Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52

Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52 to doskonałe źródło informacji dla osób poszukujących instrukcji dotyczących korzystania z tego specjalnego modelu kamery. Podręcznik zapewnia szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji, w tym trybów i ustawień kamery, tego jak przechowywać i edytować nagrania, a także wszystkiego, co trzeba wiedzieć, by korzystać z tego sprzętu w pełni. Podręcznik opisuje również jak działa kamera i jak wykorzystać wszystkie jej możliwości, a także pozwala użytkownikom na zapoznanie się z technicznymi informacjami dotyczącymi tego sprzętu. Dzięki temu, korzystanie z tej kamery staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52

Canon Vixia HF M52

Canon XL H1A

Dlaczego Canon Vixia HF M52 jest lepszy od Canon XL H1A?

 • Nagrywa w standardzie 24p?
 • Posiada wyjście HDMI?
 • Posiada ekran dotykowy?
 • Ma matrycę CMOS?
 • Ma manualny tryb ekspozycji?
 • 25% większy rozmiar wyświetlacza?
  3"vs2. 4"
 • 374mm cieńszy?
  122mmvs496mm
 • 156. 5mm krótszy/a?
  63. 5mmvs220mm

Dlaczego Canon XL H1A jest lepszy od Canon Vixia HF M52?

 • Może być kontrolowane zdalnie poprzez pilota?
 • 11. 11% szerszy otwór przy minimalnej ogniskowej?
  f/1. 6 vsf/1. 8
 • 4. 7mm krótsza minimalna długość ogniskowej?
  38. 9mmvs43. 6mm
 • 10x większym zakresie ogniskowych?
  20xvs10x
 • 342mm większa maksymalna długość ogniskowej lub lepszy teleobiektyw z większym zasięgiem?
  778mmvs436mm
 • 66. 67% szybszy maksymalny czas otwarcia migawki?
  1/6000svs1/2000s
 • Jest kamerą systemową?

Wygląd

Urządzenie posiada elektroniczny wyświetlacz do prezentacji informacji użytkownikowi.

Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne. Urządzenia wodoodporne mogą być odporne na przenikanie wody, takie jak silne strumienie wody, ale nie mogą być zanurzone w wodzie.

Urządzenie jest chronione specjalnymi uszczelkami, które zapobiegają awariom spowodowanymi przez kurz, deszcz i rozbryzgi wody.

Urządzenie może być obsługiwane za pomocą palców poprzez dotykanie obiektów wyświetlanych na ekranie.

waga

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (Canon Vixia HF M52)

Uważamy, że mniejsza waga jest lepsza, ponieważ lżejsze urządzenia są wygodniejsze do przenoszenia. Niższa waga jest również zaletą dla urządzeń gospodarstwa domowego, ponieważ ułatwia transport.

Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Wysokość reprezentuje pionowy wymiar produktu.

Ekrany typu flip-out mogą być przydatne podczas robienia skomplikowanych ujęć.

Właściwości wideo

Maksymalna dostępna rozdzielczość filmów nagrywanych główną kamerą. Jednakże istnieje możliwość wyboru pomiędzy inną ilością klatek, te nagrania zwykle mają niższą rozdzielczość.

Slow-motion to artystyczny efekt wideo, który sprawia, że czas wydaje się zwalniać. Osiąga się to poprzez nagrywanie wideo z większą liczbą klatek na sekundę niż standardowa szybkość odtwarzania 24 fps lub 30 fps (klatek na sekundę). Liczba klatek na sekundę w filmach w zwolnionym tempie wynosi od 60 do 960 klatek na sekundę.

Nagrywa w standardzie 24p, tzn. 24 klatki na sekundę, pozwalając osiągnąć "efekt kinowy" nagranego filmu.

Podczas nagrywania filmy pozostają ostre i wyraźne.

Timelapse lub inaczej film poklatkowy przedstawia dłuższy moment czasu w przyśpieszonym tempie. Seria zdjęć wykonanych z tej samej pozycji przez długi czas zostaje połączona ze sobą, tworząc krótkie wideo. Jest to świetny sposób, aby uchwycić rzeczy takie, jak zachodzące słońce lub chmury poruszające się po niebie.

Duża szybkość zdjęć seryjnych jest pomocna podczas rejestrowania szybkiej akcji.

Z dynamicznym autofokusem, gdy wybrałeś obiekt i przycisnąłeś spust migawiki, gdy obiekt się porusza, autofokus będzie go śledził. Koniec z nieostrymi ujęciami.

Tryb zdjęć seryjnych, zwany także trybem szybkiej serii umożliwia wykonywanie wielu zdjęć pod rząd. com/pl/canon-vixia-hf-m52-vs-canon-xl-h1a/movie-bitrate">bitrate filmu

Im wyższa jest przepustowość nagrywania filmów, tym lepsza jest jakość filmu z większą liczbą dokładnych szczegółów i z mniejszą kompresja obrazu.

