Uwaga techniczna Bosch Way2874xes

Uwaga techniczna Bosch Way2874xes to suszarka do ubrań wyprodukowana przez firmę Bosch. Jest to urządzenie o dużej wydajności, które działa szybko i wygodnie. Suszarka posiada szereg zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne wyłączanie po zakończeniu cyklu, wybór poziomu nawilżenia i tryb inteligentny, który optymalizuje czas suszenia w zależności od rodzaju i ilości ubrań. Ponadto, suszarka posiada funkcję antywibracyjną, która zmniejsza hałas i drgania podczas pracy. Uwaga techniczna Bosch Way2874xes to doskonałe urządzenie do suszenia ubrań, które działa efektywnie i cicho.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga techniczna Bosch Way2874xes

Tytuł Opis Łącze
Tytuł

Kalkulator Video Analytics i obiektywu

Opis

Oblicz łatwo zasięg kamery i sprawdź, z jakiej odległości jest ona w stanie wykrywać obiekty za pomocą wbudowanej technologii Video Analytics.

Łącze

Narzędzie online

Tytuł

Essential Video Analytics — karta katalogowa

Opis

Essential Video Analytics 6. 60 — karta katalogowa

Łącze

Arkusz danych (PDF)

Tytuł

Intelligent Video Analytics — karta katalogowa

Opis

Intelligent Video Analytics 7. 10 — karta katalogowa

Łącze

Arkusz danych (PDF)

Tytuł

Video Analytics — informacje o wersji

Opis

Informacje o wersji 6. 60

Łącze

Informacje o wersji (PDF)

Tytuł

Video Analytics — instrukcja oprogramowania

Opis Łącze

Podręcznik (PDF)

Tytuł

Podręcznik języka skryptów zadań

Opis Łącze

Podręcznik (PDF)

Tytuł

Język skryptów zadań — uwagi techniczne

Opis

Jak używać języka skryptów zadań. Z przykładami kilku przypadków zastosowania

Łącze

Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Camera Trainer — uwagi techniczne

Opis

Dowiedz się więcej o kamerach z wbudowaną możliwością uczenia maszynowego

Łącze

Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Wykrywanie włamań — uwagi techniczne

Opis

Sprawdzone metody i odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące wykrywania włamań przy użyciu technologii Video Analytics

Łącze

Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Zliczanie — uwagi techniczne

Opis

Ten dokument opisuje, w jaki sposób zliczać osoby, jaka jest najlepsza perspektywa, jak konfigurować, jak pozyskiwać dane z kamery i jakie są najlepsze metody.

Łącze

Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Klasyfikowanie obiektów — uwagi techniczne

Opis

Omówienie funkcji i konfigurowanie klasyfikowania obiektów. Umożliwia śledzenie samochodów osobowych, rowerów, wyprostowanych osób i samochodów ciężarowych. us/documents/TN_VCA_object_classi_WhitePaper_enUS_23112661771. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Tryb muzealny — uwagi techniczne

Opis

„Tryb muzealny” to zoptymalizowana metoda śledzenia w celu wykrycia, gdy ktoś próbuje sięgnąć lub dotknąć cennego zasobu, np. eksponatu muzealnego. Może być ona używana również w innych zastosowaniach, np. wykrywania zbliżania się do sterylnych stref z innego otoczenia. us/documents/TN_VCA_museum_WhitePaper_enUS_22996246795. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Śledzenie ruchu statków — uwagi techniczne

Opis

Śledzenie ruchu statków zostało zoptymalizowane do wykrywania obiektów na powierzchni wody i może być wykorzystywane do dozoru w portach, kanałach i do ochrony wybrzeża. Te uwagi techniczne opisują, jak śledzić ruch statków, używając funkcji Video Analytics, jak ją skonfigurować i jakie są jej ograniczenia. us/documents/TN_VCA_ship_WhitePaper_enUS_22996249867. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Obiekty pozostawione i usunięte — uwagi techniczne

Opis

Te uwagi opisują, w jaki sposób skonfigurować wykrywanie obiektów bezczynnych i usuniętych. us/documents/TN_VCA_IdleRemovedOb_WhitePaper_enUS_24647734539. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Intelligent Tracking — uwagi techniczne

