lenistwie: do marketu z AGD i oglądnij taką samą.Po pierwsze od wczoraj w kwarantannie. Po drugie - nie zrozumieliśmy się.Na zdjęciu jest element który odpadł, na innym zdjęciu jest miejsce z którego to odpadło. Niczego nie brakuje więc nic nie da mi wizyta i oglądanie. Ten zatrzask...

  04 Mar 2021 22:21Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 405

  Beko DIN 6830 FX30 - zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy

  Model: DIN 6830 FX30Stock No: 7652433942Serial No: 13-850871-10Tak jak w temacie ze 3 dni temu w nocy zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy sądziłem że to przez wtyczkę z ładowarki. Po włączeniu różnicówki już tak się nie stało.Wczoraj w ciągu dnia znów zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy...

  26 Maj 2022 18:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 351

  Lodówka Beko GN163130ZGB - programowanie

  Od niedawna posiadam wyżej wymieniony model lodówki Beko, dziś zacząłem grzebać w opcjach bo próbowałem załączyć diodę LED przy panelu dotykowym. W dołączanej instrukcji obsługi do lodówki nie ma nic na temat, a "przypadkowo" przytrzymując jednocześnie przyciski zamiany temperatury chłodziarki...

  17 Gru 2021 18:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 333

  BEKO PPF 9521NXS - tryb serwisowy

  Nie bardzo pokrywają sie funkcje w menu z tą instrukcją.Znalazlem jeszcze tą stronę. Może ktoś będzie wiedział która jest ta "odpowiednia"

  TV Początkujący 12 Maj 2009 17:06Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 4380

  Beko DFN28432X - Ustawienia zmiękczanie wody

  Witam, zakupiłem zmywarkę z tematu. Ustawiłem wewnątrz niej poziom zmiękczania śrubokrętem na odpowiednią wartość. Niestety mimo przeczytania instrukcji nie potrafię w niej ustawić poziomu zmiękczania elektronicznie.Po jednoczesnym włączeniu zmywarki i naciśnięciu przycisku P+ włącza się (Tak myślę)...

  13 Gru 2019 15:25

  Pralka Beko WML 15040 KL - reset

  Tak jak mi koleżanka mówiła pralka zrobiła dziś jedno pranie na programie mini, lecz po załadunku nowego wsadu i próbie uruchomienia praleczka "umarła"Nie wiem co robiła i jakie przyciski wciskała przed moim przyjściem lecz ja wykonałem czynności zalecane przez instrukcję tak jak należy.Nie...

  22 Lut 2007 15:32Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 59758

  Pralka Beko SWRE-7512-XWW2 - Pytania o programator

  Witam serdecznie,Pierwszy raz zostałem posiadaczem takiej oto pralki Beko jak w tytule/na zdjęciu. Mam pewne pytanka, na które chciałbym uzyskać odpowiedź, nie miałem do czynienia z automatami no i... pojawiły się myśli różne. :)1. Czy podczas Użytkowania jej, kiedy ustawię jakiś program,...

  04 Sie 2020 20:24Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 930

  Poszukuje serwisowych instrukcji do resetowania pralek

  i do otczytywania błedów, usterek programatorów elektronicznychróżnnych firm np: candy Whirpool Beko mastecook itd

  09 Paź 2008 22:22Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1728

  MEDION MD 40855-S (tryb serwisowy)

  Rodzinka z n iemiec przywiozla babci telewizorek. Niestety nie wiedzieli, że u na sz z dzwięku będą nici.. Potrzebuję instrukcje jak wejść w tryb serwisowy... Narazie wszystkie procedury do BEKO - podobnych zawiodły.Jeżeli ktoś gdzieś posiada opis byłbym wdzięcznypozdrawiamfilug

  16 Mar 2005 15:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1621

  Informacje o pralkach firmy Beko.

  Ta ja się wypowiem teraz na temat pralki;)Ardo A1000Xgwarancja 36 miesięcy, koszt zakupu ok 1400 PLNczas użytkowania 8, 5 roku; odsprzedanaawarie: opornik w układzie zasilania, wyłącznik sieciowy wykonane we własnym zakresieobsługa przyjemna, szczególnie fajne rozwiązanie - "chowane pokrętła...

  RTV Co kupić? 29 Gru 2006 13:54Odpowiedzi: 1090 Wyświetleń: 35751

  Pralka Beko WM5508T - migająca dioda prania wstępnego

  Pralka zawiesiła program, gdy zostało 36 min do końca prania. Nie wiem jak wejść w tryb serwisowy, aby zresetować program i zobaczyć jaki jest błąd i przyczyna zawieszenia się pralki.Resetujesz program, trzymając wciśnięty przycisk start/pauza przez ok. trzy sekundy na dowolnie wybranym programie...