Optyka

Liczba megapikseli określa rozdzielczość zdjęć zarejestrowanych za pomocą głównego aparatu. Wyższa liczba megapikseli oznacza, że aparat jest w stanie uchwycić więcej szczegółów. Jednak liczba megapikseli nie jest jedynym ważnym elementem decydującym o jakości obrazu.

Sensor BSI (ang. Backside Illuminated Sensor) jest nowym typem sensora obrazu, który charakteryzuje się lepszą jakością rejestrowania w słabych warunkach oświetleniowych oraz ogólnie lepszą ostrością i jakością obrazu.

Matryce CMOS powoli wypierają matryce CDD, ponieważ zużywają mniej energii oraz oferują lepszą jakość obrazu. Mogą być bardzo kompaktowe i są relatywnie tanie.

Pozwala na manualne ustawianie poziomu światłoczułości (ISO).

Optyczna stabilizacja obrazu wykorzystuje czujniki żyroskopowe do wykrywania drgań aparatu. Obiektyw dostosowuje odpowiednio ścieżkę optyczną, zapewniając, że różnego rodzaju poruszenia lub rozmycia są poprawione przed zarejestrowaniem przez matrycę. com/pl/canon-vixia-hf-m52-vs-canon-xl-h1a/field-of-view-recording">pole widzenia

Pole widzenia (FOV) to część świata, którą urządzenie może wyświetlać i rejestrować. Szersze pole widzenia pozwala uchwycić więcej akcji.

Pozwala na manualne ustawianie ekspozycji.

Dzięki manualnemu ustawieniu balansu bieli, możesz wybrać najodpowiedniejsze ustawienie aby uniknąć zielonego, niebieskiego lub czerwonego odcienia, który może się pojawić w trybie auto. Można również zmienić ustawienia aby uzyskać artystyczny efekt.

Autofokus jest automatycznie nakierowywany na obiekt jedynie poprzez dotknięcie go na ekranie dotykowym.

Audio

Wejście na mikrofon pozwala na podłączenie z zewnętrznymi wysokiej klasy lub wyspecjalizowanymi mikrofonami.

Mikrofon stereo pozwala na nagrywanie plików audio lub filmów stereo bez użycia zewnętrznego mikrofonu.

Im więcej mikrofonów posiada urządzenie, tym lepiej jest w stanie filtrować hałasy tła oraz ma lepszą jakość zapisu dźwięku.

Standardowe złącze mini-jack pozwala na korzystanie z większości słuchawek.

Urządzenia z głośnikami stereo odtwarzają dźwięk, który otacza użytkownika z lewej i prawej strony, tworząc bogatszy dźwięk i lepsze wrażenia.

Bateria

Bateria jest wymienna i może być zmieniona przez użytkownika w przypadku uszkodzenia lub zużycia

Pojemność baterii, reprezentuje ilość energii elektrycznej którą może zmagazynować w baterii. Większa pojemność baterii przekłada się na dłuższą żywotność baterii.

Urządzenie ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci (np. SD lub micro SD), co pozwala na rozszerzenie wewnętrznej pamieci za pomocą dodatkowych modułów. Dzieki wyjmowalnej karcie można również łatwo uzyskac dostęp do zapisanych na niej dokumentów lub fotografii.

Wskaźnik pokazuje gdy poziom baterii staje się niski.

Urządzenie ma akumulator, nie wymaga stałego zewnętrznego źródła zasilania.

Niektórzy producenci dołączają do zestawu kartę pamięci. Karta SD o większej pojemności pozwala z łatwością rozszerzyć przestrzeń dyskową w urządzeniu, zapewniając więcej miejsca na dane.

Funkcje

GPS umożliwia globalne pozycjonowanie, przydatne w mapach lub aplikacjach do nawigacji.

Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem Android, takich jak smartfony i tablety.

Urządzenia z portami HDMI lub mini HDMI mogą transmitować pliki wideo i audio w wysokiej rozdzielczości.

Łączy się z hot spotami WiFi. com/pl/canon-vixia-hf-m52-vs-canon-xl-h1a/wifi">Wersja Wi-Fi

Wersje Wi-Fi obsługiwane przez urządzenie.

Pilot pozwala na zdalne kontrolowanie urządzenia. Może być dołączony do urządzenia lub występować jako opcjonalne akcesorium.

Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad i iPod touch.

Kamera obsługująca transmisję strumieniową na żywo może być używana do transmitowania wideo na określone platformy (takie jak Facebook, YouTube itp. ) za pośrednictwem aplikacji własnej.

