Odniesienie do użytkownika Haier Hf 120t

Haier HF-120T to jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanych systemów chłodniczych produkowanych przez firmę Haier. Jego wyjątkowość polega na możliwości wytwarzania chłodu w bardzo wydajny sposób. System wykorzystuje technologię Inverter, która zapewnia oszczędność energii i zmniejsza zużycie energii elektrycznej. System może wytwarzać chłód z zużyciem mniejszym niż 25% energii elektrycznej. Ponadto system posiada wiele funkcji, w tym przeprogramowanie, co pozwala użytkownikowi dostosować jego działanie do własnych potrzeb. Jest to więc idealny system chłodniczy dla każdego, kto szuka wydajnego, oszczędnego w energii i elastycznego systemu chłodniczego.

Ostatnia aktualizacja: Odniesienie do użytkownika Haier Hf 120t

Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu mało kto zastanawiał się, w jaki sposób nie tylko ekonomiczne, ale i ekologicznie podejść do tematu ogrzewania, jednak zmiany klimatyczne i stopniowe wyczerpywanie się nieodnawialnych źródeł energii powodują, że także branża HVAC (zajmująca się ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją) przechodzi zmiany. Obecnie do najpopularniejszych rozwiązań grzewczych zaliczyć można pompy ciepła. Wiele trudności jednak sprawić może wybór zarówno samego producenta jak i odpowiedniego modelu tego urządzenia. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, czym charakteryzują się pompy ciepła Haier.

Sprawdź bezpłatnie oferty na pompę ciepła

Spis treści – Czego dowiesz się z artykułu?

Pompy ciepła Haier – chińskie, proekologiczne rozwiązania

Grupa Haier to jeden z przodujących, globalnych dostawców rozwiązań z zakresu HVAC, założony w 1984 roku w chińskim mieście Qingdao, położonym w południowej części półwyspu Szantung. Firma ta posiada niemal 40-letnie doświadczenie w branży, a zarazem dysponuje jednym z największych specjalistycznych laboratoriów badawczych na świecie – centrum badawczo-rozwojowe grupy Haier ma 20 tys. m² i to właśnie tam sprawdza się wszystkie urządzenia pod kątem ich sprawności bez względu na to, w jakim klimacie i środowisku przyjdzie im pracować.

Co istotne, Haier prowadzi proekologiczną politykę, wykorzystując odnawialne źródła energii i nowoczesne rozwiązania technologiczne w służbie środowisku. Z tego powodu niemal wszystkie produkty tego producenta – zarówno klimatyzatory, jak i pompy ciepła – wykorzystują przyjazny dla naszej planety czynnik chłodniczy, jakim jest R32, czyli difluorometan.

Dla kogo pompy ciepła Haier?

Niewątpliwym atutem pompy ciepła Haier jest fakt, że może ona współpracować z bojlerem lub z kolektorem słonecznym, dzięki czemu możliwe jest czerpanie dodatkowych korzyści z OZE. W przypadku pompy ciepła Haier nie ma znaczenia, czy zamierzamy zainstalować ją w domu jednorodzinnym, który przechodzi właśnie modernizację, czy w nowym budynku. W obu tych przypadkach bowiem, urządzenie to, z równym powodzeniem będzie w stanie dostarczyć ciepło do wszystkich pomieszczeń. Konieczny będzie jedynie dobór pompy ciepła pod kątem jej mocy grzewczej w taki sposób, by zapewnić komfortowe warunki dla całej powierzchni użytkowej budynku. Pompy ciepła tego producenta skierowane są również do klientów biznesowych.

Jakie rodzaje pomp ciepła posiada Haier?

