Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb

Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb to opcja, która pozwala użytkownikom uruchamiać aplikacje w wybranym czasie i przy wybranej konfiguracji. Jest to szczególnie przydatne, gdy liczba użytkowników i wymagań wzrasta. Przy szybkim uruchomieniu Ge Jbp23dnbb, użytkownicy mogą przetestować aplikację na licznych platformach, w tym na Windows, Mac, Linux i innych. Szybkie uruchomienie zapewnia również elastyczność i skalowalność, aby aplikacja mogła działać bez denerwujących błędów i problemy z wydajnością. Można również wykorzystać Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb do tworzenia aplikacji do uruchamiania w chmurze, aby dostosować aplikację do elastycznych wymagań przetwarzania.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb

System Windows 11 ma funkcję o nazwie Szybkie uruchamianie, która sprawia, że ​​komputer uruchamia się szybciej po wyłączeniu. Gdy komputer jest wyłączony, zapisuje stan sterowników i systemu operacyjnego do pliku hibernacji. Zamiast przeprowadzać pełny rozruch po ponownym uruchomieniu komputera, ładuje wcześniej zapisany stan z pliku hibernacji. Może to przyspieszyć czas uruchamiania, ale może również prowadzić do problemów z określonymi konfiguracjami sprzętu lub oprogramowania.

Tak więc w tym poście zobaczymy, czym dokładnie jest „Szybkie uruchamianie” w systemie Windows 11 i dlaczego lub jak można wyłączyć szybkie uruchamianie w systemie Windows 11.

Co rozumiesz na temat szybkiego uruchamiania w systemie Windows 11?

Funkcja szybkiego uruchamiania systemu Windows 11 to inteligentna technika szybszego ponownego uruchamiania komputera po jego wyłączeniu. Jego celem jest przyspieszenie procesu uruchamiania systemu Windows 11, umożliwiając natychmiastowe zalogowanie się i rozpoczęcie pracy. Jakie są jednak wady korzystania z szybkiego uruchamiania? Cóż, kiedy użytkownik wyłącza komputer z wyłączonym szybkim uruchamianiem, system Windows wylogowuje go ze wszystkich kont i zamyka wszystkie otwarte programy.

Szybkie uruchamianie ma na celu przyspieszenie procesu uruchamiania po wyłączeniu komputera. W tym celu plik hibernacji służy do zapisania bieżącego stanu systemu operacyjnego, w tym jądra systemu Windows i sterowników.

Plik hibernacji jest ładowany do pamięci RAM po ponownym uruchomieniu komputera po wyłączeniu go z włączonym szybkim uruchamianiem, co umożliwia szybkie uruchomienie komputera przy użyciu wcześniej zapisanego stanu systemu. Sesja jądra i sterowniki są naprawdę ładowane z ostatniej sesji logowania, co zapewnia szybsze uruchamianie, mimo że ta operacja wygląda na świeży rozruch.

Przeczytaj także: Jak naprawić błąd strony danych jądra BSOD na komputerze z systemem Windows 11/10

Problemy z szybkim uruchamianiem systemu Windows 11

 • Problemy ze zgodnością ze sprzętem lub oprogramowaniem: Szybkie uruchamianie może nie działać poprawnie w przypadku niektórych konfiguracji sprzętu lub oprogramowania. Możesz mieć problemy z uszkodzeniem danych lub innymi problemami, na przykład jeśli używasz zewnętrznego dysku twardego lub innego sprzętu, który jest niezgodny z tą funkcją.
 • Problemy z procesem uruchamiania: Wyłączenie szybkiego uruchamiania może być przydatne w rozwiązywaniu problemów, jeśli wystąpią problemy z procesem uruchamiania, takie jak niebieski ekran śmierci lub inne komunikaty o błędach.
 • Uszkodzenie pliku: Uszkodzenie systemu plików jest wynikiem szybkiego uruchamiania. Na przykład, jeśli plik jest otwarty i nieprawidłowo zamknięty po wyłączeniu komputera z włączonym szybkim uruchamianiem, plik może ulec uszkodzeniu.
 • Konflikty z innymi funkcjami: Funkcje systemu Windows, takie jak tryb uśpienia lub rozruch hybrydowy, mogą zakłócać szybkie uruchamianie.
 • Ryzyko utraty danych: Szybkie uruchamianie to nie to samo, co pełne wyłączeniejeśli często wyłączasz komputer, może to spowodować utratę danych i uszkodzenie plików.
 • Obawy dotyczące bezpieczeństwa: Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, szybkie uruchomienie nie powoduje całkowitego zamknięcia, a złośliwe oprogramowanie lub inne szkodliwe oprogramowanie może nadal działać w pamięci, co może prowadzić do problemów z bezpieczeństwem.

