Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus Rt Ac85mr

Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus RT-AC85MR to oficjalny dokument producenta, który zawiera wszystkie informacje niezbędne do bezpiecznego i wydajnego korzystania z produktu. Instrukcja obsługi zawiera szczegółowe informacje na temat funkcji i opcji urządzenia, a także kroki, które należy wykonać, aby prawidłowo i w pełni wykorzystać jego funkcje. Instrukcja bezpieczeństwa zawiera wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas korzystania z produktu, w tym informacje na temat zagrożeń i ograniczeń. Obie instrukcje są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego korzystania z urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus Rt Ac85mr

1267 Asus podręcznik (-y) są dostępne do pobrania za darmo w formacie PDF

Kliknij poniższą literę, aby zobaczyć pełną listę marek zaczynających się od tej litery.

 • #
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z

A

Asus Cell Phone A50

Marka: Asus

Produkt: Cell Phone

Rozmiar: 3. 64 MB

Strony: ~

Pliki do pobrania: 0

Asus Cell Phone G60

Marka: Asus

Rozmiar: 1. 40 MB

Asus Cell Phone M10

Marka: Asus

Rozmiar: 3. 66 MB

Asus Cell Phone V55

Marka: Asus

Rozmiar: 994. 20 KB

Asus Cell Phone V66

Marka: Asus

Rozmiar: 2. 94 MB

Asus Cell Phone V75

Marka: Asus

Rozmiar: 1. 33 MB

Najedź kursorem, aby zobaczyć widok 360°RT-AC88U błyskawicznie wynosi sieć bezprzewodową na wyższy poziom. Najnowsza technologia NitroQAM™ zwiększa prędkość Wi-Fi dla każdego użytkownika i urządzenia w obleganej sieci. Dzięki posiadaniu najszerszego zasięgu, błyskawicznych portów USB i super prędkości WAN/LAN oraz całkowitemu bezpieczeństwu i 8 gigabitowym portom LAN, RT-AC88U jest urządzeniem kompletnym i doskonałym.

OBEJRZYJ WIDEO

Najwyższa jakość grania i streamingu w jakości 4K

Technologia NitroQAM™ - brak zakłóceń

Bez względu na to, czy grasz online, czy przekazujesz strumieniowo wydarzenie na żywo w jakości 4K/UHD, lagi i buforowanie po prostu nie wchodzą w grę. Technologia NitroQAM™ (1024-QAM) zastosowana w RT-AC88U, oferuje łączną prędkość Wi-Fi 3167 Mb/s, dzięki czemu wszyscy użytkownicy sieci mogą cieszyć się przesyłem bez zakłóceń i grą online bez opóźnień.

PODWÓJNE DOŁADOWANIE W GRACH

Ciesz się brakiem opóźnień podczas grania online,
dzięki wzmocnionej wydajności Internetu i domowej sieci!

Darmowy przyspieszacz do gier wewnątrz

Czas i odchylenie impulsu to krytyczne parametry techniczne, które wpływają na szybkość reakcji w grach online, a ich wartości zależą w dużym stopniu od miejsca pochodzenia i miejsca docelowego pakietu gry. Gamers Private NetworkTM (GPN™) od WTFastTM automatycznie wykonuje optymalizację trasy, wybierając najbardziej efektywną drogę dla pakietów gier, co obniża czas impulsu i minimalizuje utratę pakietów. Z RT-AC88U optymalizacja i przyśpieszenie jednego urządzenia w danym czasie jest darmowa. Możesz korzystać z dobrych osiągów we wspieranych grach typu multiplayer1. Sprawdź, które gry są wspierane i dowiedz się więcej o rozwiązaniu WTFast tutaj.
 • Śr. czas impulsu

  30%-60%
 • Śr. zmienność impulsu

  70%-90%

  Śr. utrata pakietów

Zobacz jak działa WTFastTM

Congested traffic slows down data speed and gameplay

Optimize Internet connection and speed in online games

Wieloplatformowość

Prędkość sieci wpływa na każde urządzenie, na którym grasz i na każdą platformę, na której grasz. ASUS RT-AC88U zapewnia przepustowość i zasięg dla wszystkich urządzeń do gier - od konsoli po komputery i urządzenia mobilne, a także obsługuje każdy system operacyjny, w tym Windows®3, Mac OS®4 i Linux®5.*Rozwiązanie WTFast® * będzie wspierało gry konsolowe i urządzenia mobilne w połowie 2016 roku. Harmonogram ten może ulec zmiane w zależności od sytuacji.

