Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah

Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah to narzędzie, które pomaga użytkownikom w efektywnym korzystaniu z oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące obsługi i użytkowania oprogramowania, w tym opis funkcji i instrukcje dotyczące użytkowania. Podręcznik zawiera także przydatne porady dotyczące efektywnego korzystania z oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah oraz informacje na temat zabezpieczeń i zgodności z nowymi wymaganiami w zakresie oprogramowania. Podręcznik jest dostępny jako łatwy w użyciu drukowany lub wersja online. Użytkownicy mogą skorzystać z Podręcznika, aby uzyskać wszelkie informacje potrzebne do bezpiecznego i skutecznego korzystania z oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah

Podręcznik użytkownika

TytułOpisData wydania
(Wersja)Plik
(Rozmiar)

Podstawowy Podręcznik Użytkownika

21/10/2013
(0)
Pobierz
(3. 09MB)

Rozszerzony Podręcznik Użytkownika

Pobierz
(1. 32MB)

Podręczniki oprogramowania i obsługi dla sieci

25/12/2013
(B)
Widok
(-)

Podręcznik Instalacji

Przewodnik Bezpieczeństwa Produktu

13/02/2019
(A)

Podręcznik szybkiej obsługi

20/09/2013
(0)
Pobierz
(2. 32MB)

Przewodnik funkcji dodatkowych

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Urządzenia Apple
(Angielski)

29/09/2016
(B)

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™
(Angielski)

23/06/2015
(A)

Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™ (HTML)
(Angielski)

Widok
(-)

Przewodnik AirPrint

25/02/2014
(A)
Pobierz
(0. 46MB)

Brother Image Viewer Guide for Android™
(Angielski)

10/05/2012
(0)

Instrukcja Uniwersalnego Sterownika Drukarki

02/09/2014
(B)

Załącznik

Informacje o licencji Open Source
(Angielski)

20/03/2015
(05)

Dokumenty prawne

Deklaracja zgodności

12/02/2015
(6)

Rozporządzenie Komisji (UE) NR 801/2013
(Angielski)

14/10/2016
(C)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Powiązane łącza

FoxESS Polska Sp. z o. o. ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice

Telefon:Biuro: +48 727 012 921
Serwis: +48 727 012 923

Email:info@fox-ess. pro

Licencja oprogramowania jest umową określającą warunki korzystania z programów komputerowych. Używając programów komputerowych, zgadzasz się na warunki licencji.
Licencje na oprogramowanie sprzedawane są w dwóch podstawowych postaciach:
OEM to programy sprzedawane wraz ze sprzętem komputerowym (przypisane do konkretnego komputera), po wymianie sprzętu na nowszy, nie można ich przenieść na nowy komputer tylko trzeba ponownie je zakupić.
BOX to programy, które można przenosić na kolejne komputery jednak pod warunkiem, że zawsze zainstalowany jest tylko na jednym komputerze. Legalny jest tylko program ostatnio zainstalowany.

Możemy spotkać się z następującymi rodzajami licencji:
Adware to programy rozpowszechniane za darmo (bez kodu źródłowego), ale zawierające funkcję wyświetlającą reklamy.

Freeware to programy które mogą być używane bezpłatnie, jednak prawa autorskie pozostają w mocy, dlatego nikt nie może wprowadzać zmian w ich kodzie źródłowym.

Open Source (otwarte oprogramowanie) to alternatywa dla Freeware (wolne oprogramowanie), którego celem jest istnienie swobodnego dostępu do oprogramowania dla wszystkich jego uczestników. Zapewnia swoim użytkownikom prawo do legalnego oraz darmowego uruchamiania, kopiowania, rozpowszechniania, analizowania, modyfikacji oraz ulepszania i rozbudowy istniejących produktów.

Shareware to program udostępniony bezpłatnie do testów, dzięki czemu przed decyzją o zakupie można przetestować go pod kątem swoich indywidualnych potrzeb.

Demo to darmowe programy, które mają mocno ograniczone funkcje lub czas użytkowania.

Beta to typ oprogramowania, które jest jakby próbnym modelem, prototypem w znacznej mierze ukończonym, nie do końca pozbawionym ukrytych błędów.

Trial to rodzaj licencji na programy komputerowe polegający na tym, że można go używać przez z góry ustalony czas. Po upływie ustalonego czasu, jedyną rzeczą, na którą pozwoli program, jest rejestracja albo usunięcie go z dysku twardego.

Specjalnym rodzajem licencji jest

Public domain (dobro publiczne) - „licencja” ta jest stosowana do tekstów, zdjęć, muzyki, dzieł sztuki, oprogramowania itp., które na skutek decyzji twórcy, braku spadkobierców, lub upływu odpowiedniego czasu, stały się dostępne dla dowolnych zastosowań bez ograniczeń wynikających z przepisów prawa autorskiego. Programy posiadające ten status, mogą być używane bezpłatnie i bez ograniczeń.

Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika oprogramowania C2g Schindelhauer Hannah