Uwaga dotycząca instalacji i konfiguracji Dell Latitude 6430

Instalacja i konfiguracja Dell Latitude 6430 wymaga szczególnej uwagi. Przed rozpoczęciem instalacji upewnij się, że masz dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów, w tym sterowników, oprogramowania i aktualizacji. Przed przystąpieniem do instalacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi Dell Latitude 6430 i skonfigurować ustawienia systemu. Następnie należy dokonać odpowiedniej konfiguracji sprzętu, w tym zainstalować i skonfigurować wszystkie wymagane sterowniki i oprogramowanie. Aby zapewnić prawidłowe działanie, należy regularnie aktualizować oprogramowanie i sterowniki systemu.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga dotycząca instalacji i konfiguracji Dell Latitude 6430

Firma Dell znana jest z produkcji świetnej jakości notebooków (co potwierdzają opinie wielu moich znajomych). W swojej ofercie posiada także ultrabooka Latitude 6430u. Wydaje mi się jednak, że cena, jaką wyznaczył za to urządzenie producent jest nieco przesadzona. Dlaczego?

Sprzęt ten wyposażony został w ekran o przekątnej 14″, pracujący w nie powalającej już dziś na kolana rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Rolę jego serca pełnić mogą procesory z linii Intel Ivy Bridge (w najmocniejszej konfiguracji – Intel Core i7-3667U). Wspierane będą przez zintegrowany układ graficzny (Intel HD 4000) oraz 2 GB pamięci RAM, którą rozszerzyć można nawet do 16 GB. Użytkownik swoje dane przechowa na dysku SSD. Wyboru jego dokona spośród nośników o pojemności od 64 do 256 GB.

Laptop ów kosztuje 1627 USD. Pozostaje zadać sobie pytanie – czy warto wydać taką sumę na to urządzenie, skoro za mniejsze pieniądze można kupić lepszy sprzęt? No cóż, ja bym się na zakup Dell Latitude 6430u nie zdecydował…

Źródło: The Verge

  • Widok:
  • Lista
  • Galeria