Chociaż te problemy z szybkim uruchamianiem są możliwe, należy zauważyć, że dla większości użytkowników ta opcja jest pomocna i nie trzeba jej wyłączać. Wyłączenie szybkiego uruchamiania może jednak pomóc w wyeliminowaniu któregokolwiek z wyżej wymienionych problemów, jeśli któryś z nich występuje.

Przeczytaj także: 5 sposobów naprawy błędu czarnego ekranu zdjęć w systemie Windows 11/10

1. Twój panel sterowania

2. Twój wiersz polecenia

3. Korzystanie z Edytora zasad grupy

4. Twój plik rejestru

 • Otworzyć Aplikacja Notatnik na komputerze z systemem Windows 11.
 • Teraz skopiuj i wklej dokładny kod:
 • Edytor rejestru systemu Windows w wersji 5. 00

  „HiberbootEnabled”=dword:00000000

  Aby to zakończyć

  Więc teraz myślę, że wiesz wszystko o tej funkcji szybkiego uruchamiania w systemie Windows 11 i dlaczego powinieneś wyłączyć szybkie uruchamianie w systemie Windows 11. Zaleca się włączenie funkcji szybkiego uruchamiania na urządzeniu z systemem Windows 11, aby przyspieszyć proces uruchamiania. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek problemy z innymi programami lub podwójnym uruchamianiem, może być konieczne wyłączenie tej funkcji.

  Aby uzyskać więcej takich przewodników rozwiązywania problemów oraz wskazówek i wskazówek związanych z systemami Windows, Android, iOS i macOS, śledź nas na Facebook, Instagram, I Youtube

  Dalej Przeczytaj: Co zrobić, jeśli komputer z systemem Windows 11/10 nie uruchamia się ponownie

  Jak włączyć nowo dodaną funkcję w Microsoft Edge, która pozwala zmusić przeglądarkę do uruchamiania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Opcja, która wzmacnia procesy w tle używane przez Edge do uruchamiania. 

  Związane z: Jak robić zrzuty ekranu w Microsoft Edge.

  Jeśli chodzi o nowe funkcje i zmiany w przeglądarkach internetowych, wydaje się, że w końcu osiągnęliśmy optymalną wydajność i nasycenie funkcji. Minęło dużo czasu od wprowadzenia nowości w przeglądarce internetowej, która naprawdę zrobiła na nas dobre wrażenie. Wydaje się, że większość aktualizacji i funkcji, które zostały wydane ostatnio, dotyczyły tylko błędów i problemów z bezpieczeństwem.

  Jedna z najnowszych funkcji, która pojawiła się w Microsoft Edge, nazywa się Startup Boost i ma na celu skrócenie czasu uruchamiania Edge. Zmiana spowoduje skierowanie większej ilości zasobów systemowych do procesów w tle, które uruchamiają Microsoft Edge. Dokładny sposób, w jaki jest to osiągane, nie jest dokładnie znany, ale ma na celu znaczne skrócenie czasu uruchamiania. 

  Jak zmusić Microsoft Edge do szybszego uruchamiania w systemie Windows 10? Włącz funkcję Startup Boost dla Microsoft Edge. 

  Aby przyspieszyć uruchamianie przeglądarki Microsoft Edge w systemie Windows 10, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Najpierw otwórz Microsoft Edge
  2. Sprawdź dostępność aktualizacji, przechodząc do sekcji Informacje i czekając na automatyczne sprawdzenie.
  3. Kliknij przycisk Ustawienia w prawym górnym rogu.
  4. Wybierz Ustawienia > System
  5. Przy opcji Ulepszanie uruchamiania ustaw przełącznik na włączony

  Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków Edge powinien teoretycznie szybciej uruchamiać się na twoim komputerze. Jednak trudno powiedzieć, czy zauważysz dużą różnicę. Jeśli używasz starszego urządzenia, możesz zauważyć pewne ulepszenia, ale w przypadku większości nowoczesnych urządzeń z 8gb pamięci RAM lub więcej, możesz nie zauważyć pożądanego przyrostu prędkości w początkowej fazie rozruchu.

  Jak wyłączyć funkcję Startup Boost w Edge?

  Aby wyłączyć ulepszenie uruchamiania w Microsoft Edge, musisz wykonać następujące czynności:

 • Przy opcji Ulepszanie uruchamiania ustaw przełącznik na wyłączony
 • Ponieważ ta funkcja została dopiero co udostępniona, być może trzeba będzie poczekać, aż znajdzie się w stabilnej wersji Microsoft Edge. Na razie jest dostępna tylko dla wersji Canary i Dev Microsoft Edge. W każdym razie, to kończy ten przewodnik, mam nadzieję, że uznasz tę funkcję za godną przetestowania.

  adsense

  Redirecting

  Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie uruchomienie Ge Jbp23dnbb