Opis

Funkcja Intelligent Tracking (inteligentne śledzenie) automatycznie reguluje zoom i śledzi wybrany obiekt, dzięki czemu operator nigdy nie traci z pola widzenia potencjalnego zagrożenia lub interesującego go obiektu. us/documents/TN_VCA_intelligent_t_WhitePaper_enUS_23419022347. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Wykrywanie sabotażu — uwagi techniczne

Opis

W tych uwagach technicznych opisano opcje wykrywania sabotażu kamer, takie jak: scena za ciemna/jasna, zmiana położenia, sprawdzanie obrazu odniesienia. us/documents/TN_VCA_tamper_detect_WhitePaper_enUS_22996235531. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Geolokalizacja — uwagi techniczne

Opis

Technologia Video Analytics może automatycznie umieszczać w metadanych informacje o lokalizacji obiektu, jego prędkości i trajektorii ruchu, położenie wykrytego i śledzonego obiektu można łatwo zidentyfikować w realnym świecie. Może być ono odzwierciedlone przez system GPS kamery lub na współrzędnych lokalnej mapy i daje jasny obraz potencjalnego zagrożenia. us/documents/TN_VCA_geolocation_WhitePaper_enUS_42791991435. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Klienci i integracja — uwagi techniczne

Opis

Do otrzymania zdarzenia alarmowego z kamery z wbudowaną technologią Video Analytics potrzebny jest program klient. Dla każdego klienta można wybrać, jaka części informacji ma być prezentowana i w jaki sposób. Te uwagi techniczne opisują różne możliwości integracji dostępne obecnie i klientów oferowanych przez firmę Bosch. us/documents/TN_VCA_clients_WhitePaper_enUS_22996210443. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Ustawienia kamery — uwagi techniczne

Opis

Które ustawienia kamery wpływają na wydajność funkcji Video Analytics i jakie są sprawdzone metody ich ustawiania

Łącze

Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Jak wykonać test skuteczności funkcji Video Analytics — uwagi techniczne

Opis

Jak wykonać test skuteczności i różnicować rozwiązania wykorzystujące technologie Video Analytics. us/documents/TN_VCA_HowToBenchmar_WhitePaper_enUS_24087854475. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Video Analytics w ruchu — informacje o technologii

Opis Łącze

Przewodnik (PDF)

Tytuł

Technologia Video Analytics — możliwości urządzeń

Opis

Firma Bosch oferuje różne kamery z wbudowaną technologią Video Analytics. Kamery stałopozycyjne o różnej rozdzielczości, kamery PTZ i kamery termowizyjne. Te urządzenia mają różne właściwości wizyjne i różną dostępną moc przetwarzania. To wpływa na zestaw obsługiwanych funkcji i zasięg wykrywania. us/documents/TN_VCA_capabilities_WhitePaper_enUS_22996207371. pdf">Uwagi techniczne (PDF)

Tytuł

Jak ustawić ruchomą kamerę za pomocą Video Analytics

Opis

Technologia Video Analytics — wskazówki i podpowiedzi

Łącze

Podręcznik (PDF)

Tytuł

Jak skalibrować funkcję Video Analytics

Opis

Lista filmów, które wyjaśniają, jak można skalibrować funkcję Video Analytics

Łącze

YouTube

Tytuł

Jak skonfigurować funkcję Video Analytics

Opis

Lista filmów, które wyjaśniają, jak skonfigurować funkcję Video Analytics

Łącze

YouTube

Tytuł

Jak skonfigurować funkcję Camera Trainer

Opis

Lista filmów, które wyjaśniają, jak skonfigurować funkcję Camera Trainer

Łącze

YouTube

Produkty firmy Robert Bosch Power Tools GmbH są rozwijane i produkowane w oparciu o wysokie standardy jakości oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami techniki. Parametry techniczne i funkcje naszych produktów są regularnie kontrolowane na etapie rozwoju i produkcji seryjnej z zastosowaniem metod statystycznych. Możemy dzięki temu zapewnić, że produkty w jak najlepszym stopniu spełniają nasze normy jakościowe oraz oczekiwania użytkowników.

