Szybka i łatwa konfiguracja Beko Dc 1169

Konfiguracja Beko DC 1169 jest szybka i łatwa dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych języków, aby wyświetlić wyraźne instrukcje krok po kroku. Użytkownicy mogą skonfigurować dostępne programy, takie jak tryb Aqua Stop i Tryb Eco, a także wybrać temperaturę wody i rodzaj mycia. Użytkownicy mogą również skonfigurować czas trwania cyklu, aby dopasować go do swoich potrzeb. Beko DC 1169 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy szukają wygodnego i łatwego w obsłudze zmywarki.

Ostatnia aktualizacja: Szybka i łatwa konfiguracja Beko Dc 1169

Nadaj swojemu życiu prędkości

Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL MU-MIMO AC2100

Archer VR2100

 •  

  Super VDSL

 • Szerokie
  możliwości połączeń

  Ultraszybkie prędkości

  Większa wydajność

  TP-Link OneMesh™

  Błyskawiczne połączenia przewodowe

  Łatwa konfiguracja

Super VDSL
- przyszłość dostępu do Internetu

Archer VR2100 obsługuje technologię Super VDSL (profil 35b standardu VDSL2) — technologię DSL najnowszej generacji. Prędkość pobierania zwiększyła się do poziomu 350 Mb/s, co jest wartością aż 3, 5 razy wyższą niż w przypadku VDSL2 poprzedniej generacji. Wbudowany port DSL daje także możliwość korzystania ze wszystkich standardowych połączeń DSL. *

*Archer VR2100 jest zgodny ze standardami VDSL2, ADSL2+, ADSL2 oraz ADSL.

  Super VDSL

350 Mb/s

  VDSL2

100 Mb/s

  ADSL 2+

24 Mb/s

Szerokie możliwości połączeń

Archer VR2100 to urządzenie o określonym przeznaczeniu - jego zadaniem jest zapewnienie stałego dostępu do Internetu. Port Ethernet WAN obsługuje połączenia przewodowe w zestawieniu z modemem kablowym lub światłowodowym, udzielając ci pełnego dostępu do wszystkich udogodnień sieci bezprzewodowej. Czasowa utrata połączenia z Internetem także nie przysparza większych problemów. Podłączając modem USB 3G/4G do portu USB 3. 0 dostęp do Internetu odzyskasz szybciej niż myślisz.

Połączenie rezerwowe 2: 3G/4G

Dostęp przez DSL

Połączenie rezerwowe 1: dostęp przez Ethernet

Poznaj pełne możliwości swojej sieci

Archer VR2100 maksymalnie wykorzystuje możliwości dwupasmowej sieci Wi-Fi, zapewniając prędkości dochodzące do 1733 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2, 4 GHz. Mając do dyspozycji prędkości wynoszące ogółem nawet 2, 1 Gb/s zapomnisz o długim ładowaniu się filmów odtwarzanych w jakości HD i opóźnieniach podczas grania w gry internetowe.

Dwie oddzielne sieci bezprzewodowe stwarzają przestrzeń dla większej liczby urządzeń i minimalizują występowanie zakłóceń. Połączenia zyskują na jakości i stabilności.

 • 5 GHz

  1733 Mb/s

  2, 4 GHz

  300 Mb/s

  MU-MIMO 4×4 - połączenia Wi-Fi
  dla wszystkich urządzeń

  Technologia MU-MIMO pozwala na obsługę nawet czterech urządzeń w tym samym czasie, redukując czas oczekiwania na połączenie oraz zwiększając przepustowość Wi-Fi oferowaną poszczególnym urządzeniom i wydajność strumieni danych.

  Szybkie połączenia

  Mniej zakłóceń

  Niewielkie opóźnienia

  Zasięg w całym domu
  dzięki TP-Link OneMesh™

  Połącz urządzenie z innymi produktami TP-Link OneMesh, aby zbudować sieć elastyczną, tanią w utrzymaniu i jednolitą oraz objąć jej zasięgiem całą powierzchnię domu.