Adaptacyjna QoS - ustaw priorytet dla gry

Zwiększ przepustowość gier dzięki zastosowaniu adaptacyjnej QoS (jakość usługi), umożliwiającej łatwe ustawienie priorytetu dla pakietów gier i innych działań. Możesz nawet przypisać pełne dedykowane pasmo podczas grania w trybie gracz solo, dzięki czemu RT-AC88U zostanie idealnym sojusznikiem w grze bez opóźnień w dowolnym miejscu w domu. Urządzenie jest kompatybilne z najbardziej popularnymi konsolami, w tym PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS i Xbox One.

Uwolnij zasoby komputera podczas gry

Sieć to tylko połowa sukcesu, jeśli chodzi o wydajność gry. Programy antywirusowe oraz aplikacje mogą zużywać cenną pojemność procesora i pamięć, które mogłyby być wykorzystane w grze. Dzięki funkcji AiProtection w RT-AC88U, możesz śmiało wyłączyć te narzędzia podczas gry, dzięki czemu wszelkich dostępne zasoby zostaną wykorzystane do gry.

Rozrywka wszędzie w inteligentnym domu

Szerokość pasma dla wszystkich

RT-AC88U to mistrz rozrywki. Może obsługiwać tyle urządzeń, ile zaprosisz osób, jednocześnie prowadząc kilka transmisji w jakości Full HD 1080p. Poza obsługą treści, RT-AC88U pozwala uczynić dom inteligentniejszym - może obsługiwać kamery IP, termostaty i różne urządzenia, których nawet jeszcze nie posiadasz.

Niezrównany zasięg sieci Wi-Fi

Dzięki konstrukcji anteny, umożliwiającej przesyłanie i odbiór z czterech urządzeń (4T4R), zarówno zasięg sieci Wi-Fi, jak i stabilność sygnału, uległy znacznej poprawie. Kształtowanie wiązki w trybie AiRadar koncentruje sygnał Wi-Fi w urządzeniach, dzięki czemu sieć Wi-Fi staje się szybsza, czystsza i mocniejsza.

RT-AC88U
z funkcją kształtowania wiązki AiRadar

Inne routerybez funkcji kształtowania wiązki AiRadar


Wydajna sieć Wi-Fi dla całego domu,
Twoją metodą

W większości przypadków Twój router RT-AC88U zapewnia Ci płynne i stabilne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału może jednak zostać ograniczony przez wiele różnych czynników, takich jak np. rozplanowanie pokojów, zastosowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie! AiMesh to innowacyjna, nowa technologia rutera, która rozwiązuje tego typu problemy, łącząc ze sobą kilka ruterów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest bardzo wydajna, elastyczna i może wykorzystywać różne modele ruterów ASUS – chroniąc poniesione przez Ciebie koszty ich zakupu! AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu poprzez scentralizowane sterowanie siecią, a także bardzo płynny roaming. AiMesh to niezawodne połączenie Wi-Fi – dla wszystkich twoich urządzeń i przez cały czas!

 • Zamień swoje pojedyncze routery ASUS w system sieci bezprzewodowej dla całego domu tylko za pomocą aktualizacji oprogramowania firmware
 • Możesz mieszać ze sobą preferowane modele spośród wybranych routerów firmy ASUS
 • Możesz także stworzyć sieć Wi-Fi z pojedynczym lub kilkoma identyfikatorami SSID
 • Wszystkie funkcje routera będą dostępne w całym systemie sieci bezprzewodowej
 • Mocny procesor, szybsza transmisja

  Najdroższy w swojej grupie dwurdzeniowy procesor 1, 4 GHz zastosowany w routerze RT-AC88U, wynosi jego możliwości obliczeniowe na wyższy poziom. Transfer danych USB to ponad 100 MB/s, a prędkość pobierania/wysyłania (przepustowość sieci WAN-LAN) to nawet 1800 Mb/s. 5.

