Podręcznik instalatora Dell P2723qe

Podręcznik instalatora Dell P2723QE jest przeznaczony do instalacji monitorów Dell P2723QE. Zawiera on instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania monitora. Podręcznik zawiera również informacje na temat funkcji, wskaźników i opcji monitora, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania. Zawiera również informacje o dołączonych akcesoriach i opcjonalnych akcesoriach. Podręcznik jest niezbędny do prawidłowej instalacji i korzystania z monitora.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalatora Dell P2723qe

 • Specyfikacja

Matryca Antiglare

Powłoka antyodblaskowa

Przeciwodblaskowa powłoka zwiększa komfort pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Zmniejsza ilość blików i odbić wywołanych przez promienie słoneczne.

Matryca IPS

Najlepsze jakość obrazu

Matryce IPS to jedne z najlepszych typów matryc - cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów. Ekrany w technologii IPS znajdują zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych zastosowaniach takich jak grafika. pl/gfx/sklep/led. png"/>

Technologia LED

Wysoka jakość kolorów

Zastosowanie najnowszej technologii LED do podświetlania ekranu pozwala na osiągniecie lepszych parametrów obrazu. Ekran jest równomiernie podświetlony, a wszystkie kolory maja identyczna barwę. Technologia LED pozwala ograniczać koszty i oszczędza energie. pl/gfx/sklep/hub-usb. png"/>

Wbudowany hub USB

Wygodne podłączanie urządzeń

Wbudowany w monitor hub USB pozwala skutecznie uporządkować biurko. Wszelkiego rodzaju tablety, telefony i iPody ładować z monitora, a jednocześnie mieć do nich dostęp przez jeden kabel USB. pl/gfx/sklep/hdmi. png"/>

Złącze HDMI

Wysoka rozdzielczość obrazu

Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu. pl/gfx/sklep/USB3. png"/>

Interfejs USB 3. 0

Szybkie kopiowanie danych

USB 3. 0 to lepsza odsłona tego popularnego interfejsu do przesyłu danych. Pozwala on na przesyłanie danych z maksymalna prędkością 5 Gbit/s. Jest to wynik o 10x lepszy niż w przypadku poprzedniej wersji USB 2. 0. Dodatkowo najnowszy standard USB pozwala na większa oszczędność energii i szybsze ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. pl/gfx/sklep/usb-c. png"/>

Port USB-C

USB-C to najnowszy standard komunikacji, który staje się coraz bardziej poplarny. USB 3. 1 typ C pozwala na przesył danych z prędkością nawet 10 Gbit/s (2x szybciej niż USB 3. 0). Dodatkowo za pomocą tego standardu można przesyłać wideo w rozdzielczości 4K z szybkością 30 kl/s. pl/gfx/sklep/displayport. png"/>

Niesamowita jakość obrazu dzięki DisplayPort

Wysoka rozdzielczość

Dzięki zastosowaniu portu DisplayPort komputer może przesyłać obraz o niesamowitej jakości i dokładności. DisplayPort umożliwia komfortowa prace w wyższej rozdzielczości. Port jest kompatybilny z innymi standardami takimi jak HDMI, DVI lub VGA

RoHS

Bezpieczenstwo użytkowania

Produkt jest zgodny dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie ograniczenia stosowania niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Sprzęt nie zawiera związków BFR/PVC, a jego obudowa zawiera ponad 25 procent plastiku pochodzącego z recyklingu. pl/gfx/sklep/vesa. png"/>

Standard VESA

Więcej możliwości montażu

Standard VESA pozwala na łatwy i szybki montaż monitora na ścianie za pomocą ustandaryzowanego rozmieszczenia śrub na tylnym panelu urządzenia. Płytka montażowa zgodna ze standardem VESA ułatwia zamontowanie monitora w inny sposób (zestawy do montażu są sprzedawane oddzielnie): na ramieniu firmy Dell na jeden monitor, na stojaku firmy na dwa monitory, za pomocą zestawu do montażu ściennego.