Rzeczywista wydajność elektronarzędzia może różnić się w zależności od urządzenia i jest to zjawisko normalne. Znaczący wpływ na to mają warunki otoczenia oraz konkretne zastosowanie elektronarzędzia. Odpowiednie informacje techniczne, zamieszczone np. na opakowaniu oraz w instrukcji obsługi, odnoszą się do wartości średnich i dotyczą produktów oraz osprzętu w stanie nowym. Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawienie najważniejszych czynników mających wpływ na rzeczywistą wydajność elektronarzędzia w odniesieniu do jego zastosowania i warunków otoczenia.

Ostrzeżenie
TYPOWE IKONY I WARTOŚCI

mogą różnić się w zależności od modelu

Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

Czas pracy akumulatora naszych elektronarzędzi bezprzewodowych zależy od wielu czynników, takich jak...

 • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od
  • właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wysokości i gęstości trawy, gęstości drewna, …)
  • wymiary obrabianego elementu (np. pojemność opon, średnica i długość wkrętów, …)
  • techniki pracy i prędkość pracy (np. siła wywierana przez użytkownika lub prędkość poruszania się i nakładanie się pasów podczas koszenia trawnika lub cięcia żywopłotu)

Najdłuższy czas pracy uzyskuje się zazwyczaj w warunkach bez obciążenia.

 • temperatura otoczenia – optymalną wydajność akumulator można osiągnąć przy temperaturze od 15 do 25°C. Przy niższych temperaturach czas pracy oraz wydajność akumulatora ulega skróceniu.
 • stan akumulatora: pojemność akumulatora w dużym stopniu zależy od historii jego użytkowania, np. wieku, liczby cykli ładowania, trybu ładowania (szybkie/wolne ładowanie), rezerwy energii (rozładowywanie akumulatora „do zera” lub doprowadzanie go do stanu głębokiego rozładowania może z czasem spowodować trwałe obniżenie pojemności akumulatora).
Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

Czas ładowania naszych akumulatorów zależy od wielu czynników, takich jak...

 • stan naładowania akumulatora przed rozpoczęciem ładowania
 • temperatura otoczenia
 • stan akumulatora: pojemność (maleje w miarę eksploatacji akumulatora), a także historia jego użytkowania, np. liczba cykli ładowania, tryb ładowania (szybkie/wolne ładowanie), rezerwa energii (rozładowywanie akumulatora „do zera” lub doprowadzanie go do stanu głębokiego rozładowania może z czasem spowodować trwałe obniżenie pojemności akumulatora). com/images/drilling_performance_wac_hg_2021_web--0f87663d4948413da0304107338f4bdf. jpg? imgWidth=4608&imgHeight=2592&scale=1 4x" alt="Wydajność wiercenia" title="Wydajność wiercenia" role="img" aria-label="Wydajność wiercenia"/>
  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Wydajność wiercenia naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

  • & typ, jakość i stan wiertła (dopasowany do danego zastosowania)

  • średnica wiertła w zależności od rodzaju materiału

  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy także od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), średnicy wiercenia, głębokości wiercenia itp.

  • prędkość obrotowa: należy wybrać 2. bieg i zwiększyć tempo aż do osiągnięcia prędkości maksymalnej; nie zalecamy pracy ciągłej przy obniżonej prędkości – pozwoli to wydłużyć żywotność elektronarzędzia

  • techniki pracy i prędkości pracy, np. siła wywierana przez użytkownika

  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

  Wydajność wkręcania naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), wymiarów wkrętów itp.

  • typ, jakość i stan &

   • końcówek wkręcających (dopasowany do danego zastosowania)

   • wkręty (gwint pełny/niepełny, typ łba, powłoka, jakość itp. )

  • prędkość obrotowa (należy wybrać 1. bieg, który zapewnia wyższy miękki moment obrotowy)

  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

  • techniki pracy i prędkości pracy, np. siła wywierana przez użytkownika

  Wydajność piłowania, frezowania i cięcia

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Wydajność piłowania, frezowania i cięcia naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

  • & typ, jakość i stan osprzętu (wybór odpowiedniego brzeszczotu, frezu, …)
  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), wymiarów osprzętu, głębokości cięcia itp.
  • dobre zamocowanie obrabianego elementu / urządzenia – np. brak drgań podczas pracy wyrzynarką
  • smarowanie konieczne przy niektórych zastosowaniach
  • techniki pracy, np.
   • siła wywierana przez użytkownika
   • kierunek włókien w drewnie względem kierunku cięcia
  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

