Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529

Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529 to podręcznik użytkownika, który zawiera wszystkie informacje niezbędne do korzystania z systemu Craftsman 247 38529. Podręcznik ten zawiera szczegółowy opis, jak instalować i konfigurować system Craftsman, jak go używać, jak wykonać naprawy i aktualizacje, jak wykrywać i usuwać błędy, jak zarządzać jego bezpieczeństwem i jak korzystać z dodatkowych funkcji. Podręcznik ten jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników i zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby system Craftsman 247 38529 działał prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529

Ten dział zawiera przegląd typów modeli zdefiniowanych w Bibliotece Aplikacji ADONIS BPMS orazobszary ich zastosowania.

Model produktów

W modelu produktów można stworzyć przegląd produktów oraz ich komponentów. Modele produktów mogą byćbudowane hierarchicznie, np. w celu przedstawienia szczegółowej struktury produktów.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Mapa procesów

Mapa procesów oferuje przegląd aktualnej struktury procesów oraz ich najważniejszych atrybutów. Mapaprocesów wykorzystywana jest jako instrument nawigacji po architekturze procesów.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Diagram procesów biznesowych

Diagram procesów biznesowych służy do modelowania procesów biznesowych.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Diagram konwersacji

Diagram konwersacji w ADONIS pokazuje przegląd komunikacji pomiędzy różnymi uczestnikami.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Diagram choreografii

Diagram choreografii w ADONIS pozwala modelować wymianę komunikatów pomiędzy uczestnikami, co jesttypowe w scenariuszach B2B.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model środowiska pracy

Model środowiska pracy przedstawia strukturę organizacyjną (schemat organizacyjny). Model środowiskapracy może być przedstawiony hierarchicznie np. poprzez zilustrowanie wielopoziomowej strukturyśrodowiska pracy.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model systemów IT

Do modelowania systemów IT, aplikacji i elementów infrastruktury służy Model systemów IT. Modelsystemów IT może być także tworzony hierarchicznie w celu przedstawienia szczegółowej infrastrukturyIT.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Diagram przypadków użycia

Diagram przypadków użycia opisuje interakcje pomiędzy systemem a użytkownikami. Użytkownicy mająwymagania względem systemu wynikające z założonych przez nich celów. Prowadzi to do wielu interakcjiz systemem. W rezultacie system wykonuje szereg działań, aby zrealizować te wymagania.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model dokumentów

Model dokumentów zawiera dokumenty oraz formularze, które są wykorzystywane w procesie (wejścia,wyjścia itd. ). Model dokumentów może mieć hierarchiczną strukturę zawierającą także podporządkowanemodele dokumentów.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model danych

Model danych pozwala w łatwy sposób definiować i opisywać dane oraz ich właściwości. Jest toszczególnie przydatne do przedstawiania w ustrukturyzowany sposób obiektów i danych, które sąprzetwarzane podczas obiegu informacji. Wszystkie dane oraz ich wzajemne powiązania mogą byćnastępnie przypisane do procesów biznesowych oraz innych elementów opisujących organizację.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model kontroli

Model kontroli opisuje czynności, które muszą być przeprowadzone, by uniknąć lub zapobiecwystąpieniu różnego rodzaju ryzyk. Wszelkie kontrole występujące w procesach mogą być zebrane iudokumentowane w centralnym repozytorium za pomocą Modelu kontroli.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model ryzyk

Model ryzyk pozwala na stworzenie wspólnego katalogu ryzyk wraz z określeniem szczegółów danegoryzyka. Ryzyko jest potencjalnym niebezpieczeństwem i może prowadzić do opóźnień, awarii lubcałkowitego przerwania procesu.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model celów kontroli

Model celów kontroli daje możliwość modelowania, opisu, oceny oraz uporządkowania celów kontroli.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Model analizy

Model analizy zawiera wszystkie typy obiektów i relacji. Służy także do zapisania w postaci modelugraficznego różnych widoków i analiz graficznych oraz tabelarycznych przeprowadzanych na zawartościbazy danych.

Symbol reprezentujący ten typ modelu w systemieADONIS:

Craftsman: Building Craft

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Craftsman: Building Craft to gra symulacyjna opracowana przez StarGame22.