  Nawet 4 x większa pojemność sieci Wi-Fi dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii MU-MIMO

  MU-MIMO zapewnia każdemu kompatybilnemu urządzeniu 8 własne, dedykowane połączenie Wi-Fi o pełnej prędkości, dzięki czemu można jednocześnie podłączyć kilka urządzeń, bez spowalniania sieci.W rzeczywistości, RT-AC88U ma możliwość podłączenia kilku kompatybilnych z MU-MIMO klientów z maksymalną prędkością każdego urządzenia jednocześnie, w przeciwieństwie do standardowych MIMO z pojedynczym użytkownikiem, gdzie poszczególne urządzenia muszą czekać na kolejne transmisje. 7.

  MIMO w trybie jednego użytkownika
  Obsługa jednego urządzenia naraz

  MIMO w trybie wielu użytkowników
  Obsługa kilku urządzeń naraz

  AiProtection - Twój cyfrowy plac zabaw jest bezpieczny

  Funkcja ASUS AiProtection od Trend Micro™ zapewnia bezpieczeństwo. Poprzez połączenie automatycznego wykrywania luk w zabezpieczeniach, blokowania złośliwych witryn oraz kontroli rodzicielskiej, AiProtection dba o bezpieczeństwo i zdrowie Twojej sieci.

  Nadzór rodzicielski

  Monitorowanie i ograniczanie aktywności w Internecie dla każdego użytkownika

  Zaawansowane opcje ochrony rodzicielskiej zabronią dostępu do nieodpowiednich witryn, np. możesz zastrzec dostęp dzieci do stron z treściami przeznaczonymi tylko dla osób dorosłych. Możesz również określić zakres czasu, przez jaki każde z urządzeń lub kont gościnnych będzie miało dostęp do Internetu.

  Dowiedz się więcej o ASUS AiProtection

  Twój domowy cyfrowy hub oraz centrum sieci

  Ekspansywne opcje połączeń

  Router RT-AC88U posiada osiem gigabitowych portów LAN - to dwa razy więcej niż większość routerów - dla maksymalnie ośmiu urządzeń kompatybilnych z Ethernetem, które można podłączyć jednocześnie. Urządzenia takie, jak inteligentny telewizor, konsola do gier, dekoder, odtwarzacz multimedialny, nośnik pamięci masowej NAS i inne, mogą mieć swoje własne dedykowane porty, a RT-AC5300 stanie się cyfrowym hubem w Twoim domu.

  Twoje centrum udostępniania

  Dzięki wbudowanym portom USB 3. 0 i USB 2. 0, można podłączyć urządzenia USB, takie jak zewnętrzny dysk pamięci masowej, drukarka lub klucz 3G/4G do routera ASUS i udostępniać je w wygodny sposób innym użytkownikom za pośrednictwem Wi-Fi. A dzięki portom USB 3. 0, możesz cieszyć się nawet 10 razy większą prędkością transferu danych.

  Agregacja łączy - więcej urządzeń oznacza szybszą pracę

  RT-AC88U posiada funkcję agregacji łączy, która łączy dwa porty LAN (port pierwszy i drugi) w jedno super szybkie przewodowe połączenie o prędkości nawet 2 Gb/s, przy użyciu dwóch gigabitowych kabli Ethernet. Przy włączonej funkcji agregacji łączy, klienci mogą odblokować niespotykanie duże szybkości transferu.

  ASUSWRT - łatwa kontrola sieci

  RT-AC88U oferuje udoskonalony, intuicyjny interfejs użytkownika ASUSWRT, umożliwiający łatwy dostęp zarówno do internetowego procesu instalacji w 3 krokach, jak i bogactwa zaawansowanych opcji.

  Poznaj więcej wspaniałych funkcji.

  Kontroluj swoją sieć gdziekolwiek

  Aplikacja ASUS RouterUrządzenia mobilne już na stałe weszły do naszej codzienności. Możliwość kontrolowania sieci poprzez aplikację to dla użytkowników dodatkowy atut i duże udogodnienie. Nowa propozycja od ASUSa - aplikacja ASUS Router - została zaprojektowana od początku do końca w taki sposób, by zapewnić intuicyjną obsługę i wiele opcji. Pozwala na konfigurację routera, zarządzanie ruchem sieciowym, diagnozowanie problemów, a nawet aktualizację oprogramowania. Wszystko to bez potrzeby uruchamiania komputera.