  17 Cze 2007 12:07Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 13548

  Beko WM 5508 T - zawieszanie w połowie programu

  Problem z pralką jak w temacie. W połowie praktycznie każdego programu(oprócz najkrótszych typu wirowanie, odsączanie), pralka przestaje reagować, gasną wszystkie diody postępu wykonania programu(zwykle dzieje się tak jeszcze podczas prania zasadniczego). Nie ma możliwości skasowania programu,...

  19 Paź 2010 19:19Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2292

  Szukam wszelkiej pomocy z BEKO WMB 6110 SE

  jak w temacie, szukam schematów, instrukcji (ewentualnie jak wejść w tryb serwisowy.. ).Pralka po uruchomieniu zamiast wolno obracać bębnem (prać) - wiruje. Lewo, prawo, lewo itd. Programy przeskakują po kolei.Jednocześnie przy zmianie kierunku prania (wirowania) słychać dość głośne uderzenie. 25 Paź 2010 23:22Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2368

  BEKO GNE114613X Side by Side - czasami nie chłodzi

  posiadam lodówkę jak w temacie wątku. Działała dobrze przez jakieś 5 lat. Od jakiegoś roku co jakiś czas pokazywał się czerwony wykrzyknik na wyświetlaczu. Zgodnie z instrukcją wraz z wykrzyknikiem powinien pojawić się kod błędu, ale ten nie wyświetla się. Chłodziła jednak normalnie, aż do jakichś...

  10 Paź 2019 09:10Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1545

  Poszukuję instrukcji menu serwisowego Beko PT1628NX

  Jak w tym chassis 14. 1 wejść w tryb serwisowy?PozdrawiamWojtekPrzeniesiono z Szukam schematu. (ob)

  30 Wrz 2003 17:03Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1992

  Niebieski obraz w TV INGELEN HB71/100 BADEN28BCTL3 (Ch. 20. 2)

  Witam szanownych kolegów. Mam problem z tv 100Hz jak w temacie(chassis BEKO 20. 2, procek SDA5450, pamięć 24c16), a mianowicie po załączeniu startuje po czym pojawia się tylko niebieskie tło jakby nie było sygnału z anteny mimo iż ta jest podłączona. Fonii oczywiście brak, OSD i menu prawidłowe, po podkręceniu...

  30 Sie 2015 11:42Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 5582

  Whirlpool ADG689/2 IX 85110781 - ramiona zmywarki nie pracują, nie działa pompa myjąca (obiegowa)

  Zmywarka Whirlpool rozpoczyna program nabiera wodę, ale nie uruchamia kolejnego kroku - mycia - brak ruchu ramion i nie słychać pracy pompy, czas odmierzający do końca programu staje. Pomaga tylko reset, w wyniku którego woda jest skutecznie wypompowana. Rozpocząłem od sprawdzenia drożności ramion, wyczyściłem,...

  06 Paź 2022 21:18Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 399

  Zmywarka BEKO/DIN1530N - Nie przestaje wypompowywać wody

  ProblemZmywarka BEKO/DIN1530N w pewnym momencie przestała działać normalnie, zamiast tego po włączeniu zasilania włącznikiem głównym i włączeniu programu cały czas wypompowywała wodę.Po wstępnym czyszczeniu:- wyczyszczeniu filtra,- sprawdzeniu dysz na "śmigłach",- sprawdzeniu filtra...

  27 Lut 2018 21:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7653

Dokumentacja techniczna

Instrukcje montażu i serwisu urządzeń Viessmann, wytyczne projektowe, karty produktów - wszystkie dokumenty w jednym miejscu

ViBooks

W naszej bazie znajdą Państwo dokumentację Viessmann w formacie PDF:

- instrukcje i wskazówki montażu
- instrukcje obsługi
- instrukcje serwisu
- dane techniczne
- karty produktu
- wytyczne projektowe

Wyszukiwanie za pomocą numeru artykułu/produkcji

Wyszukiwanie dokumentów można także przeprowadzić za pomocą numeru artykułu/produkcji danego urządzenia Viessmann. Znajduje się on na tabliczce znamionowej produktu.


Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Beko Wmg 11464 W

Bezpośredni link do pobrania Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Beko Wmg 11464 W

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Beko Wmg 11464 W