Urządzenie ma wbudowaną wtyczkę USB i nie wymaga odrębnego kabla aby połączyć się z komputerem.

Najlepszy/najlepsza w kategorii kamery?

Sony Action Cam HDR-AS30V

Pokaż wszystko

Podręcznik internetowy firmy CANON

Pobieranie sterowników
Canon VIXIA HF M52 (HD Series)


Jak ręcznie zaktualizować sterowniki urządzeń VIXIA HF M52:

Podstawowe sterowniki VIXIA HF M52 można uzyskać za pośrednictwem systemu%%os%% lub przeprowadzając aktualizację systemu Windows®. Korzystanie z tych wstępnie zainstalowanych sterowników może obsługiwać główne funkcje Camcorder.Nasze instrukcje dotyczące aktualizacji sterowników firmy Canon zapewniają wszystkie niezbędne kroki.

Utworzony przez: Canon
Funkcja: Kamera cyfrowa
konfiguracja: VIXIA
Seria: HD Series
Numer modelu: HF M52
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczna aktualizacja sterowników VIXIA HF M52:

Sugestia: Większości niezaawansowanych technicznie użytkowników Windows polecamy pobranie narzędzia do aktualizacji sterowników, takiego jak DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft] w celu zaktualizowania sterowników Canon Kamera cyfrowa. Ta narzędzie do aktualizacji sterowników zapewnia, że zawsze masz odpowiednie sterowniki dla VIXIA HF M52 i wersji systemu operacyjnego, zapobiegając instalacji niewłaściwych sterowników.

Kiedy korzystasz z aplikacji do aktualizowania sterowników, takiej jak DriverDoc, pozwala ona zaktualizować nie tylko sterowniki typu Kamera cyfrowa, ale również wszystkie inne niezbędne sterowniki na Twoim komputerze. Dzięki bazie danych liczącej ponad 2 150 000 pozycji (aktualizowanych każdego dnia), możesz mieć pewność, że znajdziesz właściwe sterowniki dla posiadanego sprzętu.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji HF M52


Jakie systemy operacyjne są kompatybilne ze sterownikami VIXIA HF M52?

Windows posiada prawidłowy sterownik dla VIXIA HF M52.

Kiedy jest odpowiedni czas na aktualizację sterowników VIXIA HF M52?

Aby zrealizować wszystkie funkcje sprzętu VIXIA HF M52, zalecamy okresowe sprawdzanie aktualizacji sterowników. org/Question">

Jakie są instrukcje aktualizacji sterowników VIXIA HF M52?

Sterowniki urządzeń dla HF M52 można zaktualizować ręcznie poprzez Menedżera urządzeń Windows lub automatycznie, za pomocą narzędzia do skanowania i aktualizacji sterowników. org/Question">

Jakie są korzyści i ryzyko związane z aktualizacją sterowników VIXIA HF M52?

Korzyści płynące z aktualizacji sterownika VIXIA HF M52 obejmują lepszą wydajność sprzętu, dostęp do szerszego zakresu funkcji i ogólnie zwiększoną kompatybilność sprzętową. Potencjalne ryzyko związane z instalacją niewłaściwych sterowników Kamera cyfrowa wiąże się z niestabilnością systemu, zmniejszoną wydajnością i okresowymi awariami.Typowe problemy dotyczące aktualizacji sterowników

VIXIA HF M52 jest podatny na błędy systemowe związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Sterowniki komputerów PC mogą stać się problematyczne bez wyraźnej przyczyny. Najlepsze jest to, że sterowniki Kamera cyfrowa mogą być zawsze modyfikowane w celu rozwiązania dylematu laptopa.

Znalezienie dokładnego sterownika urządzenia opartego na VIXIA HF M52 może być niezwykle trudne, nawet bezpośrednio na stronie internetowej firmy Canon lub powiązanego producenta. Chociaż możesz mieć duże doświadczenie w obsłudze sterowników VIXIA HF M52, proces aktualizacji nadal jest dużo czasu. Instalowanie nieprawidłowych sterowników może mieć niekorzystny wpływ na funkcjonalność sprzętu lub systemu operacyjnego.

Korzystanie z programu aktualizującego sterowniki może pozwolić sterownikom na aktualizację bez trudności, więc Program aktualizacji nie tylko zapewnia odpowiednie sterowniki, które są kompatybilne ze sprzętem, ale także gwarantuje, że istnieje kopia zapasowa bieżących sterowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Korzystanie z zapasowego systemu sterownika pomaga przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli wystąpi problem.3 najpopularniejsze sterownika do Canon VIXIA HF M52 (HD Series):


 • HF G10


 • HF M30


 • HF M300(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Canon VIXIA HF M52 jednym kliknięciem w DriverDoc:Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik programisty i użytkownika Canon Vixia Hf M52