  Wydajność szlifowania i strugania

  Wydajność szlifowania i strugania naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

  • & Typ, jakość i stan osprzętu (typ papieru ściernego, wielkość ziarna, typ noża, typ osprzętu, …)
  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wymiary, twardość, gęstość, wilgotność, kierunek włókien w drewnie, …), wielkość powierzchni roboczej itp.
  • techniki pracy, np.
   • siła wywierana przez użytkownika
   • zamocowanie obrabianego elementu i urządzenia – w celu zapobiegania drganiom
  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

  Liczba udarów, prędkość skokowa, prędkość oscylacyjna, prędkość łańcucha

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Liczba udarów, prędkość skokowa, prędkość oscylacyjna, a także prędkość łańcucha naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardość i gęstość), wielkości powierzchni roboczej itp.
  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora
  • stan elektronarzędzia, np. dotarcie i temperatura, które mają wpływ na wydajność akumulatora oraz lepkość smaru stosowanego w urządzeniu

  Prędkość (min–1) – prędkość bez obciążenia

  Prędkość obrotowa naszych elektronarzędzi jest podawana jako wartość maksymalna bez obciążenia, której nie należy przekraczać, aby uniknąć problemów przy zastosowaniu nieodpowiedniego osprzętu. Parametr ten zależy od wielu czynników, takich jak …

  • stan elektronarzędzia, np. dotarcie i temperatura, które mają wpływ na wydajność akumulatora oraz lepkość smaru stosowanego w urządzeniu
  • & nominalne napięcie i natężenie prądu, stan naładowania akumulatora
  • obciążenie spowodowane wymiarami i masą własną osprzętu

  Moment obrotowy (miękki, twardy, maks. )

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Moment obrotowy (miękki, twardy, maks. ) naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

  • & typ i stan osprzętu
  • techniki pracy użytkownika, np.
   • siła wywierana w celu utrzymania / ustalenia pozycji elektronarzędzia
   • zamocowanie obrabianego elementu / obrabianych elementów
  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora
  • temperatura akumulatora i elektronarzędzia
  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Energia udaru naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

  • rozmiar wiertła (duże młoty pracują wydajniej z dużymi wiertłami, a małe z małymi wiertłami).
  • siła wywierana przez użytkownika (młoty: brak siły wywieranej przez użytkownika jest korzystny dla postępu pracy; wiertarki udarowe: dodatkowa siła wywierana przez użytkownika zapewnia szybszy postęp pracy)
  • stan elektronarzędzia i akumulatora (np. temperatura)
  • ciśnienie atmosferyczne i temperatura otoczenia
  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Wartości emisji drgań i hałasu są oznaczane zgodnie ze standardową procedurą pomiarową, np. EN 62841‑2‑11.

  Oznaczone wartości emisji drgań i hałasu odnoszą się do głównych zastosowań elektronarzędzia. Jeżeli jednak elektronarzędzie jest używane do innych zastosowań wraz z innym lub zużytym osprzętem, albo też elektronarzędzie nie jest we właściwy sposób konserwowane, emisja drgań i hałasu może się różnić od podanych wartości. Czynniki te mogą znacząco zwiększyć emisję drgań i hałasu w całym okresie eksploatacji.

  Ciśnienie i wydajność pompy

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  W przypadku myjek wysokociśnieniowych ciśnienie maksymalne odpowiada wartości początkowego ciśnienia we wnętrzu pompy po włączeniu urządzenia i przed naciśnięciem spustu lancy. Jest to wartość obowiązkowa, którą podaje się ze względów bezpieczeństwa: w danym urządzeniu wolno stosować wyłącznie osprzęt przystosowany do pracy z podaną wartością ciśnienia maksymalnego.

  Wartość ta nie jest odpowiednikiem stałego ciśnienia roboczego, które można zmierzyć u wylotu węża lub lancy podczas pracy.