  Pobierz ASUS Router

 • Łatwa konfiguracja routera
 • Monitorowanie ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym
 • Przyśpieszenie gry jednym przyciskiem
 • Proste przydzielanie Wi-Fi gościom
 • Jasne diagnozowanie sieci
 • Poręczna aktualizacja oprogramowania
 • Urządzenia mobilne już na stałe weszły do naszej codzienności. Wszystko to bez potrzeby uruchamiania komputera.

  Zastrzeżenie:Kompatybilność z WTFast® w grach na konsolach i urządzeniach przenośnych jest w trakcie opracowywania. Harmonogram dostępności zależy od aktualnej sytuacji. Aby uzyskać najnowsze informacje, sprawdź listę obsługiwanych gier. Darmowa wersja do routerów obsługuje w danym czasie tylko jedno wybrane urządzenie z Twojej sieci, z uwzględnieniem ograniczeń transferu GPN oraz obejmuje wsparcie techniczne WTFast®. Można wykupić wersję zaawansowaną, która pozwala na przyśpieszenie większej liczby urządzeń z wyższym limitem transferu GPN i oferuje więcej opcji. Windows to zarejestrowany znak towarowy lub znak towarowy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych oraz/lub w innych krajach. Mac OS® to znak handlowy firmy Apple Inc.Linux® to znak handlowy Linus Torvalds, zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.Rzeczywiste osiągi mogą się różnić w zależności od sieci i czynników środowiskowych. Wymagany jest klient z certyfikacją MU-MIMOOprogramowanie sprzętowe MU-MIMO w wersji beta będzie dostępne pod koniec 2015 r.Oprogramowanie sprzętowe Smart connect w wersji beta będzie dostępne pod koniec 2016 r Q1.
 • * ASUS uzyskał najwyższy wynik spośród bezprzewodowych routerów w zestawieniu Wireless Router Satisfaction J. D. Power z 2015 roku przygotowanym na podstawie 2716 opinii (zebranych w listopadzie i grudniu 2015 r. ) z 8 firm badających poziom zadowolenia użytkowania routerów bezprzewodowych. Twoja opinia może się różnić. Odwiedź stronę jdpower. com
 • Dwuzakresowy router Wi-Fi ASUS AX3000 RT-AX58U Podręcznik użytkownika

  Zawartość Paczki

  • Router bezprzewodowy RT-AX58U
  • AC adapter
  • Kabel sieciowy (RJ-45)
  • Skrócona instrukcja obsługi

  Szybkie spojrzenie na RT-AX58U

  1. Dioda WAN (Internet)
  2. Diody LED LAN 1~4
  3. Dioda LED 5 GHz
  4. Dioda LED 2. 4 GHz
  5. Power LED
  6. Port zasilania (DC-IN)
  7. przycisk zasilania
  8. Port USB 3. 0
  9. LAN 1 ~ 4 porty
  10. Port WAN (Internet)
  11. Przycisk WPS
  12. Przycisk reset

  Ustaw router bezprzewodowy

  Aby zapewnić optymalną transmisję bezprzewodową między routerem bezprzewodowym a podłączonymi urządzeniami bezprzewodowymi, upewnij się, że:

  • Umieść router bezprzewodowy w scentralizowanym miejscu, aby zapewnić maksymalny zasięg sieci bezprzewodowej dla urządzeń sieciowych.
  • Router bezprzewodowy należy trzymać z dala od metalowych przeszkód i bezpośredniego światła słonecznego.
  • Trzymaj router bezprzewodowy z dala od urządzeń Wi-Fi obsługujących standard 802. 11g lub 20 MHz, komputerowych urządzeń peryferyjnych 2. 4 GHz, urządzeń Bluetooth, telefonów bezprzewodowych, transformatorów, silników o dużej wytrzymałości, lamp fluorescencyjnych, kuchenek mikrofalowych, lodówek i innych urządzeń przemysłowych, aby zapobiec zakłóceniom sygnału lub strata.
  • Zawsze aktualizuj do najnowszego oprogramowania. Odwiedź ASUS webstrona w http://www. com aby uzyskać najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.
  • Aby zapewnić najlepszy sygnał bezprzewodowy, ustaw cztery nieodłączane anteny, jak pokazano na poniższym rysunku.

