Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch B30ib905sp

Przed rozpoczęciem konfiguracji Bosch B30ib905sp należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze, upewnij się, że sprzęt jest wyłączony i odłączony od źródła energii. Po drugie, upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowo wykonane i wszystkie podzespoły są prawidłowo skonfigurowane. Po trzecie, przed rozpoczęciem konfiguracji należy zapoznać się z instrukcją obsługi i upewnić się, że wszystkie ustawienia są zgodne z zaleceniami producenta. Wszystkie te czynności zapewnią prawidłową i bezpieczną konfigurację urządzenia Bosch B30ib905sp.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch B30ib905sp

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Zamknij Modal

[{"images":[{"format":"300Wx300H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. azureedge. net/public/images/large/ProductPhoto_Web_all_18014418070026251. png", "srcsetWidth":300, "isVideo":false}], "thumbnails":[{"format":"96Wx96H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. net/public/images/small/ProductPhoto_Web_all_18014418070026251. png", "srcsetWidth":96, "isVideo":false}], "zooms":[{"format":"515Wx515H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. net/public/images/xlarge/ProductPhoto_Web_all_18014418070026251. png", "srcsetWidth":515, "isVideo":false}]}, {"images":[{"format":"300Wx300H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. net/public/images/ProductPhoto_Web_all_75546567947. svg", "srcsetWidth":300, "isVideo":false}], "thumbnails":[{"format":"96Wx96H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. svg", "srcsetWidth":96, "isVideo":false}], "zooms":[{"format":"515Wx515H", "url":"https://resources-boschsecurity-cdn. svg", "srcsetWidth":515, "isVideo":false}]}][]System sygnalizacji pożaru

  • Rozwiązanie zintegrowane z serwerem klienta oraz graficzne mapy
  • Monitorowanie maks. 2500 punktów detekcji
  • Łatwa instalacja i obsługa
  • Możliwość współpracy z AVENAR panel 8000, AVENAR panel 2000, FPA-5000 oraz FPA-1200

Ikona strzałki w dół cienkie

  • 0w magazynie
  • Ekspresowa wysyłka jest dostępna dla produktów w koszyku. (pozostały czas:)

Oczekiwana dostawa:28/11/2017

Części zawarte w tych produktach

LiczbaElement
1FSM-2500
  • Niezawodność i szybkość reakcji – Warunkiem powodzenia ratowania życia i mienia. Im szybciej pożar zostanie wykryty, tym mniej czasu ma na spowodowanie szkód.
  • Fałszywe alarmy – Przerywają pracę, generują koszty z powodu niepotrzebnych ewakuacji, znieczulają reakcję ludzi i powodują ryzyko zignorowania prawdziwych alarmów pożarowych.
  • Elastyczność i najnowocześniejsza technologia – Zmieniające się warunki i okoliczności zastosowania oraz postęp technologiczny wymagają rozbudowy i wymiany.
  • Czasochłonne czynności – Planowanie i konserwacja systemu sygnalizacji pożaru może być trudne i kosztować dużo cennego czasu.

Adaptacja do obecnych i przyszłych potrzeb

Zyskaj korzyści z dodatkowych usług, aby usprawnić swoją pracę i obniżyć koszty

Ilustracja pokazuje przykład kompletnego systemu.

Automatyczne czujki pożarowe

Automatyczne czujki pożarowe, superpłaskie

Centrale sygnalizacji pożaru

Urządzenia powiadamiające

Wizyjne wykrywanie pożarów

Ponieważ planowanie tak złożonego systemu może być bardzo trudne i czasochłonne, oferujemy narzędzie do planowania, Safety Systems Designer, które wspiera i prowadzi użytkownika przez ten proces.

Bosch troszczy się o Twoje bezpieczeństwo. Działamy w branży systemów sygnalizacji pożaru już od ponad 80 lat i oferujemy inteligentne produkty oraz rozwiązania zapewniające najlepszą ochronę ludzkiego życia, a w przypadku zagrożenia pozwalające zorganizować sprawną i skuteczną akcję ratunkową.

Nasze pełne zaangażowanie obejmujące obszar od pozyskiwania surowców po produkcję, transport i pomoc techniczną — jest gwarancją najwyższej jakości. Dlatego testujemy wszystkie produkty przeciwpożarowe w naszych wewnętrznych laboratoriach badawczo-rozwojowych — nawet dalej niż wymagają tego specyfikacje — aby zaoferować najbardziej niezawodny system.

Laboratorium systemów przeciwpożarowych

Informacje ogólne

Broszura

Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch B30ib905sp

Bezpośredni link do pobrania Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch B30ib905sp

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch B30ib905sp