  *Wzmacniacze sieci oraz transmitery OneMesh sprzedawane są osobno.

  Zobacz listę urządzeń obsługujących TP-Link OneMesh >>

  Błyskawiczne połączenia przewodowe

  Port USB 3. 0 zapewnia przesył danych do 10 razy szybszy niż dotychczas wykorzystywany port USB 2. 0. Podłączenie dysku zewnętrznego umożliwia ekspresowe udostępnianie plików, zdjęć i wideo. Natomiast 4 gigabitowe porty LAN oznaczają dla urządzeń przewodowych pracę z najwyższą wydajnością, co jest niezwykle istotne podczas streamowania filmów w jakości HD i grania w gry internetowe.

  10X SZYBSZY port USB 3. 0

  Standardowy port USB 2. 0

  Dysk twardy

  Pamięć flash

  Gigabitowe porty LAN

  Aparat cyfrowy

  Drukarka

  Aplikacja uwzględnia wszystkich głównych dostawców usług internetowych. Wystarczy wybrać odpowiedniego usługodawcę z listy.

  Uzupełnij dane logowania otrzymane od usługodawcy.

  Uzupełnij wymagane informacje o sieci

  Możesz już korzystać z sieci!

  Bezproblemowa konfiguracja i łatwe zarządzanie

  Konfiguracja routera/modemu Archer VR2100 trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zalogujesz się do strony zarządzania lub pobierzesz aplikację Tether. Dostęp do ustawień sieci, w tym kontroli rodzicielskiej czy też kontroli dostępu zyskasz z dowolnego urządzenia obsługującego system Android lub iOS. Aplikacja Tether umożliwia także automatyczne aktualizacje firmware'u, aby sieć, chroniona najnowocześniejszymi zabezpieczeniami, zawsze mogła działać z najwyższą wydajnością. com/pl/tether/">Dowiedz się więcej o aplikacji Tether >

  Ochrona odgromowa 6000 V

  Ochrona odgromowa zabezpiecza urządzenie Archer VR2100 przed uszkodzeniami elektroniki spowodowanymi gwałtownymi burzami. Zła pogoda nigdy nie przeszkodzi ci w swobodnym korzystaniu z Internetu!

  Bezpieczne przeglądanie witryn

  Korzystając z funkcji kontroli dostępu możesz limitować dostęp wybranych przez siebie urządzeń do Internetu. Sieć dla gości zabezpiecza zasoby twojej sieci głównej, zapewniając twoim gościom niezależny dostęp do Internetu.

  Quality of Service

  Wybierz urządzenia lub aktywności, którym chcesz nadać priorytety za pomocą funkcji QoS. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by twój laptop lub film, który właśnie oglądasz miał pierwszeństwo korzystania z połączenia Wi-Fi lub Ethernet.

  BC1

  2-kamerowy System Zabezpieczeń

  Bardzo długa żywotność akumulatora to ochrona przez cały rok.

  Używana wraz ze stacją bazową bezprzewodowa kamera BC1 zapewnia wszechstronną ochronę domu nawet przez cały rok na jednym ładowaniu. BC1 wykorzystuje najważniejsze technologie EZVIZ, między innymi kolorową obserwację w nocy, rozmowy dwukierunkowe i aktywną ochronę, zapewniając niezrównaną użyteczność w każdym domu.

  Wideo 1080p

  Akumulatorowa bateria litowa 12 900 mAh

  Kolorowy obraz w nocy

  Inteligentne i precyzyjne wykrywanie ruchu osób

  Aktywna ochrona

  Personalizowane alerty głosowe

  Rozmowa dwukierunkowa

  Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP66

  Obsługa sieci Wi-Fi w paśmie 2, 4 GHz

  Kompresja wideo H. 265

  W zestawie stacja bazowa (obsługa kart microSD o pojemności do 256 GB)

  Współpracuje z panelem słonecznym EZVIZ umożliwiającym ładowanie akumulatorów

  Ochrona przez cały rok na jednym ładowaniu.