  UWAGI:

  • Używaj tylko adaptera dostarczonego z pakietem. Używanie innych adapterów może spowodować uszkodzenie urządzenia.
  • Dane techniczne:
   Zasilacz prądu stałego
   • Wyjście prądu stałego: +19V z prądem 1. 75A
   • Wyjście prądu stałego: +12V z prądem 2A
   temperatura robocza

   0~40oC

   Schowek

   0~70oC

   Wilgotność pracy

   50 ~ 90%

   Schowek

   20 ~ 90%

  Przygotowywanie modemu

  1. Odłącz kabel zasilający / modem DSL. Jeśli ma zapasową baterię, wyjmij ją. plus/wp-content/uploads/2021/10/4-154-280x300. jpg" alt="Przygotowuję modem" width="280" height="300" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 280w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/4-154. jpg 704w" sizes="(max-width: 280px) 100vw, 280px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 704w"/>
   UWAGA: Jeśli korzystasz z DSL dla Internetu, będziesz potrzebować nazwy użytkownika/hasła otrzymanego od dostawcy usług internetowych (ISP), aby poprawnie skonfigurować router.
  2. Podłącz modem do routera za pomocą dołączonego kabla sieciowego. plus/wp-content/uploads/2021/10/5-137-300x193. jpg" alt="Przygotowuję modem" width="418" height="269" data-ezsrcset="https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/5-137-768x493. plus/wp-content/uploads/2021/10/5-137. jpg 1018w" sizes="(max-width: 418px) 100vw, 418px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 1018w"/>
  3. Włącz modem kablowy / DSL.
  4. Sprawdź diody LED modemu kablowego / DSL, aby upewnić się, że połączenie jest aktywne. plus/wp-content/uploads/2021/10/6-131-274x300. jpg" alt="Przygotowuję modem" width="274" height="300" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 274w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/6-131. jpg 730w" sizes="(max-width: 274px) 100vw, 274px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 730w"/>

  Konfigurowanie RT-AX58U

  Możesz skonfigurować router za pośrednictwem połączenia przewodowego lub bezprzewodowego.

  Połączenie przewodowe
  1. Podłącz router do gniazdka elektrycznego i włącz go. Podłącz kabel sieciowy z komputera do portu LAN w routerze. plus/wp-content/uploads/2021/10/7-121-300x242. jpg" alt="Połączenie przewodowe" width="479" height="386" data-ezsrcset="https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/7-121-768x620. plus/wp-content/uploads/2021/10/7-121. jpg 993w" sizes="(max-width: 479px) 100vw, 479px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 993w"/>
  2. Projekt web GUI uruchamia się automatycznie po otwarciu web przeglądarka. Jeśli nie uruchamia się automatycznie, wprowadź http://router. com.
  3. Ustaw hasło dla swojego routera, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115-300x92. jpg" alt="Połączenie przewodowe" width="496" height="152" data-ezsrcset="https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115-1024x313. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115-768x235. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115-1536x470. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115-1568x480. plus/wp-content/uploads/2021/10/8-115. jpg 1588w" sizes="(max-width: 496px) 100vw, 496px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 1588w"/>
  Połączenie bezprzewodowe
  1. Podłącz router do gniazdka elektrycznego i włącz go. plus/wp-content/uploads/2021/10/9-110-300x214. jpg" alt="Połączenie bezprzewodowe" width="468" height="334" data-ezsrcset="https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/9-110-1024x730. plus/wp-content/uploads/2021/10/9-110-768x547. plus/wp-content/uploads/2021/10/9-110. jpg 1120w" sizes="(max-width: 468px) 100vw, 468px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 1120w"/>
  2. Połącz się z siecią z identyfikatorem SSID podanym na etykiecie produktu z tyłu routera. Aby zapewnić lepsze bezpieczeństwo sieci, zmień unikalny identyfikator SSID i przypisz hasło. plus/wp-content/uploads/2021/10/10-95-213x300. jpg" alt="Połączenie bezprzewodowe" width="311" height="438" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 213w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/10-95. jpg 569w" sizes="(max-width: 311px) 100vw, 311px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 569w"/>
   Nazwa Wi-Fi 2. 4G (SSID):ASUS_XX_2G
   Nazwa Wi-Fi 5G (SSID):ASUS_XX_5G
   • XX odnosi się do dwóch ostatnich cyfr adresu MAC 2. 4 GHz. Znajdziesz go na etykiecie z tyłu routera.
  3. Możesz wybrać albo web GUI lub aplikacja ASUS Router do konfiguracji routera.
   1. Web Konfiguracja GUI
    • Po połączeniu, web GUI uruchamia się automatycznie po otwarciu web przeglądarka. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91-300x90. jpg" alt="Interfejs konfiguracji informacji logowania" width="497" height="149" data-ezsrcset="https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91-1024x307. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91-768x230. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91-1536x460. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91-1568x470. plus/wp-content/uploads/2021/10/11-91. jpg 1632w" sizes="(max-width: 497px) 100vw, 497px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 1632w"/>
   2. Konfiguracja aplikacji
    Pobierz aplikację ASUS Router, aby skonfigurować router za pomocą urządzeń mobilnych.
  Zapamiętywanie ustawień routera bezprzewodowego
  1. Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o routerze bezprzewodowym?
   • Witryna pomocy technicznej: https://www. com/support
   • Infolinia dla klientów: zapoznaj się z sekcją Infolinia pomocy technicznej w niniejszej skróconej instrukcji obsługi
   • Możesz pobrać instrukcję obsługi online pod adresem