Wytwarzane przez firmę Haier powietrzne pompy ciepła typu monoblok dostępne są w dwóch modelach. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzują się oba rozwiązania, by zrozumieć, dla kogo mogą być one doskonałym wyborem:

 • SUPER AQUA CO+CWU (R32) – w przypadku tego urządzenia mamy do czynienia z monoblokiem, który nie tylko posłuży do ogrzewania budynku, ale także zapewni przygotowanie ciepłej wody użytkowej (c. w. u. ). Co ważne, ta powietrzna pompa ciepła działa niezależnie od pory roku, czerpiąc energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu atmosferycznym, która jest nie tylko dostępna w nieograniczonej ilości, ale także bezpłatna. Model ten umożliwia konfigurację z różnymi odbiornikami ciepła, w tym ogrzewaniem podłogowym, tradycyjnymi grzejnikami lub klimakonwektorami. Dlatego warto upewnić się, który rodzaj ogrzewania elektrycznego wybrać, by był dla nas najlepszy we współpracy z pompą ciepła. SUPER AQUA monoblok oferuje bardzo cichą pracę, na poziomie 59 decybeli, a także czytelne i intuicyjne sterowniki bezprzewodowe, które umożliwiają nie tylko wybór trybów pracy, ale także wyświetlanie historii błędów lub ustawienie harmonogramu pracy pompy ciepła. Współczynnik efektywności COP tego modelu wynosi 5, 05;
 • AQUA CWU (R134A) – w tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem, służącym wyłącznie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (sprawdźcie: pompy ciepła do c. ). Pojemność zbiornika wynosi aż 240 litrów, dzięki czemu przygotowana wewnątrz woda z pewnością wystarczy dla rodziny wielodzietnej bez obaw o ciepłą wodę podczas kąpieli ostatnich domowników. Urządzenie wykonano z materiałów, gwarantujących odporność na korozję i długą żywotność, a użytkownik ma możliwość ustawienia aż 4 trybów pracy, w zależności od swoich preferencji. Co ważne, pompa ciepła AQUA CWU może współpracować z bojlerem lub kolektorem słonecznym.

Moc i cechy pomp ciepła Haier

Część użytkowników może zastanawiać się, czy pompy ciepła Haier opinie mają raczej pozytywne, czy negatywne. Okazuje się jednak, że mimo pewnemu przeświadczeniu o tym, że produkty z Chin mogą być wątpliwej jakości, pompy ciepła tego producenta posiadają wiele następujących atutów:

 • pompa ciepła Haier może zostać połączona z różnymi rodzajami ogrzewania, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by podłączyć do niej ogrzewanie podłogowe, klimakonwektory, czy też tradycyjne grzejniki;
 • w trosce o środowisko naturalne pompy ciepła Haier wyposażone są w większości modeli w ekologiczny czynnik R32, czyli difluorometan. Pozostałe modele zawierają czynnik chłodniczy R410A, który również jest przyjazny ekologicznie: bezfreonowy, niepalny i biodegradowalny;
 • pompy ciepła wyposażone są w inteligentny czujnik, który zapobiega przed zamarzaniem systemu w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Jeśli na zewnątrz temperatura spadnie poniżej 3°C, pompa uruchomi się w sposób automatyczny, by zapobiec uszkodzeniu systemu oraz zamarzaniu wody w układzie;
 • urządzenia tego producenta spełniają warunki rządowego programu Czyste Powietrze, dzięki czemu można ubiegać się o dofinansowanie do pompy ciepła Haier;
 • dzięki pokryciu sprężarek urządzenia specjalnym materiałem izolującym hałas oraz zastosowaniu cichego wentylatora DC, pompy ciepła Haier oferują bardzo cichą pracę, generując hałas na poziomie zaledwie 59 decybeli;
 • prosty montaż – pompa ciepła Haier składają się tylko z jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu domu.
 • Duża część użytkowników, wybierając odpowiednią pompę ciepła, zwraca uwagę na moc grzewczą urządzenia. W przypadku pomp ciepła Haier SUPER AQUA CO+CWU (R32) dostępne są modele o mocy 5 kW, 8 kW, 11 kW oraz 16 kilowatów. Pompa ciepła AQUA CWU (R134A) charakteryzuje się natomiast pojemnością zbiornika 240 litrów, a moc jej grzałki elektrycznej to 1, 5 kW.