Pobierz Craftsman: Building Craft na PC z BlueStacks i zostań najlepszym rzemieślnikiem w tym kreatywnym symulatorze sandbox i projektowania od StarGame22.
Co zbudowałbyś ze wszystkich narzędzi i zasobów na świecie? W Craftsman: Building Craft możesz puścić wodze fantazji i konstruować wszelkie szalone konstrukcje i budynki, jakie tylko zechcesz. Od drapaczy chmur wysokich jak góry po relaksujące domki w lesie – stwórz z bloków to, co tylko chcesz.
Twórz plany tak złożone lub tak proste, jak chcesz, a następnie realizuj je tak dobrze, jak potrafisz.
Urocza, minimalistyczna oprawa wizualna pozwala na większe skupienie się na projektowaniu i rozgrywce.
Masz dość budowania dla samego budowania? Wypróbuj różne tryby gry, aby poznać Craftsman: Building Craft z zupełnie nowej perspektywy.
Pobierz Craftsman: Building Craft na PC z BlueStacks i twórz świat w dowolny sposób.

Możesz teraz grać w Craftsman: Building Craft w przeglądarce na Twoim PC bez konieczności pobierania. Po prostu kliknij i graj!

Funkcje Gry

Ulepszenia

 • Makro
 • Multi Instancja
 • Synchronizacja Multi Instancji
 • Skrypty
 • Ulepszenia

Macros

Zautomatyzuj przewidywalność w Craftsman: Building Craft i przekształć rozgrywkę za pomocą makro. Uzyskaj dostęp do innowacyjnych makr w społeczności makro BlueStacks

Multi Instance

Zagraj w Craftsman: Building Craft w jednym oknie. I rozmawiaj ze swoimi znajomymi w drugim. Przyciśnij CTRL + Shift + 8 aby otworzyć menadżera multi instancji. I zacznij tworzyć nowe instancje lub klonować istniejące.

Multi Instance Sync

Zagraj w Craftsman: Building Craft z siłą Synchronizowanej multi instancji. Replikuj to, co robisz w głównej instancji we wszystkich innych instancjach. Graj więcej, zdobywaj więcej poziomów.

Script

Ustaw drogę skryptu do chwały w grze w Craftsman: Building Craft dzięki skryptowi BlueStacks. Napisz i uruchom zestaw poleceń, aby zautomatyzować powtarzające się zadania. Uruchom polecenie, przypisując je do dowolnego klawisza.

 • Eco Mode

  Zapewnij płynne działanie komputera nawet w wielu instancjach. Zagraj w Craftsman: Building Craft z włączonym trybem farmienia, a komputer będzie wykorzystywał minimalne zasoby w każdym przypadku.

 • Real-Time Translation

  Poczuj dreszczyk emocji, grając w Craftsman: Building Craft w swoim lokalnym języku.

 • High FPS

  Ciesz się wciągającą grą na każdym kroku w Craftsman: Building Craft dzięki BlueStacks. v

 • Repeated Tap

  BlueStacks pozwala opanować Craftsman: Building Craft dzięki przydatnym funkcjom, takim jak powtarzane dotknięcie. Teraz nie musisz naciskać tego samego przycisku wielokrotnie, aby zainicjować akcję. Po prostu przypisz go do jednego klawisza i możesz zacząć grać.

Read LessRead More

Jak pobrać i zagrać w Craftsman: Building Craft na PC

 • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

 • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

 • Wyszukaj Craftsman: Building Craft w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

 • Kliknij, aby zainstalować Craftsman: Building Craft z wyników wyszukiwania

 • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Craftsman: Building Craft

 • Klinij w ikonę Craftsman: Building Craft na ekranie startowym, aby zacząć grę

Watch Video

BlueStacks to program, który umożliwia uruchamianie wszystkich ulubionych aplikacji i gier na Androida na PC.

Masz dość chwiejnych, nieprawidłowych przycisków dotykowych, które sabotują twoją serię combo? Zaawansowana funkcja mapowania klawiszy BlueStacks umożliwia przypisanie wejść do klawiatury, myszy lub gamepada, zapewniając pełną kontrolę nad każdą operacją.

Pochwal się swoimi szalonymi umiejętnościami dzięki funkcji nagrywania w BlueStacks. Zapisz swoje ulubione chwile w standardowym pliku wideo, który możesz edytować i udostępniać znajomym, rodzinie i fanom!

Funkcja Makra sprawia, że ​​poruszanie się po menu i wykonywanie złożonych kombinacji jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku.

Funkcja Multi Instancji zapewnia prawdziwą wielozadaniowość w systemie Android. Możesz nawet zalogować się i zarządzać wieloma kontami Craftsman: Building Craft jednocześnie!

Dzięki BlueStacks 5 Twoja ulubiona platforma do gier na Androida została całkowicie przeprojektowana, aby była potężniejsza niż kiedykolwiek! BlueStacks na Androida jest teraz dostępny w najlżejszej wersji dla tych, którzy wcześniej nie mogli go uruchomić na swoich przestarzałych systemach.