  Indyjska RoHS

  Ten produkt jest zgodny z „India E-Waste (Management) Rules, 2016” i zakazuje stosowania ołowiu, rtęci, sześciowartościowego chromu, polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowanych eterów difenylowych (PBDE) w stężeniach przekraczających 0. 1% wagowych w materiałach jednorodnych oraz 0. 01% wagowo w jednorodnych materiałach kadmu, z wyjątkiem wyłączeń wymienionych w załączniku II do zasady.

  ProducentASUSTeK Computer Inc.
  Tel: + 886-2-2894-3447
  Adres: 1F., No. 15, Lide Rd., Beitou Dist., Taipei City 112, Tajwan
  Autoryzowany przedstawiciel w EuropieASUS Computer GmbH
  Adres: HARKORT STR. 21-23, 40880 RATINGEN, NIEMCY
  Autoryzowani dystrybutorzy w TurcjiBOGAZICI BILGISAYAR TICARET VE SANAYI AS
  Tel. /Fax: + 90 212 331 10 00 / + XNUM X XUM X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X
  Adres:
  ESENTEPE MAH. KUPIĆ CAD. ERCAN HAN B BLOK NR 121 SISLI, STAMBUŁ 34394
  CIZGI Elektronik San. Tik. Ltd. Sti.
  Tel. /Fax: + 90 212 356 70 70 / + XNUM X XUM X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X
  Adres:
  GURSEL MAH. AKMAN SK. 47B 1KAGITAN/ISTANBUŁ
  KOYUNCU ELEKTRONiK BiLGi iSLEM SiST. SAN. VE DIS TIC. TAK JAK
  Tel. Nie. : + 90 216 5288888
  Adres: EMEK MAH. ORDU CAD. NO:18, SARIGAZi, SANCAKTEPE STAMBUŁ
  ENDEKS BİLİŞİM SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ
  Tel. /Fax: + 90 216 523 35 70 / + XNUM X XUM X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X
  Adres: NECIP FAZIL BULVARI, KEYAP CARSI SITESI, G1 BLOK, NR:115 Y. DUDULLU, UMRANIYE, STAMBUŁ
  PENTA TEKNOLOJI URUNLERI DAGITIM TICARET AS
  Tel. /FAKS Nie. : +90 216 528 0000
  Adres: ZORGANIZUJ SANAYI BOLGESI NATO YOLU 4. CADDE NR: 1 UMRANIYE, STAMBUŁ 34775

  Informacje o globalnych punktach wsparcia technicznego dla sieci
  UWAGI:

  • E-mail wsparcia w Wielkiej Brytanii: [email chroniony]
  • Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę pomocy technicznej ASUS pod adresem: https://www. com/support/

  Oświadczenie CE

  Uproszczona deklaracja zgodności UE

  ASUSTek Computer Inc. niniejszym oświadcza, że ​​to urządzenie jest zgodne z zasadniczymi wymaganiami i innymi stosownymi postanowieniami dyrektywy 2014/53 / UE. Pełny tekst deklaracji zgodności UE jest dostępny pod adresem https://www. com/Networking/RT-AX58U/HelpDesk/.

