Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422

Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422 są istotnymi dokumentami, które należy przestrzegać w trakcie korzystania z urządzenia. Instrukcja obsługi zawiera informacje dotyczące sposobu użytkowania urządzenia, włącznie z jego opcjami, funkcjami i ustawieniami. Instrukcja bezpieczeństwa natomiast ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka wystąpienia obrażeń i uszkodzenia urządzenia. Obie instrukcje powinny być dokładnie przestrzegane w celu zapewnienia bezpiecznego i prawidłowego użytkowania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422

WaterSafe+™

Technologia zapobiegająca wyciekom

Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne.

Technologia AquaIntense

Siła dodatkowego ramienia myjącego

Dodatkowe ramię myjące wspomagane dużym ciśnieniem wody to niezawodna broń w walce z najcięższymi zabrudzeniami. Z technologią AquaIntense w zmywarkach Beko możesz cieszyć się idealni czystymi i lśniącymi naczyniami

Wskaźnik LedSpot

Wskaźnik stanu trwającego programu

Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę.

Program Quick&Shine

Pełny cykl zmywania w zaledwie w 58 minut

Unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instrukcja bezpieczeństwa Beko Bdin16422