Podręcznik pilota Hitachi C29 F880sn

Hitachi C29 F880sn to wytrzymały i wydajny podręcznik pilotów. Posiada on wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia łatwe i szybkie przeglądanie i ustawianie parametrów. Podręcznik posiada również funkcje zdalnego sterowania, które pozwalają pilotowi na sterowanie maszyną zdalnie za pomocą panelu sterowania USB. Ponadto, podręcznik jest wyposażony w zaawansowane systemy wykrywania i prewencji awarii, które zapewniają bezpieczeństwo i niezbędne informacje dla operatora. Podręcznik pilotów Hitachi C29 F880sn obsługuje również programowanie funkcji oraz kontrolę jakości dzięki czemu pilot może skorzystać z funkcji automatycznego kontrolowania i korygowania działania maszyn.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pilota Hitachi C29 F880sn

Zestaw podręczników do PPL(A) - Pooleys

Kompendium wiedzy w języku angielskim przygotowujące do egzaminów teoretycznych na licencję turystyczną pilota samolotowego PPL(A). Zestaw składa się z 7 książek. Czytelny przekaz, dokładność opisów oraz bogactwo ilustracji sprawiają, że jest to rewelacyjne źródło wiedzy dla wszystkich, których celem jest licencja pilota samolotowego. Książki w języku angielskim! W komplecie:
1. Flying Training - 389 stron
2. Aviation Law & Meteorology - 364 strony
3. Air Navigation - 502 strony
4. The Aeroplane Technical - 451 stron
5. Radio Navigation & Instrument Flying - 508 stron
6. Human Factor & Pilot Performance - 243 strony
7. Radiotelephony - 244 strony.

Podręcznik pilota samolotowego - Domicz, Szutowski
Autorzy: Jerzy Domicz i Lech Szutowski Książka ta jest przeznaczona dla pilotów oraz dla szerokiego grona ludzi zainteresowanych lotnictwem. Zawiera praktyczne informacje, niezbędne do wykonywania lotów, w tym także do lotów według wskazań przyrządów (IFR), wzbogacona stosowanym słownictwem angielskim. Książka zalecona została przez Głównego Inspektora Personelu Lotniczego do wykorzystywania podczas szkolenia lotniczego. Wydanie piąte.
Okładka lakierowana, oprawa klejona, format 165 mm x 240 mm, 485 stron.
Strefa śmierci - Jak i dlaczego giną piloci
Światowy besteseller Paula A. Craiga znów dostępny po polsku! Obowiązkowa lektura dla pilotów, fascynująca książka dla wszystkich entuzjastów latania.
Podręcznik przetrwania dla pilotów. Pokazuje śmiertelne pułapki, czyhające wewnątrz Strefy Śmierci – przedziału miedzy 50 a 350 godzin nalotu, gdy piloci nie mają już nad sobą nadzoru instruktorskiego i zaczynają latać samodzielnie jako dowódcy samolotu. Mimo że posiadają licencję lotniczą i budują nalot, wielu z tych młodych stażem lotników jest nieświadomych zagrożeń, jakie na nich czyhają, gdy zdobywają doświadczenie lotnicze i wprawę w podejmowaniu decyzji w trakcie wykonywanych lotów. W rezultacie, wielokrotnie stają się śmiertelnymi ofiarami braku doświadczenia.

