Podręcznik użytkownika sieci Haier Lt15t1bw

Podręcznik użytkownika sieci Haier LT15T1BW oferuje użytkownikom szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania ich sieci Haier LT15T1BW. Podręcznik zawiera informacje na temat używania sieci, instalowania i konfigurowania oprogramowania oraz tworzenia i udostępniania połączeń sieciowych. Podręcznik użytkownika sieci Haier LT15T1BW zawiera również informacje na temat używania sieci bezprzewodowej oraz bezpiecznego korzystania z sieci. Podręcznik jest przydatnym narzędziem do poznawania sieci Haier LT15T1BW i uzyskiwania lepszego wglądu w jej funkcje.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika sieci Haier Lt15t1bw

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o podręczniku użytkownika dla Windows 10 od Lenovo. Teraz, za sprawą wycieku, możecie zapoznać się z nowym, 14-stronicowym podręcznikiem w postaci pliku PDF - "Windows 10 - Quick Guide".

Podręcznik dostępny jest w języku angielskim, ale domyślamy się, że Microsoft udostępni jutro także wersję polskojęzyczną. Plik PDF z Windows 10 - Quick Guide" pobierzecie tutaj.

Widzimy, że podręcznik podzielono na cztery podstawowe rozdziały:

 • Najciekawsze nowości, gdzie omawiane są m. in. Cortana, Edge czy wbudowane aplikacje;
 • Funkcje z zakresu bezpieczeństwa dla firm, jak SmartScreen, Windows Defender i Windows Hello;Podstawowe funkcje, jak nowe menu Start, Continuum i wielozadaniowość;Aktualizacje automatyczne, OneDrive i Sklep Windows.

» Zobacz więcej informacji o Windows 10

Windows 10. Nowy system dla wszystkich będzie dostępny od jutra

Gwoli przypomnienia, oficjalna premiera Windows 10 odbędzie się już jutro. Od 29 lipca będziecie mogli rozpocząć aktualizować własne komputery z Windows 7 i Windows 8. 1 do "dziesiątki" za darmo. Pamiętajcie jednak, że macie na to okrągły rok i być może warto rozważyć wstrzymanie się z aktualizacją przez najbliższe dni. Microsoft obecnie rozwiązuje nowe problemy, które zidentyfikowano w finalnej kompilacji Windows 10 z numerem 10240. To oznacza, że mogą pojawić się jeszcze kolejne.

Na poniższym filmie możecie obejrzeć 15 najciekawszych nowości, które wprowadza Windows 10

» Czytaj także: Windows 10: ceny, wymagania i opcje aktualizacji

źródło: neowin

Używając iPhone’a, możesz łączyć się z Internetem za pośrednictwem dostępnych sieci Wi‑Fi lub komórkowych.

Łączenie iPhone’a z siecią Wi‑Fi

 1. Przejdź do Ustawień  i stuknij w Wi‑Fi, a następnie włącz Wi‑Fi.

 2. Stuknij w jedną z następujących opcji:

  • Sieć: Podaj hasło (jeśli jest wymagane).

  • Inna: Aby połączyć się z siecią ukrytą, podaj nazwę sieci, typ zabezpieczeń i hasło.

Jeśli u góry ekranu wyświetlana jest ikona , iPhone jest połączony z siecią Wi‑Fi. (Aby to potwierdzić, spróbuj otworzyć stronę www w Safari). iPhone będzie łączył się z nią ponownie zawsze, gdy wrócisz w to samo miejsce.

Przyłączanie do hotspotu osobistego

Jeśli iPad (Wi‑Fi + Cellular) lub inny iPhone udostępnia hotspot osobisty, możesz używać jego połączenia z Internetem.

 1. Przejdź do Ustawień , stuknij w Wi‑Fi, a następnie wybierz nazwę urządzenia udostępniającego hotspot osobisty.

 2. Jeśli na Twoim iPhonie pojawi się prośba o podanie hasła, wprowadź hasło, które jest wyświetlane na urządzeniu udostępniającym hotspot osobisty po stuknięciu w Ustawienia > Sieć komórkowa > Hotspot osobisty.

Łączenie iPhone’a z siecią komórkową

iPhone automatycznie łączy się z siecią komórkową danych Twojego operatora, jeśli nie może połączyć się z żadną siecią Wi‑Fi. Jeśli iPhone nie może się połączyć, wykonaj następujące czynności:

 1. Upewnij się, że karta SIM została aktywowana i jest odblokowana. Zobacz: Konfigurowanie usługi sieci komórkowej na iPhonie.

 2. Przejdź do Ustawień  i stuknij w Sieć komórkowa.

 3. Upewnij się, że opcja Dane sieci kom. jest włączona. Jeśli używasz funkcji Dual SIM, stuknij w Dane sieci kom., a następnie sprawdź wybraną linię. (Do transmisji danych komórkowych możesz wybrać tylko jedną linię).

Gdy chcesz połączyć się z Internetem, iPhone wykonuje kolejno następujące czynności:

 • próbuje połączyć się z ostatnio używaną, dostępną siecią Wi‑Fi;

 • pokazuje listę sieci Wi‑Fi w zasięgu i łączy się z siecią wybraną przez użytkownika;

 • łączy się z siecią komórkową danych Twojego operatora.

  iPhone obsługujący sieć 5G może używać sieci komórkowej danych 5G zamiast Wi‑Fi. Jeśli tak jest, poniżej nazwy sieci Wi‑Fi widoczna jest etykieta Korzystanie z Internetu przez sieć 5G. Aby przełączyć z powrotem na sieć Wi‑Fi, stuknij w  obok nazwy sieci, a następnie stuknij w Używaj Internetu przez Wi‑Fi. Zapoznaj się z artykułem Wsparcia Apple Korzystanie z sieci 5G na telefonie iPhone.

Uwaga: Jeśli połączenie z Internetem przez sieć Wi‑Fi jest niedostępne, niektóre aplikacje i usługi mogą powodować przesyłanie danych przez sieć komórkową operatora. Może to pociągać za sobą dodatkowe opłaty. Aby uzyskać informacje o stawkach komórkowych planów danych, skontaktuj się ze swoim operatorem. Aby uzyskać informacje na temat zarządzania transferem danych przez sieć komórkową, zobacz: Wyświetlanie lub zmiana ustawień danych sieci komórkowej na iPhonie.

Podręcznik użytkownika

TytułOpisData wydania
(Wersja)Plik
(Rozmiar)

Podręcznik użytkownika
(Angielski)

22/05/2007
(0)
Pobierz
(4. 33MB)

Podręcznik HTML

11/07/2007
(0)
Widok
(-)

Instrukcja oprogramowania
(Angielski)

14/05/2007
(0)
Pobierz
(7. 80MB)

Podręcznik Instalacji

Podręcznik szybkiej obsługi

10/09/2007
(0)
Pobierz
(1. 31MB)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Podręcznik użytkownika sieci Haier Lt15t1bw

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika sieci Haier Lt15t1bw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika sieci Haier Lt15t1bw