  Pompy ciepła Haier – cena

  Dla wielu klientów najważniejszy jest jeden aspekt, jeśli chodzi o pompy ciepła Haier – cena tych urządzeń. To właśnie ona w wielu przypadkach determinuje fakt, czy wybrany model mieści się w budżecie domowym lub firmowym. Jednym z głównych czynników mających wpływ na cenę pompy ciepła jest moc grzewcza danego modelu – im wyższa moc, tym wyższy koszt urządzenia. Nie bez znaczenia są także dodatkowe funkcje, zwłaszcza jeśli wyróżniają dany model na tle konkurencyjnych rozwiązań.

  Jeśli zatem zdecydujemy się na pompy ciepła Haier, ceny kształtują się następująco:

 • w przypadku urządzenia SUPER AQUA CO + CWU za model o mocy grzewczej 5 kW zapłacimy 11. 300 zł netto;
 • wersja o mocy 8 kW kosztuje 11. 800 zł netto;
 • wersja o mocy 11 kW to koszt rzędu 20. 900 zł netto;
 • za model o mocy 16 kilowatów przyjdzie nam natomiast zapłacić 22. 400 zł netto;
 • pompa ciepła AQUA CWU z kolei kosztuje 8. 400 zł netto i dostępna jest tylko w jednym wariancie.
 • Jakie jeszcze usługi związane z pompami ciepła znajdują się w ofercie firmy Haier?

  Firma Haier, za pomocą generalnego dystrybutora w Polsce – spółki Refsystem Sp. z o. o. – zapewnia zaplecze doradcze i serwisowe. Zarówno w przypadku problemów technicznych, jak i pytań dotyczących serwisowania pompy ciepła, możliwy jest kontakt telefoniczny z działem serwisu. Co więcej, uruchomiony został specjalny numer telefonu, pod którym otrzymamy wsparcie dotyczące wyłącznie pomp ciepła tego producenta. Ponadto w przypadku montażu przez Autoryzowany Serwis, pompa ciepła zostaje objęta okresem gwarancji wynoszącym aż 5 lat.

  Jakie są zalety pomp ciepła Haier?

  Zalety pomp ciepła Haier:

  to najbardziej efektywne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania budynków i przygotowywania c.
  wysoki współczynnik COP
  konkurencyjna cena
  dostępność w trzech wydajnościach: 8 kW, 11 kW i 16 kW
  wyposażenie w czynnik chłodniczy R410A lub czynnik R32
  możliwość podłączenia do bojlera lub kolektora słonecznego
  wyposażenie w sprężarkę pokryte materiałem izolującym, co gwarantuje cichą pracę urządzenia
  temperatura pracy (grz. ) – 20℃ -35℃
  wygodne sterowanie
  niezawodna praca w każdych warunkach
  w przypadku pompy ciepła AQUA CWU zasobnik o pojemności aż 270 litrów
  bardzo cicha praca 59 dB(A)
  łatwa i szybki montaż pompy ciepła
  niewielkie rozmiary, dzięki czemu pompa ciepła nie potrzebuje dużo miejsca
  5-letnia gwarancja
  czerpanie bezpłatnej energii słoneczną z powietrza przez cały rok (niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku)

  Parametry i funkcjonalność

  Chińska Grupa Haier to jeden z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu HVAC, który może pochwalić się nie tylko 30-letnim doświadczeniem, ale i jednym z największych specjalistycznych laboratoriów na świecie. W ofercie tego producenta znajduje się pompa ciepła AQUA CWU służąca do podgrzewania wody użytkowej o pojemności 240 litrów i wielofunkcyjne i energooszczędne powietrzne pompy ciepła typu monoblok. Tym co wyróżnia pompy ciepła Haier jest przede wszystkim nowoczesna technologia, wysoki współczynnik COP, łatwy montaż, ekologiczny czynnik R32, sprężarka DC Inverter, bardzo cicha praca oraz możliwość połączenia z wieloma rodzajami ogrzewania (w tym z ogrzewaniem podłogowym, tradycyjnymi grzejnikami lub klimakonwektorami).