  Dzięki imponującej baterii akumulatorowej o pojemności 12 900 mAh BC1 może pracować nieprzerwanie nawet przez rok po jednokrotnym naładowaniu akumulatora, oferując 365 dni* niezawodnej ochrony.

  *Dane na podstawie wymagających testów w laboratoriach EZVIZ, w warunkach standardowych.

  Wyrazisty obraz nocą.

  Dzięki dwóm wbudowanym reflektorom punktowym BC1 jest w stanie rejestrować obraz w wyrazistych kolorach nawet w zupełnych ciemnościach. W ten sposób możliwe jest dostrzeżenie istotnych szczegółów, które zazwyczaj umykają uwadze.

  Kolorowy Tryb Nocny

  Monochromatyczny Tryb Nocny

  Bardzo precyzyjne alerty o wykryciu ruchu.

  Zintegrowany czujnik PIR i algorytm wykrywania ludzkiej sylwetki czynią kamerę BC1 wystarczająco inteligentną, by odróżnić ludzi od innych ruchomych obiektów, zapewniając bezpieczeństwo i jednocześnie ograniczając liczbę niepotrzebnych powiadomień. com/83072fb71530d40bbba8d0d33b48ccfc. jpg"/>

  Czujny stóż majątku.

  Urządzenie umożliwia zdefiniowanie okresów detekcji. Po wykryciu sylwetki ludzkiej kamera BC1 automatycznie uruchamia syrenę i miganie reflektorów*, aby uświadomić intruzowi, że został wykryty.

  *Reflektory punktowe nie będą migać, gdy włączony jest kolorowy tryb nocny. com/350d31893991c0433a829a401a14bce4. jpg"/>

  Cześć! Witamy!

  Personalizowane wiadomości głosowe.

  Dobrze przemyślana kamera BC1 umożliwia tworzenie własnych komunikatów głosowych* witających gości lub odstraszających intruzów.

  *Możliwość zarejestrowania trzech 10-sekundowych komunikatów głosowych.

  Rozmawiaj, jakbyś tam był.

  Zobacz i usłysz co się dzieje, a nawet porozmawiaj z gośćmi – wystarczy nacisnąć przycisk w aplikacji EZVIZ!

  Szybka i łatwa konfiguracja bezprzewodowa.

  Pojemny akumulator, łączność Wi-Fi i magnetyczna podstawa sprawiają, że instalacja kamery BC1 nie wymaga korzystania z pomocy profesjonalnych instalatorów. Wystarczy przymocować kamerę do metalowej powierzchni i gotowe!

  *W zestawie znajduje się również przykręcana podstawa, umożliwiająca przytwierdzenie kamery do ściany. com/dc7db0b13d3902e8b90f08c86bc43c7d. jpg"/>

  Solidność i trwałość.

  Kamera BC1 posiada obudowę IP66, która bardzo dobrze chroni przed pyłem i wodą, zapewniając trwałość w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. com/744e9a36cc2e6a4159865079a0a289d3. jpg"/>

  Współpraca ze Stacją Bazową zapewniająca odpowiednią stałą wydajność

  Działając poprzez połączenie przewodowe, stacja bazowa zapewnia kamerom BC1 bardziej stabilne połączenie z Internetem nawet na dużych odległościach, co pomaga także wydłużyć żywotność baterii kamer.

  Maksymalnie 4 kamery BC1*

  Łatwe parowanie w kilka sekund

  Wbudowana syrena o mocy 125 dB*

  Gniazdo kart MicroSD (do 256 GB)

  *Użytkownicy mogą zdecydować się na zakup dodatkowych kamer BC1 do użytku wraz ze stacją bazową

  *Dane pochodzą z testów przeprowadzonych przez EZVIZ Lab w standardowych warunkach. com/203a71302a045fd5c66a720097049d23. jpg"/>

  BC1 pomaga obniżyć koszty przechowywania danych i przepustowości łącza.