BlueStacks wymaga komputera PC lub Mac z co najmniej 4 GB pamięci RAM.

 • System operacyjny

  Microsoft Windows 7 i nowsze.

 • Processor

  Procesor Intel lub AMD. org/2000/svg">

  RAM

  Twój komputer musi mieć co najmniej 4 GB pamięci RAM. org/2000/svg">

  HDD

  5 GB wolnego miejsca na dysku.

Uwaga:

Musisz być administratorem swojego komputera. Aktualne sterowniki graficzne firmy Microsoft lub dostawcy chipsetu.

Craftsman: Building Craft - FAQ

 • Jak grać w Craftsman: Building Craft na Windows PC i Mac?

  Graj w Craftsman: Building Craft na komputerze PC lub Mac, wykonując te proste czynności.

  • Kliknij „Graj w Craftsman: Building Craft na PC”, aby pobrać BlueStacks
  • Zainstaluj i zaloguj się do Sklepu Google Play
  • Uruchom i zagraj w grę
 • Dlaczego BlueStacks jest najszybszą i najbezpieczniejszą platformą do grania w gry na PC?

  BlueStacks szanuje Twoją prywatność i jest zawsze bezpieczny w użyciu. Nie zawiera żadnego złośliwego oprogramowania, oprogramowania szpiegującego ani żadnego dodatkowego oprogramowania, które mogłoby uszkodzić Twój komputer.

  Został zaprojektowany, aby zoptymalizować szybkość i wydajność, aby zapewnić płynne wrażenia z gry.

 • Jakie są wymagania aplikacji Craftsman: Building Craft na PC?

  Minimalne wymagania do uruchomienia aplikacji Craftsman: Building Craft na PC

 • System operacyjny: Microsoft Windows 7 i nowszy
 • Procesor: Procesor Intel lub AMD.
 • RAM: Twój komputer musi mieć co najmniej 2 GB pamięci RAM. (Pamiętaj, że posiadanie 2 GB lub więcej miejsca na dysku nie zastępuje pamięci RAM)
 • Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca na dysku.
 • Musisz być administratorem na swoim komputerze.

Witaj w pomocy systemu ADONIS. ADONIS to wielojęzyczny system służący do zarządzania procesamibiznesowymi, który należy do pakietu produktów Grupy BOC.

System ADONIS oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności wspierający różne obszary zarządzania, takiejak: optymalizacja procesów biznesowych z elementami reinżynierii procesów biznesowych (BPR),doskonalenie i zarządzanie jakością, controlling, zarządzanie personelem, zarządzanie organizacjąoraz zarządzanie informacją.

System dostępny jest w konfiguracji standardowej (out of the box), ale może być też dostosowany doTwoich indywidualnych potrzeb.

Niniejszy podręcznik składa się z następujących części:

 • Wprowadzenie do systemu ADONIS

  W tej części znajdziesz przegląd metamodelu, typy modeli oraz tutorial o podstawach modelowaniaprocesów.

 • Scenariusze pracy w systemie ADONIS

  Ta część podręcznika zawiera informacje o scenariuszach pracy w systemie ADONIS, któreuwzględniają potrzeby różnych interesariuszy. 1/user_manual/wcuser-4000000/">Modelowanie

  Ten rozdział zawiera przegląd najważniejszych funkcji gromadzenia informacji o procesachbiznesowych. 1/user_manual/wcuser-6000000/">Analizy

  Ta część podręcznika zawiera informacje o funkcjach analiz w systemie ADONIS. 1/user_manual/wcuser-2000000/">Współpraca i udostępnianie treści

  Ta część podręcznika zawiera przegląd najważniejszych funkcji współpracy i udostępniania treści. 1/user_manual/wcuser-3000000/">Sprawdzanie poprawności i zatwierdzanie

  Ta część podręcznika zawiera przegląd funkcji walidacji i zatwierdzania procesów w systemieADONIS. 1/user_manual/wcuser-7000000/">Pomoc i ustawienia

  Ta część podręcznika zawiera przegląd funkcji pomocy oraz funkcji służących do zmiany ustawień wsystemie ADONIS.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, zajrzyj na:

 • ADONIS Marketplace

 • Centrum wiedzy

W przypadku pytań dotyczących administrowania systemem ADONIS, zapoznaj się z AdministrationManual.

W przypadku pytań dotyczących instalacji systemu ADONIS zapoznaj się z InstallationManual.

Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik administrowania systemem Craftsman 247 38529