Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151

Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151 jest kompletną instrukcją, która pomaga inżynierom w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu planów systemowych w oparciu o system C Ko Df 515151. Obejmuje on proces tworzenia, wdrażania i monitorowania planów dla różnych systemów C Ko Df 515151. Podręcznik wyjaśnia różne składniki systemu, w tym urządzenia, sieci komputerowe, oprogramowanie, procedury i protokoły. Wyjaśnia również zasady i techniki zarządzania systemem, w tym wykrywania i rozwiązywania problemów, tworzenia kopii zapasowych, wdrażania aktualizacji i monitorowania wydajności.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151

Pobierz aktualną wersję podręcznika (wersja 2. 0, styczeń 2018) Wstęp do programowania C#. Łatwy podręcznik dla początkujących.

Uwaga! Książkę w wersji elektronicznej udostępniamy bezpłatnie wszystkim w celach dydaktycznych. Drukowanie oraz ogólnie wykorzystanie książki w celach komercyjnych bez zgody autorów jest zabronione.

Jeżeli chcesz udostępnić podręcznik znajomym – posyłaj im link do tej strony, a nie plik. Podręcznik będzie aktualizowany i tylko tutaj będzie zawsze jego aktualna wersja. Jeśli korzystasz z tej książki i uważasz, że Ci pomaga w nauce – mamy nadzieję, że nie uznasz naszej prośby za zbyt uciążliwej.

Książka może zawierać jeszcze pewne błędy w opisach, m. in. literówki (w programach nie powinno ich być – wszystkie zostały sprawdzone przez kompilator). Możesz pomóc nam ją poprawić i tym samym udoskonalić jej kolejną wersję. Prosimy o wskazanie błędów i wpisywanie swoich uwag w Formularzu błędów.

Polecamy kurs wideo do nauki języka C# wykonany przez Annę Kempę dla Grupy Wydawniczej Helion. Kurs jest przygotowany z myślą o osobach początkujących i obejmuje szerszy zakres tematyczny niż podręcznik. Kurs zawiera 74 lekcje o łącznym czasie trwania blisko 9 godzin. Na stronie kursu wideo do nauki C# pod filmikiem promocyjnym można znaleźć szczegółowy opis kursu oraz spis lekcji (mający osobny pasek przewijania). Dwie lekcje są odkodowane (dostępne za darmo) – zachęcamy do obejrzenia!

Książka zapisana jest w formacie PDF, dlatego niezbędne jest wykorzystanie programu umożliwiającego odczytanie tego formatu (np. Adobe Reader).
Uwaga: niektóre czytniki plików PDF dostępne w przeglądarkach internetowych (np. Mozilla Firefox) nie pozwalają na wygodne kopiowanie tekstu (np. pojawiają się pojedyncze słowa w osobnych liniach) – należy użyć innego programu.

Podręcznik posiada sieć wewnętrznych linków (do rozdziałów i przykładów) i aby wygodnie było z niego korzystać dobrze jest używać przycisków nawigujących po stronach książki. W niektórych programach nie ma ich domyślnie „na wierzchu” i trzeba zmienić ustawienia dla paska narzędziowego. I tak przykładowo w programie Adobe Reader 11 należy wejść do opcji Widok / Pokaż/Ukryj / Elementy paska narzędziowego / Nawigacja strony, a następnie zaznaczyć pozycje Poprzedni widok (strzałka w lewo) oraz Następny widok (strzałka w prawo). Powinny wówczas pojawić się na pasku narzędziowym przyciski nawigacji: strzałka w lewo i prawo (działające jak przyciski Wstecz i Dalej w przeglądarce), tak jak na poniższym rysunku:

W programie Adobe Reader dostępne są także skróty klawiszowe: Alt + strzałka w lewo (jako przycisk Wstecz) oraz Alt + strzałka w prawo (jako przycisk Dalej).

Witamy w systemie Kół Łowieckich Polskiego Związku Łowieckiego.

Aby się zalogować, podaj przydzielony identyfikator. Prośba o wpisanie hasła pojawi się później.

Instalowanie samodzielnie podpisanego certyfikatu dla użytkowników systemu Windows z uprawnieniami Administratora

Poniższe kroki dotyczą programu Microsoft Internet Explorer. W przypadku korzystania z innej przeglądarki, zapoznaj się z dokumentacją przeglądarki, aby uzyskać pomoc w instalowaniu certyfikatów.

 1. Wykonaj jedną z następujących czynności:

  • Windows 10, Windows Server 2016 i Windows Server 2019

   Kliknij.

  • Windows 8. 1

   Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę (Internet Explorer) na pasku zadań.

  • Windows Server 2012 i Windows Server 2012 R2

   Kliknij przycisk (Internet Explorer), a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę (Internet Explorer) na pasku zadań.

  • Windows 7 oraz Windows Server 2008

   Kliknij .

 2. Kliknij prawym przyciskiem pozycję Internet Explorer, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako administrator.

  Jeśli wyświetlona zostanie opcja Więcej, kliknij Więcej.

  Jeśli wyświetlony zostanie ekran Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.

 3. Wpisz „https://adres IP urządzenia” w pasku adresu przeglądarki, aby uzyskać dostęp do urządzenia (gdzie „adres IP urządzenia” to adres IP urządzenia lub nazwa węzła przypisana do certyfikatu).

 4. Kliknij Więcej informacji.

 5. Kliknij Przejdź do tej strony sieci web (niezalecane).

 6. Kliknij łącze Błąd certyfikatu, a następnie łącze Wyświetl certyfikat.

 7. Kliknij Zainstaluj certyfikat... .

 8. Po wyświetleniu okna Kreator importu certyfikatów kliknij przycisk Dalej.

 9. Wybierz Umieść wszystkie certyfikaty w następującym magazynie, a następnie kliknij Przeglądaj...

 10. Wybierz Zaufane główne urzędy certyfikacji, a następnie kliknij OK.

 11. Kliknij przycisk Dalej.

 12. Kliknij przycisk Zakończ.

 13. Kliknij przycisk Tak, jeżeli odcisk palca jest prawidłowy.

 14. Kliknij przycisk OK.

Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik planisty systemu C Ko Df 515151