  W kamerze BC1 zastosowano zaawansowaną technologię kompresji wideo H. 265 zapewniającą lepszą jakość obrazu przy dwukrotnie mniejszej przepustowości i wymaganej ilości miejsca do przechowywania danych w porównaniu z poprzednim standardem kompresji wideo H. 264.

  Przechowywanie nagrań

  Przepustowość

  H. 265

  H. 264

  H. 264

  *Dane pochodzą z testów przeprowadzonych przez EZVIZ Lab w standardowych warunkach. Wartości te będą się różnić w zależności od częstotliwości i złożoności rejestrowanych działań oraz innych czynników środowiskowych. com/ee4c08b66bb8746ae29ff8ed7c6c3a04. jpg"/>

  Chronimy dane i prywatność użytkowników.

  Przypisujemy najwyższy priorytet do ochrony danych i prywatności użytkowników. Wszystkie dane przesyłane między kamerą a usługą EZVIZ Cloud są szyfrowane. Tylko użytkownik dysponuje kluczem umożliwiającym odszyfrowanie danych.

  128-bitowe szyfrowanie AES

  Protokół szyfrowania TLS

  Uwierzytelnianie wieloskładnikowe

  Elastyczne opcje przechowywania danych.

  Stacja bazowa, wyposażona w gniazdo kart microSD do 256 GB, pozwala na lokalne zapisywanie filmów zarejestrowanych przez kamerę BC1. Taka konfiguracja gwarantuje bezpieczeństwo danych w przypadku uszkodzenia lub utraty kamery. Filmy można również zapisywać w EZVIZ CloudPlay, aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo.

  Obsługa kart microSD*

  Obsługa magazynu EZVIZ CloudPlay*

  *Karty microSD nie są dołączane do zestawu. Dostępność usług EZVIZ CloudPlay zależy od regionu i kraju. Stosowne informacje znajdziesz w aplikacji EZVIZ na karcie usług.

  Łatwe zarządzanie zabezpieczeniami.

  Korzystając z aplikacji EZVIZ, można nagrywać ważne zdarzenia, zapisywać je, zabezpieczać i udostępniać.

  Podgląd na żywo

  Rejestrowanie dźwięku

  Natychmiastowe alerty

  Historia nagrań wideo

  Powiększenie maks. 8x

  Zgodność ze standardem domu inteligentnego

  Zrzuty ekranu okien aplikacji EZVIZ służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. com/f01ac0f9ff98f3394497d46cbcc7396d. jpg"/>

  Funkcja QIS (szybka konfiguracja Internetu) prowadzi użytkownika przez podstawowe ustawienia routera, w tym ustawienia dostępu do Internetu, hasło do konta logowania na stronie sieciowego interfejsu graficznego routera oraz ustawienie identyfikatora SSID i hasła sieci bezprzewodowej, dzięki czemu można szybko i łatwo uzupełnić i włączyć podstawowe funkcje routera.

  Router bezprzewodowy możesz skonfigurować przewodowo lub bezprzewodowo.

  W tym artykule opisany został sposób nawiązywania połączenia z routerem ASUS za pośrednictwem przeglądarki (sieciowy interfejs graficzny).

  Odp. 1: Urządzenie łączy się z routerem bezprzewodowo — patrz tutaj.
  Odp. 2: Urządzenie łączy się z routerem przewodowo — patrz tutaj.

  Jeżeli chcesz skonfigurować router z poziomu aplikacji ASUS Router, zapoznaj się z tematem [Router bezprzewodowy] Jak skonfigurować router Wi-Fi ASUS za pomocą aplikacji ASUS Router? . (QIS, szybka konfiguracja Internetu)

  Odp. 1: Urządzenie łączy się z routerem bezprzewodowo.