  Informacje o autorze

  Katarzyna Fodrowska

  W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

  Klimatyzacja dla domu i biura

  Marka Haier jest dostępna na Polskim rynku od 2013 roku. Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o. Firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji dla domów, mieszkań, apartamentów, biur, restauracji oraz większych przestrzeni, na przykład magazynowych. Wśród systemów klimatyzacyjnych Haier znajdują się urządzenia z funkcją Self Clean, która umożliwia automatyczne usuwanie zanieczyszczeń z parownika, aby zapewnić czyste powietrze. Dodatkowe funkcje zapewniające komfort oraz zdrowe powietrze w pomieszczeniu to Eko czujniki, filtr IFD, bardzo cicha praca lub wygodne sterowanie Wi-Fi. Klimatyzacja Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewniają chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

  Dobry klimatyzator marki Haier

  Haier klimatyzacja dostarcza sprawdzone rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Dobry klimatyzator poszukiwany jest bowiem coraz częściej przez użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie komfort cieplny latem i zimą. Firmy natomiast coraz chętniej inwestują w sprawdzone na rynku rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy.

  Klimatyzacja dla alergików

  Haier klimatyzacja to także rozwiązania dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, u których łatwo o katar sienny, opuchnięte oczy i inne dolegliwości. To dla nich marka Haier przygotowała ofertę wielozadaniowych filtrów, które eliminują alergeny, nieprzyjemne zapachy i wiele innych. Klimatyzacja dla alergików pozwala oddychać czystym i świeżym powietrzem o odpowiedniej temperaturze.

  Klimatyzator Haier – jakość na światowym poziomie

  Marka Haier znana jest na całym świecie z niezawodnych i nowoczesnych urządzeń chłodzących, które pomagają w uzyskaniu komfortu cieplnego w domu i w biurze. Świadczą o tym liczne nagrody oraz wyróżnienia przez międzynarodowe organizacje, którymi może pochwalić się zarówno producent, jak i jego lokalni dystrybutorzy. Produkty tej marki doceniane są również w gronie osób skarżących się na katar sienny, jako idealna klimatyzacja dla alergików.

  Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory Haier posiadające funkcję samooczyszczania, czyli Self Clean. Kolekcja produktów Self Clean oznaczona jest słowem „plus” w nazwie.

  Klimatyzacja Haier – gwarancja satysfakcji

  Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologicznie rozwiązań w naszych produktów pozwalają nam zaoferować pięcioletnią gwarancję na klimatyzator Haier z serii Split, Multi Split, MRV oraz dostępne akcesoria. Warunkiem obowiązującej gwarancji jest wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń dwa razy w ciągu dwunastu miesięcy.

  Szybki spis treści:

  • Budowa - funkcjonalna i ładna
   • O zamrażarce z szufladami Easy Access i kompresorze
  • Zdrowie i świeżość - Technologie lodówki Haier
   • Specjalne strefy lodówki Haier do wszystkiego
   • Co ważniejsze jest tu pełny No Frost!
  • Jedna z ciekawszych lodówek na rynku

   Miałem ostatnio okazję sprawdzić w praktyce lodówkę Haier z serii trzydrzwiowej.

   Właściwie najważniejszą kwestią w zwalczaniu bakterii i innych tego typu zarazków w przypadku owoców jest wystawienie ich na słońce. Jasne, można trzymać je w lodówce, ale trzeba pamiętać o tym, że nawet chłodne warunki nie powstrzymają rozwoju wszystkiego. No chyba żeby jakiemuś producentowi udało się zamontować UV w swoje urządzenie. Poznajcie lodówkę Haier A3FE742CGBJ.

   Zobacz ofertę na Haier A3FE742CGBJ tutaj:

   Budowa - funkcjonalna i ładna

   Zanim jednak przejdę do samej kwestii higieny wnętrza - trzeba powiedzieć to i owo o budowie. Jest niecodzienna nie bez powodu. Trudno tego nie zauważyć. Design lodówki skręca w stronę eleganckiej prostoty, ale to, co na dole już zaskakuje. Do domów w końcu zwykle trafiają jednak jedno-, dwu- lub czterodrzwiowe modele. 

   Model trzydrzwiowy firmy Haier podważa utarte schematy. Ma dosyć wyjątkową, ale nie mniej funkcjonalną, zamrażarkę. Od razu trzeba tu nadmienić, że mieści całkiem sporo - 307 litrów w lodówce i 129 litrów w zamrażarce. Spokojnie więc wystarczy nawet dla rodziny z dziećmi.