Poradnik pilota samolotowego
"Poradnik pilota samolotowego" zawiera wiedzę z zakresu programu szkolenia do licencji zawodowej, IFR i wielosilników, ale przyda się również szkolącym się do licencji turystycznej. Autor bazuje przy tym na materiałach wykładowych stosowanych w ośrodku szkolenia lotniczego "Aerotechnika" w Poznaniu, w którym jest wykładowcą i instruktorem. Z książki dowiemy się szczegółowo m. in. jak korzystać z materiałów AIP i z Jeppesen, informacji pogodowych, jak używać radiostacji pokładowej oraz zdobędziemy mnóstwo wiedzy praktycznej z zakresu wykonywania wszelkiego rodzajów lotów. Tym co zainteresuje przystępujących do egzaminu przed PLKE, jest pozbieranie i usystematyzowanie "powielaczowych" wiadomości z zakresu lotniczego prawa międzynarodowego, a zwłaszcza "konika" Wysokiej Komisji jaką są wolności lotnicze, tzw. "freedom of air".
Budowa i pilotaż samolotów lekkich
Przewodnik pilota i instruktora autorstwa Lecha Szutowskiego, seria szkoleniowa "AVIA-TEST".
Podręcznik pierwszego kontaktu. Brakowało na rynku podręcznika, który dostarczałby kompendium wiedzy niezbędnej przy szkoleniu podstawowym. Podręcznika przyjaznego dla czytelnika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lotnictwem. Z jednej strony nie przeładowanego całą możliwą wiedzą, z drugiej - rozwijającego szerzej najbardziej podstawowe jej aspekty. Tę lukę wypełnia książka Lecha Szutowskiego "Budowa i pilotaż samolotów lekkich.
Łączność - szkolenie samolotowe EASA
“Łączność” to kolejny podręcznik z serii wydawnictwa Pileus - Szkolenie samolotowe EASA. Zawartość publikacji jest w pełni zgodna z sylabusem Part - FCL w zakresie szkolenia do licencji pilota samolotowego liniowego ATPL. Tym samym obejmuje materiał wymagany przy szkoleniu do licencji turystycznej PPL oraz licencji zawodowej CPL. Publikacja będzie pomocna także przy szkoleniu użytkowników radiostacji innych specjalności - informatorów FIS, kontrolerów ATC, dyspozytorów lotniczych, pracowników firm handlingowych.
Osiągi, wyważenie i planowanie lotu
"Osiągi, wyważenie i planowanie lotu” to pierwszy podręcznik z planowanej serii wydawnictwa Pileus- Szkolenie samolotowe EASA. Zawartość publikacji jest w pełni zgodna z sylabusem Part - FCL wzakresie szkolenia do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A). Autor poszerzył podręcznik owybrane zagadnienia, których znajomość wymagana jest od pilotów zawodowych i liniowych. Lekturapublikacji może zaciekawić też wszystkie osoby związane z operacjami lotniczymi - informatorów FIS, kontrolerów ATC, dyspozytorów lotniczych, pracowników firm handlingowych.
Na tropie niewyjaśnionych katastrof lotniczych
Dlaczego samolot nagle spada z nieba?
Wszyscy to znamy: niby nie możesz doczekać się wakacji, ale im bliżej wejścia na pokład samolotu, tym bardziej zaczynasz się denerwować. Ręce drżą, serce wali, zastanawiasz się, czy nie zażyć czegoś na uspokojenie... Co tak naprawdę gwarantuje nam bezpieczeństwo na pokładzie? Jakie zazwyczaj są przyczyny wypadków lotniczych znanych z pierwszych stron gazet? Czy kiedykolwiek uda nam się dowiedzieć, gdzie zniknął malezyjski samolot MH-370? Christine Negroni kompleksowo odpowiada na nurtujące nas wszystkich pytania. „Na tropie niewyjaśnionych katastrof lotniczych” w księgarniach od 29 września.
Aviation Dictionary
Completely revised to include over 10, 000 technical aviation definitions. Excellent reference for both pilots and aviation maintenance technicians. The best way to learn the unique language of aviation.
While some dictionaries are targeted to pilots and others to maintenance personnel. Jeppesen's Aviation Dictionary combines the definitions from both areas. It is the most comprehensive aviation dictionary on the market! With over 10, 000 definitions, it is an excellent reference and resource for pilots, aviation maintenance technicians, and dispatchers.
Meteorologia wyd. 2
O KSIĄŻCE„W przypadku lotnictwa meteorologia dostarcza wiedzę, a także świadomość praw rządzących atmosferą, która jest środowiskiem pracy pilota. Najlepszym przykładem tej świadomości jest fakt, że zwykle pilot po przebudzeniu podchodzi do okna i patrzy na niebo, by zobaczyć, jakiej pogody można się spodziewać danego dnia. Po drugie, właściwe opanowanie tematu tworzy bazę, na podstawie której pilot potrafi prawidłowo odczytać otrzymaną przed lotem prognozę pogody, a tym samym stworzyć własną prognozę. Podczas gdy bezpieczeństwo techniczne spełnia obecnie najwyższe standardy, problemy wynikające z warunków pogodowych panujących w trakcie poszczególnych lotów pozostają dużym problemem. Nie ulega wątpliwości, że jedynie ugruntowana wiedza meteorologiczna umożliwia pilotom zapewnienie bezpieczeństwa lotu. ”
Poradnik pilota w lotach VFR
Autorzy – informator FIS oraz pilot GA omawiają wszystkie najważniejsze aspekty lotów VFR – z perspektywy obydwu stron częstotliwości FIS. 
Zaprezentowane zostały nie tylko zasady prowadzenia korespondencji radiowej, ale także praktyczne aspekty lotów w polskiej przestrzeni powietrznej. W zwięzły i przystępny sposób autorzy odczarowali różne strefy, których namnożyło się w ostatnim czasie całe multum. Omawiają również minima VFR, wlot w strefę ADIZ, RMZ, a także pokazują, jak w prosty sposób złożyć plan lotu oraz zaplanować i wykonać lot przez całą Polskę. Opisany został przylot na fenomenalne i przede wszystkim użyteczne lotnisko Babice – położone w centrum Warszawy.
Vademecum pilota GA - zestaw 3 lub 4 książek
Vademecum pilota General Aviation.
Zestaw zawiera 4 książki:
- Frazeologia lotnicza w przestrzeni niekontrolowanej
- Poradnik dla pilotów samolotów ultralekkich
- Zakładanie lądowisk w Polsce
- Poradnik pilota w lotach VFR
W przypadku wyboru 4 książek zaoszczędzasz 96 zł
Można również wybrać 3 dowolne tytuły z tej listy za łączna kwotę 250 zł, oszczędzając 47 zł. Prosimy o wybór odpowiedniej opcji. Przy wyborze 3 tytułów prosimy o ich podanie w uwagach do zamówienia.