  Aby sprawdzić, czy wszystkie urządzenia (modem i router) są połączone za pomocą kabla RJ-45, zapoznaj się z poniższą ilustracją.

   Adnotacja: Modele różnią się specyfikacjami technicznymi; odwiedź centrum pobierania ASUS, aby pobrać instrukcję użytkowania produktu celem zweryfikowania jego specyfikacji technicznych.

  • Podłącz kabel RJ45 do portu WAN routera. 
  • Podłącz zasilacz sieciowy routera bezprzewodowego do portu DC-IN i podłącz go do gniazda zasilania.

 • Po podłączeniu do zasilania pamiętaj o naciśnięciu przycisku zasilania, aby włączyć router.
 • Połącz się z domyślną nazwą sieciową routera (SSID): ASUS_XX
 • Domyśla nazwa sieci (SSID) zamieszczona jest na etykiecie produktu, która umieszczona jest z tyłu routera.

  Adnotacja: Lokalizacja etykiet na konkretnych modelach może być różna.

  Przykład 1: Nazwa (SSID) sieci Wi-Fi 2. 4G: ASUS. Nazwa (SSID) sieci Wi-Fi 5G: ASUS_5G. Możesz ją odnaleźć na etykiecie z tyłu routera.

  Przykład 2: Nazwa (SSID) sieci Wi-Fi: ASUS_XX. XX odnosi się do dwóch ostatnich cyfr w adresie MAC urządzenia 2, 4 GHz. com/images/2021/06/18/fe98f84b-2373-490f-8b26-8a2d861ccc29. png"/>

  Przejdź, aby uzyskać bezpośredni dostęp do strony ustawień routera (sieciowy interfejs graficzny).

  Odp. 2: Urządzenie łączy się z routerem przewodowo.

  Aby sprawdzić, czy wszystkie urządzenia (modem, router i komputer) są połączone za pomocą kabla RJ-45, zapoznaj się z poniższą ilustracją.

 • Połącz port LAN i komputer innym kablem sieciowym RJ45.
 • Upewnij się, że dioda LED zasilania z przodu routera jest włączona. Wskaźniki LED WiFi 2. 4G/5G migają i wskazują, że router jest włączony.
 • Dodatkowo, dla dwóch kabli sieciowych, które właśnie zostały podłączone do portów WAN i LAN będą paliły się odpowiednie diody LED. (Skonsultuj instrukcję użytkownika, aby potwierdzić instrukcje dotyczące diod LED routera bezprzewodowego). com/images/2020/11/10/706b26ea-0cff-4533-98e6-bff70745d19f. png"/>

  Strona ustawień routera (sieciowy interfejs graficzny)

  Krok 1. Uruchom przeglądarkę internetową i wprowadź http://router. com. com/images/2020/09/30/9d65812c-a3d9-44ba-8a0f-fe5f79b9965f. png"/>

  Krok 2. Po pierwszym zalogowaniu się do sieciowego interfejsu graficznego nastąpi automatyczne przekierowanie do strony QIS (Quick Internet Setup — szybka konfiguracja Internetu).

  Kliknij [Create A New Network] (utwórz nową sieć). com/images/2020/11/10/56fb5083-5e75-44b8-bfe7-5855476b2cb1. png"/>

  Krok 3. Typ połączenia internetowego zostanie automatycznie wykryty. Możesz także wybrać „Manual Setting” (ustawienie ręczne), aby pominąć automatyczne wykrywanie. com/images/2020/11/10/dfb0bbfb-18a4-4071-a091-832f64af1e81. png"/>

  Krok 4. Postępuj zgodnie z wynikami automatycznego wykrywania jak poniżej:

  Istnieją trzy rodzaje połączeń

  (1). Automatyczny adres IP (DHCP)

  (2). Knowledge%22, %22addToLastOpen%22:false%7d#PPPoE"> PPPoE

  (3). Knowledge%22, %22addToLastOpen%22:false%7d#Static%20IP"> Statyczny adres IP

  (1). Automatyczny adres IP: W tym przypadku nie trzeba uzupełniać żadnych informacji; przejdź bezpośrednio do Krok 5.