   Co do frontu - są różne wybory. W tym konkretnym wariancie trzy, ale zamrażarka szufladowa występuje też w innych modelach, w wielu kolorach. Tutaj szczególnie przypadła mi do gustu elegancka czerń, ale i biel jest dosyć ładna dzięki szklanemu wykończeniu drzwi. Praktycznie można się w nich przeglądać. 

   Równie fajne jest również oświetlenie wnętrza. Producent montuje wewnątrz spory panel, który podświetla się powoli po otwarciu drzwi. Daje to ciekawy efekt i nie oślepia nocą. Oczywiście pozwala też dokładnie zobaczyć przechowywane jedzenie. To wygodne oraz całkiem ładne.

   Na froncie znajduje się nawiasem mówiąc wyświetlacz z panelem dotykowym. To wygodna opcja do sterowania. Pozwala zmieniać nie tylko temperaturę lodówki, ale i różne funkcje. Na przykład włączając tryb wakacyjny, automatyczny lub ustawiając preferowane parametry szuflady My Zone.

   O zamrażarce z szufladami Easy Access i kompresorze

   Zamrażarka podzielona jest w praktyce na dwie szuflady Easy Access. To rozwiązanie ma w zasadzie trzy zalety:

   • Energooszczędność,
   • wytrzymałość i
   • ergonomiczność.

   Pod względem energii według producenta jest nawet do 30% oszczędniej w stosunku do dwudrzwiowych lodówek firmy. Nie otwiera się w końcu całej zamrażarki. Właściwie i tak zawsze zastanawiało mnie czemu większość producentów nie postawi po prostu na zewnętrzne i stabilniejsze szuflady zamiast prostych i łamliwych plastikowych, ukrytych za jednymi drzwiami. Tutaj nie ma problemów za sprawą stabilnych prowadnic i solidnego wykonania.

   To oszczędność na dwóch frontach (prąd i konieczność ewentualnych napraw) oraz wygoda przeglądania. Łatwo jest otworzyć jedną ręką szufladę i zamknąć nawet z obojgiem rąk zajętych. W dodatku dzięki prowadnicom nie opada i nie trzeba kucać, aby wkładać jedzenie do zamrażarki. Stawy na pewno będą wdzięczne.

   Fajny jest dodatek przesuwalnych pokryw ze szkła hartowanego na górze każdej z szuflad. Funkcjonują one jak dodatkowe półki na mniejsze rzeczy, na przykład miskę lodów lub po prostu lód, i dają większe możliwości w porządkowaniu wnętrza zamrażarki.

   Producent gwarantuje 15 lat bezproblemowej pracy kompresora - serca lodówki. Na tle częstej praktyki oferowania tylko 10 lat to całkiem niezły wynik. W końcu chłodziarko-zamrażarka to jednak sprzęt kupowany raz, ale na lata. Dobrze móc w trakcie używania wszelkie problemy rozwiązywać od razu u producenta, zamiast zapraszać do siebie kolejnych “fachowców”.

   Zdrowie i świeżość - Technologie lodówki Haier

   Tym, co na pewno wyróżnia lodówki firmy Haier, jest jedna z moich ulubionych technologii na rynku. Mowa oczywiście o ABT, czyli Anti-Bacterial Technology (technologia antybakteryjna). Rozwiązanie jest o tyle ciekawe, że wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe oraz płytkę z dwutlenku tytanu do ograniczania rozwoju bakterii. Zabija przy tym nawet do 99, 9% bakterii! Jeżeli coś, oprócz chłodu, ma zagwarantować świeżość pożywienia - to na pewno to. 

   Działa stosunkowo prosto. System wentylacji cyrkuluje powietrze w lodówce, przepuszczając je przez filtr. Ów filtr złożony jest ze wspomnianej płytki z dwutlenku tytanu i lampy UV wytwarzającej światło pełniące funkcję fotokatalizatora. Ta ostatnia przyspiesza działanie, zwiększając skuteczność całości. Co ważne, takiego filtra nie trzeba wcale czyścić! Wszystko po to, aby było smacznie, świeżo i zdrowo, a przy tym po prostu wygodnie.