Niestandardowa konfiguracja pozwalająca uzyskać maksymalną wydajność

W trosce o wzrok:
ComfortView Plus to wbudowana funkcja, która stale redukuje potencjalnie szkodliwe promienie niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane koloryi.

Elegancki, a zarazem praktyczny:
atrakcyjne czarne wykończenie i niewielka podstawa to świetne uzupełnienie udoskonalonego systemu rozmieszczenia kabli pozwalającego ukryć przewody w cokole monitora.

Wygodna regulacja:
ciesz się wygodą dzięki możliwości przechylania, obracania i regulacji wysokości monitora (maks. 150 mm) w celu uzyskania optymalnego komfortu oglądania.

Zamień przestrzeń roboczą w zorganizowane centrum produktywności

Większa produktywność:
wystarczy, że naciśniesz przycisk zasilania monitora, a dzięki funkcji synchronizacji zasilania uruchomisz jednocześnie monitor i podłączony do niego komputer Dell, nawet jeśli pokrywa notebooka jest zamknięta. Zgodność z wybranymi komputerami firmy Delli.

Porządek na biurku:
Twój monitor może działać jako centrum produktywności dzięki portowi RJ45 do połączenia przewodowego z siecią Ethernet i USB-C z możliwością zasilania mocą do 90 W – a to wszystko bez bałaganu na biurku.

Opcje połączeń

Porty i gniazda:

1. Gniazdo blokady bezpieczeństwa (oparte na gnieździe Kensington Security Slot™) | 2. Złącze zasilania | 3. Blokada podstawy | 4. Port HDMI | 5. DisplayPort | 6. Złącze USB Type-C | 7. 4 superszybkie porty USB Type-A 5 Gb/s (USB 3. 2 1. generacji) typu downstream | 8. Złącze RJ45

Kable w zestawie:

Kabel zasilający i kabel DisplayPort do DisplayPort (1, 8 m) | Superszybki kabel USB 10 Gb/s (USB 3. 2 2. generacji) Type-C do Type-C typu upstream (kabel C-C) (1 m) | Superszybki kabel USB 5 Gb/s (USB 3. generacji) Type-C do Type-A (kabel C-A) (1, 8 m) | Opaska kablowa