  (2). PPPoE : Wprowadź nazwę konta PPPoE oraz hasło dostarczone przez dostawcę usług internetowych.

    Na przykład: (Różni się w zależności od kraju/regionu)

  Kraj: Tajwan

  Typ połączenia WAN: PPPoE

  Nazwa użytkownika: 87875692@hinet. net

  Hasło: xxxxxxx

  Adnotacja: Powyższe informacje muszą zostać potwierdzone przez dostawcę usług internetowych.

  Następnie przejdź do

  (3). Statyczny adres IP: Wprowadź następujące informacje.

  Potwierdź u dostawcy usług internetowych następujące informacje.

 • Adres IP
 • Maska podsieci
 • Bramka domyślna
 • Serwer DNS
 • Wprowadź wymagane informacje, a następnie przejdź do

   Krok 5

  Nadaj unikatową nazwę sieci bezprzewodowej (identyfikator SSID) oraz hasło do niej. Kliknij Apply (zastosuj), aby zakończyć konfigurację.

  Jeśli chcesz skonfigurować sieci 2, 4 GHz i 5 GHz oddzielnie, zaznacz pole wyboru dla konfiguracji każdego pasma.

  Adnotacja: Hasło musi składać się co najmniej z 8 znaków i musi być kombinacją liter alfabetu łacińskiego (bez znaków diakrytycznych) oraz cyfr arabskich. com/images/2020/11/10/dae97bff-3816-4148-b3a5-9726ee5ed954. png"/>

  Krok 6. Skonfiguruj login i hasło do swojego routera i kliknij "Next" (dalej).

  Nazwa loginu i hasło są wymagane na stronie za każdym razem, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do strony konfiguracyjnej routera. Jeśli zapomnisz loginu i hasła, konieczne może być zresetowanie routera do ustawień domyślnych i jego ponowna konfiguracja, aby zresetować login i hasło. com/images/2020/11/10/c38b18b6-a020-4d46-a070-c9ef89e38b24. png"/>

  Krok 7. Po zakończeniu procesu szybkiej konfiguracji Internetu (QIS) nastąpi przekierowanie na stronę zarządzania routerem.

  W sekcji „Internet Status” (status połączenia z Internetem) można potwierdzić, że status łączności routera z Internetem to Connected (połączono). com/images/2020/11/10/b3cb9612-20f9-4b3e-8001-a16971e99a6b. png"/>

  Krok 8. Teraz Twoje urządzenia mogą łączyć się z siecią po ich uprzednim połączeniu z routerem ASUS. com/images/2020/11/10/d649e72e-551c-4d77-8ffe-f71d96acb6ea. png"/>

  Często zadawane pytania (FAQ)

  1. Co zrobić, jeśli nie znam typu połączenia internetowego dla konfiguracji routera? (PPPoE, Statyczny adres IP lub Automatyczny adres IP)

 • Zalecamy zwrócić się do dostawcy usług internetowych o potwierdzenie typu połączenia internetowego i informacji wymaganych do konfiguracji Internetu.
 • 2. Jak mogę uzyskać dostęp do kreatora QIS (Quick Internet Setup — szybka konfiguracja Internetu) z poziomu sieciowego interfejsu graficznego routera ASUS?

 • Jeśli chcesz ponownie uruchomić szybką konfigurację Internetu po zakończeniu konfiguracji QIS, kreatora QIS dostępny jest z lewej górnej strony sieciowego interfejsu graficznego routera. Aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do sieciowego interfejsu graficznego routera zapoznaj się z tematem [Router bezprzewodowy] jak uzyskać dostęp do strony ustawień routera (sieciowy interfejs graficzny)? .
 •  
 • 3. Co zrobić, jeśli zapomnę loginu i hasła do routera?