Znaleziono około 11 wyników dla: programowanie pilota hitachi

 • Pilot uniwersalny LM-620 - Programowanie pilota do TV Thomson

  [url=]Tutaj masz instrukcję obsługi. Ze znalezionych wiadomości wynika, że prawdopobnie nie obsługuje on TV marki Thomson ale może się mylę.I jeszcze możesz skorzystać z [url=]tego.Ten pilot obsługuje TV marki - Sharp- Toshiba- Hitachi- Samsung- LG- NEC- Mitsubish- Daewoo- Nikon-...

  RTV Użytkowy 28 Sty 2018 23:04Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 15723

 • Pilot uniwersalny(philips)- programowanie

  Witam!Mam uniwersalny pilot Philips (taki zielony z otwieraczem do butelek), ma 6 przycisków (on/off, program przód, tył, głośność +i-, wyciszenie)Chcę go użyć do telewizora 21 cali Hitachi, jednak nie wiem jak zrobić aby przestawił się na z sygnału Philipsa na Hitachi. :/ jak to zrobić?Pozdrawiamzdjęcie...

  Początkujący Serwisanci 14 Lis 2007 18:46Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 5785

  Hitachi C24W410SN jak zaprogramować kanały?

  Witam! posiadam w/w telewizor nie mam do niego oryginalnego pilota, mam natomiast uniwersalny pilot MAKMAXIM, próbuje wszystkie kody dotyczące firmy Hitachi lecz nie moge znaleźć menu do programowania kanałów, wszystko inne jest.Proszę o pomoc, może jest potrzebny oryginalny pilot? Proszę ewentualnie...

  06 Kwi 2010 12:05Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2089

  Hitachi C29-F800SNT jaki pilot?

  Witam. Dodzwoniłem się do firmy Infratex w sprawie tego pilota. Niestety jest nieosiągalny. Cena tego z UK - zaporowa. Odbiornik można programować z klawiatury lokalnej. Podczas naprawy, do jego sterowania, używałem Mak-a maxi 2002. Z powodzeniem obsługuje w. wymieniony odbiornik. Zamawiam Mak-a. Dziękuję...