  Ciśnienie robocze i wydajność pompy naszych myjek wysokociśnieniowych, pistoletów natryskowych, pompek i dmuchaw do liści zależy od wielu czynników, takich jak …

  • stan elektronarzędzia (dobrze oczyszczone filtry, brak ciał obcych utrudniających pracę elektronarzędzia, …)
  • właściwości cieczy (np. temperatura, lepkość, napięcie powierzchniowe, gęstość itp. )
  • ciśnienie atmosferyczne i temperatura otoczenia
  • stan naładowania akumulatora
  • typ osprzętu, np. średnica i długość węża/rury
  • indywidualne ustawienia użytkownika wprowadzone w celu wyregulowania przepływu cieczy i powietrza

  Postęp pracy, wyrażony np. w m²/min w przypadku pistoletów natryskowych do malowania zależy także od prędkości pracy użytkownika oraz od indywidualnych preferencji (np. pokrycie powierzchni 1 warstwą lub 2–3 warstwami farby).

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Moc nominalna naszych elektronarzędzi zależy głównie od napięcia i natężenia prądu w sieci zasilającej. &

  Stopień rozdrabniania naszych elektronarzędzi ogrodowych zależy od wielu czynników, takich jak …

  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wymiary, twardość, gęstość, wilgotność, kierunek włókien w drewnie, …)
  • stan noży – noże są częścią zużywalną i należy je odpowiednio konserwować lub wymienić, gdy wydajność rozdrabniania maleje.
  • techniki pracy użytkownika

  Natężenie światła naszych lamp zależy od wielu czynników, takich jak …

  • stan naładowania akumulatora
  • stan lampy (dobrze oczyszczone ekrany)
  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Wydajność klejenia naszych pistoletów do klejenia zależy od wielu czynników, takich jak...

  • użycie właściwego wkładu klejącego: właściwości materiałowe i wymiary wkładu klejącego
  • stan dyszy (czysta dysza)
  • siła wywierana przez użytkownika
  • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

  Czas nagrzewania / gotowość do pracy w ciągu x s

  Czas nagrzewania naszych pistoletów do klejenia zależy głównie od temperatury otoczenia oraz temperatury wyjściowej pistoletu do klejenia.

  Temperatura powietrza opalarek

  Temperatura powietrza opalarek zależy głównie od odległości roboczej pomiędzy dyszą a obrabianym elementem. Należy zaczekać do zakończenia cyklu nagrzewania, aby osiągnąć optymalny rezultat pracy. com/images/lawn_size_wac_hg_2021_web--dc341efa6ed44952be1490dd670f2ff7. jpg? imgWidth=4608&imgHeight=2592&scale=1 4x" alt="Wielkość trawnika" title="Wielkość trawnika" role="img" aria-label="Wielkość trawnika"/>

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Zalecana wielkość trawnika jest wartością, która ma pomóc klientom podjąć decyzję o wyborze właściwego modelu kosiarki w zależności od indywidualnych potrzeb. Wielkość trawnika jest zazwyczaj mniejsza niż całkowita powierzchnia ogrodu. Dla różnych kategorii trawników (np. 200 m², 500 m², 700 m² i in. ) oferujemy odpowiednie modele kosiarek. Różnią się one średnicą obudowy noża oraz wielkością noża.

  Szerokość i wysokość cięcia

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Szerokość cięcia zależy od wielkości noża. Praca kosiarką z większym nożem oznacza większą szerokość cięcia i szybszy postęp pracy podczas koszenie trawnika.

  Wysokość cięcia można w większości modeli kosiarek ustawić, wybierając jeden z kilku zdefiniowanych stopni. Ustawienie wysokości cięcia zależy od tolerancji fabrycznych części mechanicznych kosiarki i warunków otoczenia, takich jak płaskość, wilgotność i kondycja trawnika (np. występowanie filcu, infekcji).

  Gorąca pralka podczas prania

  Nie działa pralka? Bez paniki! Popatrz dokładnie, co odpowiada za problem w urządzeniu. Zanim zdecydujesz się na serwisanta, spróbuj samodzielnie uporać się z naprawą. Będziemy dla Ciebie wsparciem przez cały etap trwania usterki. Jesteśmy tu dla Ciebie, skorzystaj z naszej wiedzy.

  Zobacz rozwiązanie

Uwaga techniczna Bosch Way2874xes

Bezpośredni link do pobrania Uwaga techniczna Bosch Way2874xes

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga techniczna Bosch Way2874xes