   Specjalne strefy lodówki Haier do wszystkiego

   Z tym, że jak to w lodówkach z tej półki cenowej i jakościowej bywa - to nie wszystko. Są też specjalne strefy i dodatki zapewniające świeżość przechowywanych w chłodziarko-zamrażarce Haier A3FE742CGBJ produktów spożywczych:

   • My Zone Plus - szuflada umożliwiająca wygodną zmianę temperatury przy pomocy frontalnego panelu dotykowego. Chłodzi w przedziale od -3°C do +5°C - w zależności od tego, jakie produkty mają w niej być przechowywane. Opcje spełniają właściwie wszystkie potrzeby i obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów

   • Instant Cool Box - wydzielona komora lodówki, która schładza naprawdę szybko. Może po prostu pełnić funkcję schowka na butelki. Jednak po włączeniu odpowiedniego trybu i z wykorzystaniem dobrze przewodzącej temperaturę aluminiowej tacy - schłodzi to, co na niej położysz bardzo szybko, bo obniża temperaturę do -10 stopni na aż 15 minut! Masz ciepłe wino lub dopiero co zakupione krewetki, które czekają na to aż skończysz obiad? Nie ma problemu, mogą poczekać w sporym chłodzie.

   • Freshbox - szuflada przystosowana do przechowywania owoców lub warzyw. Lepiej utrzymuje stały poziom wilgotności za sprawą membrany roślinnej HCS. W dodatku mieści naprawdę sporo produktów rolnych (tudzież sadowniczych) - jak znalazł dla osób wplatających w swoją dietę więcej zdrowej zieleni.

   Co ważniejsze jest tu pełny No Frost!

   Z dalszych kwestii praktycznych - lodówka Haier pomimo właściwie trzech niezależnych komór ma pełny No Frost​. To system odparowujący wilgoć z lodówki. Zapobiega szronieniu i oblodzeniu wnętrza. Wspomaga przez to na przykład kwestię higieny​​ - bakterie w końcu osadzają się na lodzie - oraz poprawia wydajność sprzętu. W dodatku nie trzeba cyklicznie rozmrażać lodówki, co jest dodatkową wygodą!

   Powiązana z tym technologia Fresher Shield to z kolei​ ​ osłona powstrzymująca powietrze wydostające się z lodówki przy usuwaniu szronu. Działa w obie strony, ma zapobiegać też dostawaniu się nadmiernie ciepłego powietrza do lodówki. Dzięki temu temperatura jest stabilniejsza, a zużycie prądu niższe.

   Jedna z ciekawszych lodówek na rynku

   Teraz wiesz coś więcej o modelu Haier A3FE742CGBJ. To obecnie jedna z ciekawszych propozycji na rynku w segmencie chłodziarko-zamrażarek z przystępnej cenowo półki. Przy okazji trzeba też wspomnieć o tym, że model występuje w kilku wariantach kolorystycznych: 

   • wykończeniu w czarnym szkle (A3FE742CGBJ), 
   • białym szkle (A3FE742CGWJ) lub 
   • srebrnym inoxie (A3FE742CMJ).

   Jeżeli przejmujesz się tym, w jaki sposób przechowywane jest w twoim domu jedzenie i szukasz jak najlepszych efektów, trudno będzie przebić propozycję firmy Haier. Model pozbawiony zbędnych bajerów, za to wypakowany technologiami poprawiającymi higienę i jakość pożywienia, jest ukłonem w stronę świadomego​ swojego zdrowia konsumenta​. 

   O autorze: Aleksander Gałąska

   Miłośnik ostrej kuchni i fantastycznych książek. Śledzi najnowsze technologie i zawsze stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązania problemów ze światem cyfrowym. Zjadł zęby, szukając gadżetów i sprzętów o jak najlepszym współczynniku ceny do jakości. Teraz dzieli się doświadczeniem na łamach Videotestów.

   blogcomments powered by

   Odniesienie do użytkownika Haier Hf 120t

   Bezpośredni link do pobrania Odniesienie do użytkownika Haier Hf 120t

   Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

   Ostatnia aktualizacja Odniesienie do użytkownika Haier Hf 120t