Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link Dwr 711

Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link DWR 711 to szczegółowy przewodnik, który pomaga użytkownikom w instalacji, konfiguracji i użytkowaniu routera bezprzewodowego D Link DWR 711. Zawiera instrukcje dotyczące tworzenia sieci Wi-Fi i połączeń z Internetem, a także informacje na temat konfigurowania funkcji zabezpieczeń, aplikacji i innych opcji. Przewodnik zawiera również informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa, rozwiązywania problemów i uzyskiwania dodatkowej pomocy technicznej.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link Dwr 711

DWService - Pobierz

Pobierz

Agent DWService to kluczowy komponent, który musisz najpierw zainstalować na swoim urządzeniu, aby móc nim zdalnie sterować.

Windows

Linux

Mac OS

Raspberry

Wandboard

Pine64

Licencje i Źródła Agenta

Program agenta jest darmowy i otwartoźródłowy, składa się z głównego komponentu wydanego z licencją MPLv2 i kilku bibliotek i komponentów, które mogą być na innych licencjach. Źródło jest dostępne na Githubie pod adresem https://github. com/dwservice/agent.

Poniżej znajduje się lista licencji dla każdego komponentu:

Przedstawiamy instrukcję obsługi Router D-Link DWR-118PL

Router D-Link DWR-118PL instrukcja obsługi – Pobierz

Sprawdź parametry i cenę produktu
w sklepie morele. net

Rozważasz zakup “Router D-Link DWR-118PL lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Router D-Link DWR-118PL!

Podręcznik użytkownika EZD RP dostępny publicznie

13. 09. 2022

Wraz z systemem EZD RP opracowano zestaw materiałów edukacyjnych, które obejmują podręcznik użytkownika w wersji online oraz filmy instruktażowe pokazujące realizację najważniejszych czynności w systemie. Materiały te są dostępne publicznie na stronie podrecznik. ezdrp. gov. pl.

Treści edukacyjne, udostępnione dla wszystkich zainteresowanych stosowaniem EZD RP, umożliwiają samodzielne przyswojenie wiedzy z zakresu używania systemu i administrowania nim. Ta szczegółowo opracowana i przystępnie napisana instrukcja obsługi została przygotowana z wykorzystaniem Biura EZD RP, czyli wirtualnego podmiotu, w którym odzwierciedlono strukturę urzędu i najważniejsze role pracowników.

Podręcznik użytkownika EZD RP został podzielony na dziewięć działów (kategorii): Podstawy użytkowania, Zaawansowane opcje, Obsługa kancelarii i sekretariatu, Prowadzenie spraw, Praca z dokumentami, Administracja systemem, Archiwizacja dokumentacji, Integracja i tematy techniczne, O systemie EZD RP. Przygotowane teksty krok po kroku przedstawiają wykonywanie czynności w środowisku EZD RP oraz sposoby rozwiązywania potencjalnych problemów. Wszystkie opisy zostały zilustrowane zrzutami ekranu, aby każdy mógł zrozumieć, na czym polega elektroniczne zarządzanie dokumentacją i mógł szybko zacząć wykorzystywać możliwości systemu. Link do podręcznika znajduje się też na stronie głównej EZD RP w sekcji Przydatne linki – wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść się z systemu na stronę podręcznika.

Podręcznik użytkownika EZD RP – widok strony głównej.

Szczególny charakter ma dział pn. Integracja i tematy techniczne. Zawarte w nim artykuły zostały poświęcone API EZD RP, czyli interfejsowi programistycznemu, dzięki któremu dostawcy i wytwórcy oprogramowania dziedzinowego mogą integrować swoje produkty z EZD RP. W tym dziale znaleźć można także instrukcję instalacji EZD RP dla instancji testowej/pilotażowej, rekomendowane wymagania sprzętowe i programowe, scenariusze implementacji oraz rekomendacje dotyczące bezpieczeństwa dostępu do usługi SaaS EZD RP.

Dodatkowo na głównej stronie podręcznika użytkownika EZD RP umieszczono zakładki pozwalające na szybki dostęp do innych ważnych informacji dotyczących ekosystemu EZD RP: Portalu EZD RP, środowiska Piaskownicy API, podstrony ze wzorami i szablonami dokumentów oraz filmów instruktażowych, które w zwięzły sposób przedstawiają sposób realizacji najważniejszych czynności w systemie. Można się z nich dowiedzieć, jak założyć sprawę w systemie EZD RP, dodać do systemu dane podmiotów i osób, wystawić i zrealizować zadanie dekretacji, wypożyczać i wyrejestrowywać pisma ze składów chronologicznych itp.

Materiały edukacyjne EZD RP zostaną w przyszłości uzupełnione szkoleniami e-learningowymi. Przygotowywane kursy zostały podzielone na cztery poziomy zaawansowania. Można je będzie realizować kolejno, w zależności od potrzeb wynikających z pełnionej funkcji i posiadanych uprawnień.

Podręcznik użytkownika EZD RP. Instrukcja obsługi systemu oraz dokumentacja techniczna: podrecznik. pl

Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link Dwr 711

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link Dwr 711

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika i serwisowy D Link Dwr 711