 • Zresetuj router bezprzewodowy do ustawień domyślnych i ponownie skonfiguruj router od podstaw za pomocą kreatora QIS. W trakcie szybkiej konfiguracji Internetu powinna być dostępna opcja zresetowana loginu i hasła.
 • Sposób resetowania routera można znaleźć na stronie https://www. com/pl/support/FAQ/1000925#Method2

  4. Czy mogę przypisać taki sam identyfikator SSID sieci Wi-Fi i hasło zarówno dla sieci 2, 4 GHz jak i 5 GHz?

  Tak, można przypisać taki sam identyfikator SSID sieci Wi-Fi i hasło dla sieci 2, 4 GHz i 5 GHz. Zaleca się jednak, aby skonfigurować różne identyfikatory SSID sieci Wi-Fi i hasła w celu łatwego zarządzania oraz aby urządzenia wybierały, z którym pasem Wi-Fi łączność ma zostać nawiązana.

  Aby dowiedzieć się, jak skonfigurować identyfikator SSID sieci Wi-Fi i hasło, zapoznaj się z poniższą sekcją często zadawanych pytań (FAQ).

 • [Łączność bezprzewodowa] Jak zmodyfikować identyfikator SSID (Service Set Identifier)?
 • [Łączność bezprzewodowa] Jak zmienić hasło do sieci bezprzewodowej?
 • 5. Co zrobić, jeśli kreator QIS nadal nie może automatycznie wykryć typu połączenia i utknął na tej stronie po podłączeniu kabla Ethernet do routera?

  (1) Wybierz „Manual Setting” (ustawienie ręczne)

  (2) Kreator QIS wyświetli zapytanie, czy połączenie internetowe wymaga podania nazwy użytkownika i hasła.

 • Jeśli typem połączenia internetowego jest PPPoE, wybierz [Yes] (tak), a następnie przejdź do Krok 4.
 • Jeśli typem połączenia internetowego jest Automatyczny adres IP, nie trzeba wprowadzać żadnych informacji, a kreator przejdzie do Krok 5.
 • Jeśli typem połączenia internetowego jest Statyczny adres IP, wybierz [No] (nie), tak jak na poniższym zdjęciu. com/images/2020/11/10/4cb2d9f8-9cee-454a-97f8-8d1910616080. png"/>

  (3) Następnie wybierz [Static IP] (statyczny adres IP) i wprowadzić adres IP, maskę podsieci, bramkę domyślną i serwer DNS. Szczegółowe informacje — patrz Krok 4.

  Po uzupełnieniu wymaganych informacji, powtórz kroki 5–7, aby uzupełnić ustawienia internetowe.

  Jeśli nadal nie jesteś w stanie dokończyć procesu konfigurowania Internetu, zwróć się do dostawcy usług internetowych, aby sprawdzić czy typ połączenia internetowego, nazwa użytkownika i hasło do Internetu są poprawne. Ponadto sprawdź, czy urządzenia dostarczone przez dostawcę usług internetowych, takie jak modem, działają normalnie. Sprawdzić także, czy kabel Ethernet działa normalnie i jest dobrze podłączony.

  Więcej szczegółów można znaleźć w artykule: [Rozwiązywanie problemów] Nieudana próba uzyskania dostępu do Internetu za pośrednictwem routera

  Jak pobrać (program narzędziowy / oprogramowanie układowe)?

  Najnowsze sterowniki, oprogramowanie, oprogramowanie układowe i instrukcje obsługi można pobrać z Centrum Pobierania ASUS.

  Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Centrum Pobierania ASUS, zapoznaj zasobami zamieszczonymi pod tym odnośnikiem.

 • Szybka i łatwa konfiguracja Beko Dc 1169

  Bezpośredni link do pobrania Szybka i łatwa konfiguracja Beko Dc 1169

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybka i łatwa konfiguracja Beko Dc 1169