Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m

Instalacja, obsługa i rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m jest łatwa. Instalacja wymaga tylko podłączenia przez Wi-Fi i wybrania wybranej sieci. Obsługa jest intuicyjna i konserwacja jest prosta. D800m oferuje pomoc techniczną zarówno w postaci dokumentacji technicznej, jak i obsługi klienta, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów. Urządzenie jest również kompatybilne z wieloma innymi produktami Cadence i obserwuje twoje urządzenia w celu wykrywania i rozwiązywania problemów.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Nie należy instalować urządzenia w poniższych miejscach, gdyż grozi to uszkodzeniem

pomieszczenie, w którym dochodzi do nagłych zmian temperatury lub wilgotności

pomieszczenie, w którym działa wyposażenie generujące fale magnetyczne lub elektromagnetyczne

laboratorium lub pomieszczenie, w którym przeprowadzane są reakcje chemiczne

miejsce narażone na działanie gazów toksycznych lub powodujących korozję

miejsce o podłożu, które może się odkształcać pod wpływem ciężaru urządzenia lub w którym urządzenie może się zapadać (np. dywan)

Należy unikać miejsc o słabej wentylacji

To urządzenie wytwarza niewielką ilość ozonu i innych gazów podczas normalnej pracy. Jest to ilość nieszkodliwa niezależnie od wrażliwości na ozon lub inne gazy. Działanie ozonu i innych gazów może być zauważalne podczas długich cyklów produkcyjnych, zwłaszcza w pomieszczeniach o słabej wentylacji. Zaleca się, aby pomieszczenie, w którym pracuje urządzenie było odpowiednio wentylowane, co zapewni wygodne środowisko pracy. Ponadto nie należy wybierać miejsc, w których użytkownicy byliby narażeni na emisje z urządzenia.

Nie należy instalować urządzenia w miejscu, gdzie występuje kondensacja

Wewnątrz urządzenia mogą osadzać się kropelki wody (proces skraplania), kiedy w pomieszczeniu z zainstalowanym urządzeniem zostanie gwałtownie podniesiona temperatura lub kiedy urządzenie zostanie przeniesione z chłodnego bądź suchego pomieszczenia do gorącej albo wilgotnej lokalizacji. Używanie urządzenia w takich warunkach może powodować zakleszczanie się papieru, obniżenie jakości druku lub uszkodzenie urządzenia. Aby urządzenie mogło dostosować się do temperatury i wilgotności otoczenia, przed jego uruchomieniem należy odczekać co najmniej 2 godziny.

Podczas korzystania z sieci bezprzewodowej LAN

Urządzenie powinno znajdować się w odległości nieprzekraczającej 50 m od bezprzewodowego routera LAN.

Nie należy ustawiać urządzenia w miejscu, w którym sygnał jest blokowany. Sygnał może być osłabiony, jeśli jest przekazywany przez ścianę lub podłogę.

Urządzenie powinno znajdować się z dala od telefonów bezprzewodowych, kuchenek mikrofalowych lub innych źródeł fal radiowych.

Podłączanie linii telefonicznej

Urządzenie jest kompatybilne z analogowymi liniami telefonicznymi i może być podłączane jedynie do publicznej komutowanej sieci telefonicznej (PSTN).
Próba podłączenia go do cyfrowej linii telefonicznej lub dedykowanej linii telefonicznej może prowadzić do jego nieprawidłowego działania, a nawet uszkodzenia. Przed podłączeniem urządzenia należy sprawdzić rodzaj linii telefonicznej.
Przed połączeniem urządzenia do linii światłowodowej lub linii telefonii internetowej należy skontaktować się z dostawcą usługi.

Na wysokości 3000 m nad poziomem morza lub wyżej

Urządzenia wyposażone w twardy dysk mogą działać nieprawidłowo podczas użytkowania na dużych wysokościach, tj. 3000 metrów nad poziomem morza lub wyższych.

Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m

Bezpośredni link do pobrania Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Cadence Smart Tech D800m