  Deklaracja zgodności z dyrektywą dotyczącą ekoprojektu 2009/125 / WE

  Przeprowadzono badania pod kątem wymagań dotyczących ekoprojektu zgodnie z (WE) nr 1275/2008 i (UE) nr 801/2013. Gdy urządzenie znajduje się w sieciowym trybie gotowości, jego we/wy i interfejs sieciowy są w trybie uśpienia i mogą nie działać prawidłowo. Aby wybudzić urządzenie, naciśnij przycisk włączania/wyłączania Wi-Fi, włączania/wyłączania diody LED, resetowania lub przycisku WPS. To urządzenie jest zgodne z limitami narażenia na promieniowanie UE określonymi dla niekontrolowanego środowiska. To urządzenie powinno być zainstalowane i obsługiwane z zachowaniem minimalnej odległości 20 cm między grzejnikiem a ciałem.

  Wszystkie tryby pracy:
  2. 4 GHz: 802. 11b, 802. 11g, 802. 11n (HT20), 802. 11n (HT40), 802. 11ac (VHT20), 802. 11ac (VHT40), 802. 11ax (HE20), 802. 11ax (HE40)
  5GHz: 802. 11a, 802. 11ac (VHT80), 802. 11ac (VHT160), 802. 11ax ( HE40), 802. 11ax (HE80), 802. 11ax (HE160)
  Częstotliwość, tryb i maksymalna moc przesyłana w UE są wymienione poniżej:
  2412-2472 MHz (802. 11ax HE20 MCS0): 19. 98 dBm (EIRP)
  5180-5240 MHz (802. 11ax HE20 MCS0): 22. 82 dBm (EIRP)
  5260-5320 MHz (802. 89 dBm (EIRP)
  5500-5700 MHz (802. 11ax HE20 MCS0): 29. 87 dBm (EIRP)
  Urządzenie jest ograniczone do użytku w pomieszczeniach tylko w przypadku pracy w zakresie częstotliwości od 5150 do 5350 MHz.
  Adapter powinien być zainstalowany w pobliżu sprzętu i powinien być łatwo dostępny.
  ATBEBGCZDKEEFR
  DEISIEITELESCY
  LVLILTLUHUMTNL
  NIEPLPTROSISKTR
  FISECHUKHRUA

  Uwagi dotyczące bezpieczeństwa

  • Produkt należy używać w miejscach o temperaturze otoczenia od 0 ° C (32 ° F) do 40 ° C (104 ° F).
  • Zapoznaj się z etykietą znamionową na spodzie produktu i upewnij się, że zasilacz jest zgodny z tymi parametrami.
  • NIE umieszczaj na nierównych lub niestabilnych powierzchniach roboczych. W przypadku uszkodzenia obudowy zasięgnąć porady serwisu.
  • NIE umieszczaj ani nie upuszczaj przedmiotów na górę i nie wpychaj żadnych obcych przedmiotów do produktu.
  • NIE wystawiać ani nie używać w pobliżu płynów, deszczu lub wilgoci. NIE używaj modemu podczas burz z wyładowaniami elektrycznymi.
  • NIE zakrywaj otworów wentylacyjnych produktu, aby zapobiec przegrzaniu systemu.
  • NIE używaj uszkodzonych przewodów zasilających, akcesoriów ani innych urządzeń peryferyjnych.
  • Jeśli adapter jest uszkodzony, nie próbuj samodzielnie go naprawiać. Skontaktuj się z wykwalifikowanym technikiem serwisu lub sprzedawcą.
  • Aby zapobiec ryzyku porażenia prądem elektrycznym, odłącz kabel zasilający od gniazda elektrycznego przed przeniesieniem systemu.
  • NIE montuj tego sprzętu wyżej niż 2 metry.

  Dokumenty / Zasoby

  Referencje

  Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus Rt Ac85mr

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus Rt Ac85mr

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Asus Rt Ac85mr