 Opis
Ciesz się wysoką produktywnością na 27-calowym monitorze 4K z wieloma opcjami łączności i funkcjami ComfortView Plus.  Najważniejsze punkty sprzedaży
 • W trosce o wzrok
  ComfortView Plus to wbudowana funkcja, która stale redukuje potencjalnie szkodliwe promienie niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane koloryi.
 • Wygodna regulacja
  Ciesz się wygodą dzięki możliwości przechylania, obracania i regulacji wysokości monitora (maks.
 • Większa produktywność
  Wystarczy, że naciśniesz przycisk zasilania monitora, a dzięki funkcji synchronizacji zasilania uruchomisz jednocześnie monitor i podłączony do niego komputer Dell, nawet jeśli pokrywa notebooka jest zamknięta.
 • Porządek na biurku
  Twój monitor może działać jako centrum produktywności dzięki portowi RJ45 do połączenia przewodowego z siecią Ethernet i USB-C z możliwością zasilania mocą do 90 W - a to wszystko bez bałaganu na biurku.
 • Stała produktywność
  Funkcja EasyArrange pomaga szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Można wybrać jeden z 38 gotowych układów i spersonalizować nawet 5 okien, co znacząco ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
 • Płynne przejścia
  Funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy oraz przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu monitora.
 • Wygodne skróty
  Skróty klawiszowe pozwalają łatwo konfigurować ustawienia zarządzania wyświetlaczem, co pozwala oszczędzić jeszcze więcej czasu i umożliwia szybsze rozpoczęcie pracy.
 • Zarządzanie na wiele sposobów
  Dzięki raportom dotyczącym zarządzania zasobami kierownik działu IT może szybko rejestrować i śledzić informacje o monitorach oraz konfigurować jednocześnie wiele z nich w ramach jednego procesu.
 • Standardy dotyczące ochrony środowiska
  Monitor jest wykonany w 85% z PCR (tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu odpadów pokonsumenckich)i, spełnia normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak EnergyStar i ma certyfikat TCO Certified Edge oraz EPEAT Goldi.
 • Ekologiczne opakowanie:
  projektowane z troską o środowisko naturalne monitory firmy Dell są dostarczane w opakowaniach wykonanych w 100% z tektury nadającej się do recyklingui.
 • Oszczędność energii
  Oszczędzaj energię dzięki funkcji PowerNapi, która przyciemnia ekran lub przełącza go w tryb uśpienia, gdy monitor nie jest używany.
 • Produkt:Nazwa:DELL P2723QE 26. 96inch 4K UHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 4xUSB 3YBWAEOpis:Dell P2723QE - Monitor LED - 26. 96" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - Zgodność z TAA - z 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware WarrantyEAN: Gwarancja producenta:36 miesięcy, odbiór/zwrot OgólneRodzaj wyświetlacza:Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFTKlasa energii:Klasa FWielkość przekątnej:26. 96"Wbudowane urządzenia:Koncentrator USB 3. 2 Gen 1/USB-CZasilanie USB:90 watTyp panela:IPSWspółczynnik kształtu:16:9Rozdzielczość natywna:4K 3840 x 2160 przy 60 HzRozstaw pikseli:0. 1554 mmPikseli na cal:163Jasność:350 cd/m²Współczynnik kontrastu:1000:1 / 1000:1 (dynamic)Obsługa kolorów:1, 07 miliarda kolorówPaleta Kolorów:99% sRGBCzas reakcji:8 ms (normalny); 5 ms (szybki)Poziomy kąt widzenia:178Pionowy kąt widzenia:Powłoka ekranu:AntyrefleksyjnaTechnologia podświetlenia:Podświetlenie WLED edgelightCharakterystyka:Bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView PlusWymiary (szer. /głęb. /wys. ):61. 16 cm x 18. 5 cm x 53. 52 cm - z podstawkąWaga:7. 21 kg ZłączaInterfejsy:HDMI (HDCP 2. 3)
  DisplayPort 1. 4 (HDCP 2. 3)
  USB-C 3, 2 Generacji 1 upstream (moc do 90 W)
  4 x USB 3. 2 Generacji 1. downstream
  LAN (RJ-45)
   MechaniczneRegulacja pozycji ekranu:Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenieKąt pochylenia:-5/+21Kąt obrotu:90Regulacja wysokości:150 mmInterfejs Montażowy VESA:100 x 100 mm RóżneCechy:Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESADołączone przewody:1 x kabel DisplayPort - DisplayPort do DisplayPort - 1. 8 m
  1 x kabel upstream USB 3. - USB Typ A do C - 1. 8 m
  1 x kabel z USB-C na USB-C - 1 m
  Zgodność z normami:RoHS, NFPA 99, bez BFR, PVC-freeZgodne z TAA:Tak ZasilanieNapięcie wejściowe:AC 100-240 V (50/60 Hz)Konsumpcja energii (w trybie ON):26 WPobór Mocy SDR (tryb Wł. ):26 kWh/1000 godz. Pobór Mocy (Standardowy):169 watZużycie energii w stanie czuwania:0. 2 watZużycie energii w stanie uśpienia:0. 3 watPobór mocy (tryb wył. ):Wyłącznik on / off: Wymiary i wagaWymiary i waga - informacje szczegółowe:Z podstawką - szerokość: 61. 16 cm - głębokość: 18. 5 cm - wysokość: 53. 52 cm - waga: 7. 21 kg
  Bez podstawki - waga: 5. 05 kg
   Wielkość i waga (ładunek)Waga transportowa:9. 68 kg Standardy ochrony środowiskaCertyfikat ENERGY STAR: Gwarancja producentaUsługi powiązane:3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty

  Podręcznik instalatora Dell P2723qe

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalatora Dell P2723qe

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalatora Dell P2723qe