  TV CRT Serwis 08 Maj 2008 16:22Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1140

  HITACHI C28-P510E problem z zaprogramowaniem stacji

  Dostałem taki stary telewizorek bez pilota ale za to z bardzo dobrym kineskopem.Próbowałwem dopasować jakiś uniwersalny ale nie można w nich było zapamiętać ustawione kanały. W katalogu ELMAK odczytałem że zamiennikiem jest pilot MT1177.Zamówiłem go ale sprawa jest podobna jak z uniwersalnym,...

  TV Początkujący 27 Maj 2009 20:38Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1173

  HITACHI C21-P745VT Wejście w tryb programowania...?

  Zgadza się chodzi mi o tryb serwisowy (przepraszam), ale nie mogę wejść w ten tryb, bo klawisze są trochę pościerane.. Dlatego proszę jeszcze o opis pilota.

  Schematu/instrukcji/artykułu 11 Cze 2005 13:33Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1077

  Hitachi HIT19L387E - nie pamięta ustawień kanałów

  Witam..Telewizor hitachi nie pamięta ustawień.Za każdym razem jak go wyłączę pilotem, lub z sieci, po ponownym uruchomieniustartuje jak nowy z fabryki, czyli prosi o wybranie kraju i automatyczne programowanie kanałów.Wszystkie funkcje działają prawidłowo prócz pamięci.Nie posiadam schematu,...

  TV LCD OLED Plazma Serwis 31 Mar 2011 14:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2839

  Pilot dct200 Thomson -potrzebne kody

  Kolega bekier dobrze myśli, tylko jest mało konkretny. A przekonanie kolegi że prawie każdy ma taki sam sprzęt jak On jest wzięte w naszych realiach ( duża różnorodność sprzętu) z "księżyca", i że każdy domyśli się od jakiego modelu jest ten pilot. Trzeba podać model DVD Thomsona, lub napisać...

  18 Lut 2009 20:37Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6824

  Hitachi CS2120

  Jak się stroi ten TV. Pilot oryginalny. Pojedyńcze klawisze nie powodują programowania.

  TV Serwis 17 Cze 2004 22:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 668

  Hitachi CP2840TAN - nie można zaprogramować

  Witam,TV przywiedziony z Norwegii. Procesor: M27C512 - 10F15880R. Na pilocie (CLE-921B) jest klawisz "menu", w którym brak jest opcji programowania. Jest klawisz "CH", który pozwala ustawić opcjonalnie kanały S, Ch i częstotliwość, ale nie można (nie wiem, w jaki sposób) ich zapamiętać. Jest jeszcze...

  22 Sie 2006 18:48Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1032

  amplituner lustre cr 8080

  Po zdjęciu poznaję ze to z aukcji Allegro gdzie sprzedawca ceni sobie go na 200zł.Musiałbym upaść na głowę by dać za niego 200zł mając za tę samą cenę Kenwoody, Sony, Hitachi, itp. I już nawet pomijając firmę-krzak to te inne mają przynajmniej tuner z programowaniem kanałów i dość często pilota /...

  Audio Początkujący 04 Cze 2015 20:04Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 810

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Andrzej Borowiec 05 May 2008 20:37 1140

 • #1Level 20  

  #1

  Witam. Poszukuję pilota do tv Hitachi model C29-F800SNT. Procesor TDA9365PS/N3/5. Na nalepce z tyłu odbiornika, obok danych odnośnie modelu odbiornika, jest jeszcze: CODE 984.

 • #2Mirek Z.

  Moderator

 • #3#3

  Witam. Wielkie dzięki za pomoc. Orientuje się ktoś, gdzie takowego pilota można nabyć w rozsądnej cenie?.

 • #4pawcioLevel 26  

 • #5lisek

  Service technician RTV

 • #6#6

  Witam. Dodzwoniłem się do firmy Infratex w sprawie tego pilota. Niestety jest nieosiągalny. Cena tego z UK - zaporowa. Odbiornik można programować z klawiatury lokalnej. Podczas naprawy, do jego sterowania, używałem Mak-a maxi 2002. Z powodzeniem obsługuje w. wymieniony odbiornik. Zamawiam Mak-a. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Podręcznik pilota Hitachi C29 F880sn

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pilota Hitachi C29 F880sn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pilota Hitachi C29 F880sn